Tedavi Prosedürlerini Geliştirmek İçin Dijital Teknolojilerin Dahil Edilmesinden Kazanılacak Mobil Tıbbi Tarama Pazarı: Fortune Business Insights ™

Küresel mobil tıbbi tarama pazarı, dijital teknolojileri dahil ederek tedavi prosedürlerini iyileştirmeye yönelik acil ihtiyaçtan ilgi çekmeye hazırlanıyor. Fortune Business Insights ™, “Mobil Tıbbi Tarama Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Sektör Analizi, Test Türüne Göre (Tek Test Panelleri, Çoklu Test Panelleri), Numune Türüne Göre (Kan, Tükürük, İdrar, Diğerleri ), Koleksiyon Sitesine (Evde Bakım Ayarları, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026. ” Rapor ayrıca, hükümetin koruyucu sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra sağlıklı yaşam beklentisinin artan öneminin büyümeyi artıracağını belirtiyor.
Dünya şu anda COVID-19 salgını nedeniyle büyük ekonomik kayıplarla karşı karşıya. Tedarik zincirlerini rahatsız etti, hammadde fiyatlarını yükseltti ve kuruluşların tamamen kapanmasına neden oldu. Bir aşı icat edilmediği sürece, insanlığın benzer zorluklarla ne zaman karşılaşacağını kimse bilemez. Zor aşamanın ortasında satışlarınızı artırmanıza yardımcı olmak için doğru raporlar sunuyoruz.

COVID-19’un bu pazardaki kısa vadeli ve uzun vadeli etkisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.fortunebusinessinsights.com/mobile-medical-screening-market-103135

Bu Rapor Aşağıdaki Soruları Yanıtlamaktadır:
• Hangi şirketler en yüksek geliri elde edecek?
• Pazarın tarihsel, güncel ve tahmini büyüklükleri nelerdir?
• COVID-19 salgını yakın gelecekte pazarı nasıl etkileyecek?
• Mobil tıbbi tarama platformlarının satışlarını yoğunlaştırmak için önde gelen şirketlerin izlediği hayati stratejiler nelerdir?

PDF Örneği isteyin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/mobile-medical-screening-market-103135

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeye Yardımcı Olmak Üzere Kardiyovasküler Hastalıkların Yükselen Prevalansı

Artan diyabet vakaları, kardiyovasküler hastalıklar ve diğer kronik durumlar, yakın gelecekte mobil tıbbi tarama pazarının büyümesini olumlu yönde etkileyecektir. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC), ABD’de koroner kalp hastalığının en yaygın kardiyovasküler bozukluk olarak kabul edildiğini belirtti. Bunun dışında, yeni dijital sağlık hizmetleri oluşturmak için artan araştırma ve geliştirme faaliyetleri ve çeşitli ülkelerin hükümetleri tarafından sağlanan artan fonlar büyümeyi hızlandıracaktır. Bununla birlikte, gelişmekte olan ülkelerde, mobil tıbbi tarama platformları konusunda bir bilinç eksikliği vardır. Bu da büyümeyi engelleyebilir.

Bölgesel Analiz
Kuzey Amerika’da Büyümeyi Desteklemek İçin Gelişmiş Sağlık Hizmeti

Altyapısının Varlığı
Coğrafi olarak, Kuzey Amerika önümüzdeki yıllarda en büyük mobil tıbbi tarama pazar payını satın almaya hazırlanıyor. Bu büyüme, sağlıkla ilgili konulardaki artan endişelere ve bu bölgede iyi gelişmiş bir sağlık hizmetleri altyapısının varlığına bağlanabilir. Ek olarak, artan obezite ve diyabet prevalansı büyümeyi hızlandıracaktır.

Öte yandan, geriatrik nüfusun artması ve bu bölgede son teknoloji mobil tıbbi tarama hizmetlerinin artan benimsenmesi nedeniyle Avrupa’nın ikinci konumda kalacağı tahmin edilmektedir. Asya Pasifik’te, insanların harcanabilir gelirlerinin artması, artan kronik hastalık vakaları ve artan yaşlı nüfus nedeniyle pazarın önemli ölçüde genişlemesi muhtemeldir.

Rekabetçi Ortam
Önemli Oyuncular, Satışları Arttırmak için Yeni Mobil Tıbbi Tarama Platformları Sunmaya Odaklanıyor
Mobil tıbbi tarama pazarı, çok sayıda kuruluşun varlığıyla büyük ölçüde bölünmüştür. Şu anda çoğu COVID-19 ile mücadele etmek için yeni platformlar başlatmaya çalışıyor. Hastanelerde hastalar için yatak kalmadığından, bu şirketler hastaların evlerinde tanı alabilmeleri için yeni mobil tıbbi tarama hizmetleri sunuyorlar. Aşağıda sektördeki en son gelişmelerden ikisi bulunmaktadır:
• Ağustos 2020: Fio Corporation ve Relay Medical Corporation, Fionet Rapid Response Group’u (FRR) başlattı. Şirketlerin yerinde COVID-19 testlerini takip etmeleri ve yönetmeleri için bir mobil test platformudur.
• Ağustos 2020: Stasis Labs, mobil bağlantılı uzaktan hasta izleme platformunu Ayakta ve hastanede kullanım için ABD. Sistem, destekleyici bir bulut platformu, bir başucu monitörü, geleneksel yaşamsal belirti sensörleri ve bir akıllı cihazdan oluşur.

Fortune Business Insights ™, küresel pazarda faaliyet gösteren tüm tanınmış mobil tıbbi tarama sağlayıcılarının adlarını listeler. Bunlar aşağıdaki gibidir:
• Telomer Tanılama
• Görev Teşhis
• Genova Diagnostics
• Yaşam Boyu
• Teşhisi Tekrarla
• Zimetry LLC
• Titanovo, Inc.
• DNA Laboratuvarları
• Cleveland HeartLab, Inc.
• Diğer önemli oyuncular

Satın almadan önce bilgi alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/mobile-medical-screening-market-103135

Related Links: 

Animal Feed Testing Market

Electrophoresis Equipment and Supplies Market

Hakkımızda:
Fortune Business Insights ™, uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak, her ölçekteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işlerinden farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.
Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.