Almanya Pnömokok Aşıları Pazarı 2026’ya Kadar 200,9 Milyon Dolara Ulaşacak; Fortune Business Insights™, Düzenleyici Onay Sayısının Artmasıyla Güçleniyor

“Almanya pnömokok aşıları” pazar büyüklüğünün 2026 yılına kadar 200,9 milyon ABD Dolarına ulaşacağı tahmin edilmektedir. Pazar, bölge genelinde artan sayıda olumlu politikadan faydalanacaktır. Fortune Business Insights™ tarafından yayınlanan “Almanya Pnömokok Aşıları Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Ürün Türüne Göre (PCV10, PCV13 ve PPSV23), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler, Klinikler ve Diğerleri) ve Bölge Tahmini başlıklı bir rapora göre , 2019-2026,” pazar büyüklüğü 2018’de 170.0 milyon ABD Dolarıydı ve 2019-2026 tahmin döneminde% 2,1’lik bir CAGR sergileyecek. Pnömokok aşıları, pediatride ve yetişkinlerde pnömoniyi önlemek için kullanılır.
Hastalığın şiddeti, ürün için dünya çapında daha geniş bir benimsemeye yol açmıştır. Pnömokok aşılarına olan talep, hastalığın erken teşhisi ve tedavisine artan vurgu nedeniyle son yıllarda çarpıcı bir şekilde artmıştır. Bu ürüne yönelik artan talep, Almanya’daki bölgesel pazarların büyümesi üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olacaktır. Ürün tekliflerindeki farklılıklar ve farklı hastalık türleri için farklı aşıların bulunabilirliği, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine katkıda bulunacaktır. Rapor, son yıllarda pazarın büyümesine katkıda bulunan çeşitli faktörleri kapsamaktadır. Ayrıca pazar büyümesini kısıtlayan birkaç faktörden bahseder. Bunun yanı sıra rapor, son zamanların önde gelen birkaç ürününü, büyük şirketlerini ve büyük endüstri gelişmelerini vurgulamaktadır. Pazar, ürün türleri, son kullanıcılar ve bölgesel demografi dahil olmak üzere çeşitli kriterler temelinde bölümlere ayrılmıştır.
Rekabet ortamı senaryosu ayrıntılı olarak tartışıldı. Rapor, 2019-2026 dönemi için piyasa için tahmin değerleri sağlar. Gerçek rakamlar güvenilir kaynaklardan elde edilmiştir. Deneyimli pazar araştırma profesyonellerinin görüşmeleri ve görüşleri aracılığıyla tahminler yapılmıştır.

Request a Sample Copy of the Research Report

A few of the leading companies that are operating in the Germany pneumococcal vaccines market are:

  • Pfizer
  • Merck & Co. Inc.
  • GlaxoSmithKline plc
  • Sanofi

To get to know more about the short-term and long-term impacts of COVID-19 on this market, please visit: www.fortunebusinessinsights.com/industry-reports/germany-pneumococcal-vaccines-market-101808

Bu Hastalığın Şiddeti Konusunda Artan Farkındalık Büyümeye Yardımcı Olacaktır
Zatürrenin ciddiyeti, dünya çapındaki kullanıcılar arasında yüksek bir bilince yol açmıştır. Pnömoni çeşitli yan etkilere sahip olabilir. Katılımsız pnömoni de ölüme neden olabilir. Artan pnömoni prevalansı, Almanya’daki pazarın büyümesi için büyük bir potansiyel yaratacaktır. Son istatistiklere göre, pnömoniden etkilenen hastaların neredeyse %12’si hayatta kalamıyor.
Bu da ülkedeki pnömokok aşılarına olan talebin daha da artmasına neden oldu. Birkaç tanınmış şirketin varlığı, pazar büyümesi lehine ortaya çıkacaktır. Girişimler ve bilinçlendirme programları aracılığıyla hükümetin katkısı bu bölgedeki pazarın büyümesine katkıda bulunacaktır. Boru hattı ilaçlarındaki son gelişmeler daha yeni ilaçlara yol açacaktır. Ayrıca, çok sayıda ilacın klinik deneme aşamalarındaki ilerlemeler, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine katkıda bulunacaktır.
Hakkımızda:
Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.
Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.
Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Bizimle iletişime geçin:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Otoyolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.
Telefon:
ABD :+1 424 253 0390
İngiltere : +44 2071 939123
APAC : +91 744 740 1245
E-posta:[email protected]