Fortune Business Insights, Küresel Hemofili İlaç Pazarı 2017-2025 Döneminde Yaklaşık% 5,7 YBBO’ya Tanık Olacak

Küresel “hemofili ilaç pazarının” artan gen mutasyonu vakalarından kazanç sağlaması bekleniyor. Fortune Business Insights kısa süre önce “Hemofili İlaç Pazar Büyüklüğü, Payı ve Hastalık Endikasyonuna Göre Küresel Eğilim (Hemofili A, B ve C), Tedavi Türü (Rekombinant Tedavi, Plazma tedavisi ve Diğerleri), Dağıtım Kanalları (Hastane Eczanesi, Perakende Eczane, Online Eczane) ve 2025 yılına kadar Coğrafya Tahmini ”, pazarda büyümeyi sağlayan çeşitli faktörleri araştırıyor. Rapora göre, 2017 yılında küresel hemofili ilaç pazarı 9875,4 Mn ABD $ değerindeydi. Küresel pazarın% 6’lık bir YBBO’da ilerlemesi ve 2025’in sonunda 15,830 Mn ABD Doları’na ulaşması bekleniyor. Rapor, küresel hemofili pazarına kapsamlı bir genel bakış sunuyor.
Raporda da belirtildiği gibi, 2017 yılında Kuzey Amerika küresel pazara hakim hale geldi. Bölgesel pazar, 2017 yılında 3684,7 milyon ABD Doları olarak değerlendi. 2018 ile 2025 arasındaki tahmin döneminde de Kuzey Amerika’nın pazara hakim olması bekleniyor. Tanık olunan büyüme, Kanada ve ABD gibi ülkelerde hemofili A & B’nin artan yaygınlığına bağlanabilir.Ayrıca, Kuzey Amerika’daki kilit piyasa oyuncuları pazarda daha yüksek pay elde etmek için stratejiler benimsiyor. Bunun yanıt olarak bölgedeki hemofili ilaç tedavisine olan talebi artırması bekleniyor.

Request a Sample Copy of the Research Report

Avrupa ayrıca pazarda önemli bir paya sahip ve tahmin dönemi boyunca etkileyici bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Hemofili gibi nadir görülen hastalıklar hakkında farkındalığın artması, muhtemelen Avrupa hemofili pazarının genişlemesine katkıda bulunacaktır. Bunun yanı sıra, Asya Pasifik’in nispeten daha yüksek bir YBBO’da büyümesi bekleniyor. Tanık olunan büyüme, Japonya ve Avustralya’nın düzenleyici otoriteleri tarafından hemofili A için yeni terapötiklerin onaylanmasına atfedilebilir. Ek olarak, Çin ve Hindistan gibi gelişmekte olan ülkeler, sağlık hizmetlerini iyileştirmek için kamu ve özel makamlardan yatırımlar alıyor. Bunun piyasadaki büyüme oranını artırması ve hemofili ilaçlarının tedavisine olan talebi artırması beklenmektedir.
COVID-19’un bu pazardaki kısa vadeli ve uzun vadeli etkileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin:

www.fortunebusinessinsights.com/industry-reports/hemophilia-drugs-market-100068
İlgili Rapor:

Digital Blood Pressure Monitors Market Growth Analysis

Digital Blood Pressure Monitors Market Revenue

Digital Blood Pressure Monitors Market Manufacturers

Digital Blood Pressure Monitors Market Drivers

Digital Blood Pressure Monitors Market Research Methodology

Digital Blood Pressure Monitors Market Future Growth

Digital Blood Pressure Monitors Market Devlopment Strategy

Digital Blood Pressure Monitors Market Stastistic

Digital Blood Pressure Monitors Market Industry

Digital Blood Pressure Monitors Market Overview

Cardiovascular Stents Market Segments

Cardiovascular Stents Market Competitive Landscape

Cardiovascular Stents Market Demand

Cardiovascular Stents Market Key Players

Cardiovascular Stents Market Business Opportunities

Cardiovascular Stents Market Analysis

Cardiovascular Stents Market Growth

Cardiovascular Stents Market Trends

Cardiovascular Stents Market Share

Cardiovascular Stents Market Size

Hakkımızda:
Fortune Business Insights ™, uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak, her ölçekteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işlerinden farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.
Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.
Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Bizimle iletişime geçin:
Fortune Business Insights ™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Karayolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.
Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
Asya Pasifik: +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]

LinkedIn | Twitter | Blogs