Organ Nakli Pazarı 2028 yılına kadar% 10,6 YBBO Sergileyecek; Artan Kanser İnsidansı ve Böbrek Yetmezliği Nakil Talebinin Artırılması: Fortune Business Insights™

Küresel “nakil pazarı” büyüklüğünün 2028 yılına kadar 14,67 milyar ABD dolarına ulaşması ve tahmin döneminde% 10,6 YBBO sergileyeceği tahmin edilmektedir. Fortune Business Insights, “Transplantasyon Pazarı, 2021-2028” başlıklı bir raporda, hükümet girişimleriyle birlikte organ bağışlarıyla ilgili artan farkındalığın önümüzdeki yıllarda küresel pazar üzerinde mükemmel bir etkisi olabileceğini belirtiyor. Pazar büyüklüğü 2020 yılında 5,47 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

COVID-19’un Bu Pazar Üzerindeki Etkisine Genel Bir Bakış

COVID-19’un ortaya çıkışı, dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin endüstrilerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını biliyoruz. Ancak bu da geçecektir. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu oldukça bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler zorlanıyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Tecrübemize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için size endüstrilerdeki koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Hawaii Hücresel Tedavi ve Nakil Laboratuvarı’nın (HCTTL) Eurofins Transplant Diagnostics tarafından Gelişime Yardımcı Olması İçin Satın Alınması

Eurofins’in US Transplant Diagnostics şirketi, Hawaii Hücresel Tedavi ve Nakil Laboratuvarı’nı (HCTTL) başarıyla satın aldığını duyurdu. HCTTL, VRL’nin ABD’deki önemli coğrafi ayak izini genişletmek için Eurofins VRL ile bir anlaşma imzaladı. Ayrıca, satın alma Hawaii nakli topluluğunun uzun süredir devam eden direğini iyileştirecek ve VRL’nin şu anda 11 eyalette bulunan laboratuvar ağını artıracaktır. Organ Alım Kuruluşları, Doku Bankaları ve bağışlanan biyolojik materyalleri test etmeye ihtiyaç duyan ticari şirketlere hizmet verecek. Birleşmenin, nakil ağı ve Eurofins Transplant Diagnostics’in nakil pazarındaki konumunu güçlendirmeye yönelik stratejileri nedeniyle bu pazarın büyümesini desteklemesi bekleniyor. Viracor-Eurofins laboratuvarı ve Transplant Genomics’in ortak nakil teşhis portföyü, yenilikçi subklinik ret tespiti testi, Eurofins’in ABD Nakil Teşhisi ve nakil bakımını ilerletecektir.

Gelişime Yardımcı Olmak İçin Artan Kronik Hastalık Vakaları

Kanser, böbrek yetmezliği, KOAH, lupus ve diğerleri gibi kronik hastalıkların artmakta olan vakaları, öngörülebilir gelecekte pazarın fırsatlarını artıracaktır. Amerikan Akciğer Birliği’ne göre, 2018 yılında ABD’de 18 yaşından büyük 9 milyondan fazla yetişkin kronik bronşitten muzdaripti ve ABD’de 200.000’den fazla yeni akciğer kanseri vakası kaydedildi. Başarısızlıklar, nakil prosedürlerine olan talebi artırdı ve bu da pazarın büyümesine yardımcı olacak. American Journal of Lung Transplantation’a göre, ABD’deki akciğer nakli ameliyatlarının sayısı 2017 yılında 200’den fazla rekor seviyeye ulaştı. Bir önceki yıla göre 133 akciğer nakli gerçekleşti.

Please Visit: www.fortunebusinessinsights.com/transplantation-market-105049

The Report Lists the Main Companies in this Market:

Request a Sample Copy of the Research Report

İlgili Raporlar:

Health Insurance Market Search Analysis

Health Insurance Market Growth Analysis

Health Insurance Market Revenue

Health Insurance Market Manufacturers

Health Insurance Market Drivers

Health Insurance Market Research Methodology

Health Insurance Market Future Growth

Health Insurance Market Devlopment Strategy

Health Insurance Market Industry

Health Insurance Market Overview

Leukemia Therapeutics Market Segments

Leukemia Therapeutics Market Competitive Landscape

Leukemia Therapeutics Market Demand

Leukemia Therapeutics Market Key Players

Leukemia Therapeutics Market Business Opportunities

Leukemia Therapeutics Market Analysis

Leukemia Therapeutics Market Growth

Leukemia Therapeutics Market Trends

Leukemia Therapeutics Market Share

Leukemia Therapeutics Market Size

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işlerinden farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights ™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Karayolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta:[email protected]