2027’ye kadar% 11,3’lük bir YBBO Sergileyecek Rekombinant Aşılar Pazarı; Fortune Business Insights ™, Pazar Olanaklarını Hızlandırmak İçin Şaşıran Hepatit B Vakaları

Küresel “rekombinant aşı pazarı” büyüklüğünün 2027’ye kadar 25,32 milyar ABD dolarına ulaşması ve 2019 ile 2027 arasında% 11,3’lük bir YBBO sergilemesi bekleniyor. Koronavirüs ve hepatit B gibi çeşitli bulaşıcı virüslerin insidansı nedeniyle yenilikçi rekombinant aşıların piyasaya sürülmesi Tahmin döneminde pazar potansiyelini artırıyor, Fortune Business Insights, “Rekombinant Aşılar Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve COVID-19 Etki Analizi, Türe Göre (Alt Birim ve Canlı Azaltılmış), Uygulama Yoluna Göre (Parenteral ve Oral ), Hastalık Göstergesine göre (İnsan Papilloma virüsü (HPV), Hepatit B, Rotavirüs, Herpes Zoster, Meningokok B ve Diğerleri), Dağıtım Kanalına Göre (Hastane ve Perakende Eczaneler, Devlet Tedarikçileri ve Diğerleri) ve Coğrafya Tahmini, 2020-2027. ” Pazar büyüklüğü 2019’da 10,82 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

Koronavirüs acil durumu, dünya genelinde endüstrilere ve sektörlere büyük zarar verdi. Birkaç ülkenin hükümetleri, bu ölümcül virüsün yayılmasını engellemek için kilitleme başlattı. Bu tür planlar, üretim ve tedarik zincirinde aksamalara neden oldu. Ancak, zaman ve kararlılıkla, bu zorlu zamanla mücadele edip normalliğe geri dönebileceğiz. İyi gözden geçirilmiş raporlarımız, şirketlerin her pazarın mevcut senaryosu hakkında derinlemesine bilgi almalarına yardımcı olacak, böylece gerekli stratejileri buna göre uyarlayabileceksiniz.

To get to know more about the short-term and long-term impacts of COVID-19 on this market, please visit:

www.fortunebusinessinsights.com/industry-reports/recombinant-vaccines-market-101935

The Report Lists the Main Companies in the Recombinant Vaccines Market:

  • GlaxoSmithKline plc. (U.K, Europe)
  • Merck & Co., Inc (New Jersey, U.S)
  • Dynavax Technologies (California, U.S)
  • Pfizer Inc (New York, U.S)
  • Sanofi S.A (France, Europe)
  • Serum Institute of India Pvt. Ltd (India, Asia Pacific)
  • Novartis AG (Switzerland, Europe)
  • Other Prominent Players

Pazar Sürücüsü:

Büyümeyi Artırmak İçin Önemli Oyuncular Tarafından Özgün Aşıların Geliştirilmesi

Hastalıkların ve virüslerin artan yaygınlığı, yenilikçi ilaçların ve aşıların geliştirilmesi için Ar-Ge’ye büyük yatırımlara yol açmıştır. Nüfusu rahatlatmak ve aşı bulunamama riskini önlemek için daha büyük miktarlarda aşı üretimi. Önemli oyuncuların gelişmiş DNA teknolojisi, genomik ve diğer biyoteknoloji tekniklerine artan odaklanması, üretimi daha da artırabilir ve böylece pazara etkili bir şekilde fayda sağlayabilir. Ayrıca, yeni ürünlerin mükemmel satışları, daha sonra pazarın büyümesini artıracaktır. Örneğin, Merck’in Gardasil satışları, 2014 yılında 1,7 milyar ABD dolarından 2019 yılında 3,7 milyar ABD dolarına yükseldi. Hepatit B’den etkilenen nüfusun büyük çoğunluğunun, pazarın genişlemesini teşvik etmede önemli bir faktör olduğu tahmin edilmektedir. Hepatit B Vakfı’na göre, her yıl 30 milyon kişiye hepatit B virüsü bulaşmaktadır. Ayrıca, yükselen hükümet girişimleri ve aşılama programları, önümüzdeki yıllarda kesinlikle pazar için fırsatlar yaratacaktır.

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işlerinden farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Karayolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

Asya Pasifik: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]