Kullanım Noktası Su Arıtma Sistemleri Pazar Payı, Büyüme Veri Analizi, Boyut Raporu ve 2027 Yılı Sektör Tahmini

Küresel kullanım noktası su arıtma sistemleri pazar büyüklüğünün, temiz suyun artan önemi ile birlikte, kentleşme ve sanayileşmedeki artışa atfedilen artan su kirliliği seviyeleri nedeniyle önemli bir büyümeye tanık olması bekmektedir. Fortune Business Insights’ın yakın tarihli bir raporuna göre, “Kullanım noktası su arıtma sistemleri pazar Büyüklüğü, Pay ve Endüstri Analizi, Ürün Türüne Göre (Sayaç Filtreleri, Sayaç Üst Filtreleri, Sürahi Filtreleri, Musluk monteli Filtreler altında, ve Diğerleri), Kategoriye Göre (RO Filtreleri, UV Filtreleri, Yerçekimi Filtreleri ve Diğerleri), Uygulamaya Göre (Konut ve Hafif Ticari) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027,” piyasa değeri 2019’da 17,30 Milyar ABD Doları olarak gerçekleşti ve 2027 yılına kadar %8,1’likbir CAGR ile 32,20 Milyar ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. COVID-19 salgınının pazarın büyümesi üzerinde önemli bir etkisi olması bekleniyor. Yıllık bazda büyüme oranının önümüzdeki iki yıl boyunca öncekine kıyasla azalacakları tahmin ediliyor. Bu nedenle, pazarın tahmin döneminde daha düşük bir CAGR’de büyümesi bekleniyor.

COVID-19’un ortaya çıkışı dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin sektörler genelindeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki getirdiğini anlıyoruz. Ancak, bu da geçecek. Hükümetlerin ve birkaç şirketin artan desteği, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı endüstriler zorlanıyor, bazıları da gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün salgından etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin sürdürülebilir ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba sarf ediyoruz. Deneyim ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için size endüstriler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Örnek PDF Broşürü Alın:
www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/point-of-use-water-treatment-systems-market-102814

Kullanım Noktası (POU) Su Arıtma Sistemleri Pazar Araştırma Raporu’ndaki satıcılarda Profillenen önemli Şirketlerin listesi:

 • Global Water Solutions Ltd. (USA)
 • Panasonic Corporation (Japan)
 • Best Water Technology Group (Austria)
 • Katadyn Group (Switzerland)
 • General Ecology Inc. (USA)
 • A. O. Smith Corporation (USA)
 • Culligan International Company (USA)
 • LG Electronics (South Korea)
 • Kent RO Systems Ltd. (India)
 • Eureka Forbes Ltd. (India)
 • Brita LP (USA)
 • Unilever PLC (UK)
 • Helen of Troy Limited (USA)
 • Coway Co. Ltd. (South Korea)
 • Pentair PLC (USA)
 • Other vendors

 

 

Rapor aşağıdaki Soruları Yanıtlıyor mu?

 • Piyasanın rekabeti ne kadar şiddetli?
 • Pazarın temel trendleri ve güncel sektör gelişmeleri nelerdir?
 • Piyasa oyuncuları hangi stratejileri yürütür? Başarı oranı ne kadar?
 • Akıllı arıtma cihazların kullanım noktası su arıtma sistemi pazarına etkisi nedir?

Sürücüler ve Kısıtlamalar:

Akıllı Su Arıtma Sistemlerinin Ortaya Çıkışı Pazara Ivme Katacak

Artan su kirliliği seviyeleri, tifo, kolera, sıtma, anemi, dang humması gibi su kaynaklı hastalıkların yaygınlığındaki artış ve temiz içme suyunun artan önemi, su arıtma sistemlerinin pazar büyüme sürücülerinin en önemli noktasıdır. Buna ek olarak, su arıtma sistemleri açısından ileri teknolojinin uygulanması öncelikle zararlı kirleticilerin giderilmesine ve ev ve hafif ticari binalar için tam su arıtmaya odaklanmaktadır, böylece pazara ivme katmaktadır.

Olumsuz tarafta, ultra mor filtreler ve ters ozmos filtreleri gibi su arıtma sistemleri pahalıdır ve bu sistemlerin bakım maliyetleri de yüksektir. Bu, pazar için büyük bir zorluk teşkil ediyor. Bununla birlikte, Nesnelerin İnterneti’nin piyasaya sürülmesi ve akıllı kullanım noktası su arıtma sistemlerinin ortaya çıkması, önümüzdeki yıllarda pazar için kazançlı büyüme fırsatları yaratabilir.

Ayrıntılı İçG ile Bu Araştırma İçgörülerinin Özetine Göz Atın: www.fortunebusinessinsights.com/point-of-use-water-treatment-systems-market-102814

parça:

RO Filtreleri Segmenti, Sert Su Arıtmada Yüksek Tercih Nedeniyle Hakim Olacak

Kategoriye göre, RO filtreler segmenti, mikropların sudan% 99’unu garanti eden ve böylece saf su sunan son derece gelişmiş membran filtrasyon teknolojisi nedeniyle 2019’da piyasaya hakim oldu. Bunun yanı sıra, RO filtreleri de sert su arıtmak için en iyi çözüm olarak kabul edilir. Bununla birlikte, UV filtreleri segmenti pazarda% 22,8’lik bir pay kazandı.

Bölgesel Analiz-

Asya Pasifik, Su Arıtma Sistemlerinin Artan Benimsenmesi Nedeniyle En Hızlı Büyüme Oranını Kaydedecek

Asya Pasifik en büyük kullanım noktası olan su arıtma sistemleri pazar payını kazandı ve tahmin döneminde % 9,7’lik bir CAGR’de yükselmesi bekleniyor. Bu bölgenin büyümesine atfedilen faktörler, su arıtma sistemlerinin avantajları konusunda farkındalığı arttırmaktadır. Buna ek olarak, Çin su arıtma sistemlerinin en büyük tüketicilerinden biridir. Bunu Japonya, Avustralya ve Güney Kore takip ediyor. Kuzey Amerika ve Avrupa gibi diğer bölgelerin de öngörülebilir gelecekte önemli bir büyüme kaydetmesi bekleniyor. 2019 yılında, büyük ticari üreticilerin varlığı ve bölgedeki köklü dağıtım ağı nedeniyle Kuzey Amerika’daki pazar 4,29 milyar ABD doları kazandı.

Rekabetçi Peyzaj-

Kilit Oyuncular Daha İyi Gelir Eldei İçin Daha İyi Su Arıtma Sistemlerinin Ar-Ge’liğine Yatırım Yapar

Şu anda, piyasa birçok oyuncunun varlığı nedeniyle parçalanmış durumda. Oyuncuların çoğunluğu, daha yüksek verimlilik ve makul operasyonel maliyetlerle çeşitli kullanım noktası su arıtma sistemi ürünlerinin araştırılması ve geliştirilmesine büyük ölçüde yatırım yapıyor ve yatırım yapıyor. Şirketler tarafından yapılan bu tür girişimler, pazarda rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olacaktır.

Kullanım Noktası su arıtma sistemleri pazarının önemli Endüstri Gelişmelerinden bazıları aşağıda listelenmiştir:

Şubat 2019 – Bir Alman su arıtma şirketi olan Brita, “MyPure Max” adı verilen en son su arıtma cihazı yelpazesiyle Hindistan’a girdi. Brita ayrıca, ürünlerini düşük fiyatlarla piyasaya sürmek için Hindistan’da bulunan bu yeni projeye 5,3 milyon ABD Doları ve daha fazla tahminde bulundu ve böylece portföyünü Hindistan pazarında genişletti.

Aralık 2019 – Kent RO sistemleri tarafından en yeni sıfır atık su teknolojisine sahip yeni bir su arıtma cihazı tanıtıldı. Kent RO Systems, mineral içeriğinden ödün vermeden atık suyu azaltmayı ve mümkün olduğunca fazla suyu geri dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

Hızlı Satın Alma – Kullanım noktası su arıtma sistemleri pazar Araştırma Raporu: www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/102814