Sağlık Sigortası Pazarı 2028’e Kadar %5,5 YBBO Sergileyecek; Bharti AXA General Insurance’ın Sağlık Avantajı, COVID-19 Ortasında Faydalar Sağlayacak EDGE

Küresel “sağlık sigortası pazarı”nın büyüklüğü 2028 yılına kadar 3.038,6 milyar ABD dolarına ulaşacak şekilde ayarlandı. Fortune Business Insights™ bu bilgiyi ““Sağlık Sigortası Pazarı, 2021-2028” başlıklı yeni bir çalışmada sundu. Çalışma ayrıca, pazarın 2020’de 1.966,6 milyar ABD doları seviyesinde olduğunu belirtiyor. 2021-2028 arasındaki tahmin döneminde %5.5’lik bir CAGR sergileyecek. Bazı devlet kurumları ve özel kurumlar, daha fazla müşteri çekmek için yeni planlar başlatıyor. Örneğin Aralık 2020’de ICICI Lombard, benzersiz faydalar ve sağlık planları içeren en son “ICICI Lombard Tam Sağlık Sigortası” nı açıkladı.

COVID-19 Salgını: Prim Gevşemesi Büyümeyi Engelleyebilir

COVID-19 salgını, çeşitli şirketleri yüksek talebi karşılamak için mevcut planlarını güçlendirmeye zorladı. COVID-19 koruma kapsamı dahil olmak üzere yeni abonelikler sunmaya başladılar. Ancak, birkaç otorite kısa bir süre için primlerin gevşetildiğini ilan etti. Yakın gelecekte büyümeyi olumsuz etkileyebilir. Bu vahim durumun üstesinden gelmenize yardımcı olacak özgün araştırma raporları sunuyoruz.

Rapor Kapsamı

Rapor, yeni ürün geliştirmeleri, Ar-Ge faaliyetleri ve gelecekteki teknolojiler hakkında akıllı bilgiler sağlar. Aynı zamanda son yatırımlar, gelişmeler ve kullanılmayan coğrafyalar hakkında ayrıntılı bilgiler sunar. Ayrıca, analistlerimiz üretim yetenekleri, stratejileri ve tanınmış oyuncuların hisseleri hakkında bir değerlendirme yaptı.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Firmaların Büyümeyi Destekleyecek Benzersiz Sağlık Planlarının Ortaya Çıkışı

Çeşitli önde gelen şirketler tarafından son teknoloji akıllı telefon uygulamalarının ve yeni sigorta programlarının artan lansmanı, yakın gelecekte pazarın büyümesine katkıda bulunacaktır. Örneğin Allianz Care, Kasım 2019’da yeni özel sağlık sigortası planlarını tanıttı. Bunlar modern aileler için özel olarak geliştirildi. Yeni teklif ailelere, çiftlere ve özel bireylere uluslararası sağlık hizmetleri politikaları üzerinde daha fazla kontrol sağlıyor. Benzer şekilde, Şubat 2021’de Bharti AXA General Insurance, COVID-19’un ortasında tıbbi acil durumlarla ilişkili yüksek harcamalara karşı bütünsel koruma sağlamak için Health AdvantEDGE adlı yeni bir sağlık hizmeti teklifini başlattı. Ancak, hileli sigorta taleplerini önleme planlarının doğrulanmasını düzenleyen katı normlar büyümeyi engelleyebilir.

Request a Sample Copy of the Research Report:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/health-insurance-market-101985

A list of reputed health insurance companies operating in the global market:

 • CVS Health Corporation (Aetna health) (Woonsocket, U.S.)
 • Humana Inc (Louisville, U.S.)
 • Centene Corporation (St. Louis, U.S.)
 • Cigna Corporation (Bloomfield, U.S.)
 • United HealthCare Services, Inc (Edina, U.S.)
 • Allianz (Munich, Germany)
 • National Insurance Company Limited. (Kolkata, India)
 • Anthem Health Insurance (Indianapolis, Indiana)
 • WellCare Health Plans, Inc. (Tampa, U.S.)
 • Bupa Global (London, U.K.)
 • Other Players

To get to know more about the short-term and long-term impact of COVID-19 on this market, please visitwww.fortunebusinessinsights.com/health-insurance-market-101985

İlgili Raporlar:

Health Insurance Market Covid Effect

Health Insurance Market Condition

Health Insurance Market Search Analysis

Health Insurance Market Growth Analysis

Health Insurance Market Revenue

Health Insurance Market Manufacturers

Health Insurance Market Drivers

Health Insurance Market Research Methodology

Health Insurance Market Future Growth

Health Insurance Market Devlopment Strategy

Health Insurance Market Industry

Health Insurance Market Overview

Health Insurance Market Segments

Health Insurance Market Competitive Landscape

Health Insurance Market Demand

Health Insurance Market Key Players

Health Insurance Market Business Opportunities

Health Insurance Market Analysis

Health Insurance Market Growth

Health Insurance Market Trends

Health Insurance Market Share

Health Insurance Market Size

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işlerinden farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights ™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Karayolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta:[email protected]