Fortune Business Insights’a göre Transrektal Ultrason Pazarı, Devlet Desteği ve Teknolojik Gelişmeler Tarafından Desteklenen %4,5 YBBO’da Yükselecek

Özellikle yaşlanan erkekler arasında artan prostat kanseri insidansı, küresel “transrektal ultrason pazarının” temel itici gücüdür. Bu, Fortune Business Insights tarafından “Transrektal Ultrason Pazar Büyüklüğü, Ürüne (Sistemler, Dönüştürücüler), Türe (Sepet/Taşıyıcı Tabanlı, Taşınabilir), Uygulamaya (Teşhis, Görüntü Kılavuzlu Tedavi) Göre Küresel Eğilim, Pay ve Küresel Eğilim başlıklı bir raporda bulundu. Son Kullanıcı (Tanı Laboratuvarları, Hastaneler) ve 2025’e Kadar Coğrafya Tahmini”. Fortune Business Insights, küresel Pazarın tahmin döneminde %4,5’lik bir CAGR sergileyeceğini tahmin ediyor. Ayrıca, 2017 yılında piyasa değeri 204,8 ABD Doları idi ve 2025 yılı sonunda 291,2 Milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor.

Bölgeler arasında, Asya Pasifik’in küresel pazarda faaliyet gösteren işletmelere kazançlı büyüme fırsatları sunması muhtemeldir. Asya Pasifik’te kurulu devasa transrektal ultrason veya TRUS cihazları tabanları, pazarı yönlendiren en önemli faktörlerden biridir. Asya Pasifik’teki mevcut sağlık altyapısının değiştirilmesine yönelik artan ihtiyaç, pazarı yönlendiren bir başka faktördür. Kuzey Amerika, 2017 yılında küresel pazarda önemli bir paya sahipti. İyi huylu prostat hiperplazisinin yüksek tanı oranları, ürolojik bozuklukların artan prevalansı ve sağlam sağlık altyapısı bu bölgenin büyümesine katkıda bulundu. Avrupa’da transrektal ultrason prosedürlerine olan talebin de, esas olarak artan geriatrik nüfus ve minimal invaziv cihazlara olan talep nedeniyle tahmin döneminde istikrarlı bir şekilde artması bekleniyor.

Düzenleyici Otoritelerin Sıkı Sağlık Politikaları Büyümeyi Engelleyebilir

Güçlü büyüme beklentilerine tanık olunmasına rağmen, önümüzdeki yıllarda pazarı kısıtlayabilecek bazı faktörler var. Sağlık ilaçları ve teşhisine ilişkin onaylarla ilgili katı düzenlemeler pazarın büyümesini engelleyebilir. Buna ek olarak, güvenlik sorunları nedeniyle ürün geri çağırmaları önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesini kısıtlayabilir. Bununla birlikte, birçok şirket, pazardaki büyümeyi hızlandıracak Ar-Ge faaliyetlerine ve teknolojik gelişmelere yatırım yapmayı planlıyor.

Gelişmiş TRUS Cihazlarını Başlatacak Birkaç Deneyimli Oyuncu; Pazarın Hızını Seçmesine Yardımcı Olmak

Küresel pazarın rekabet ortamı yarı konsolide. 2017 yılında pazara bazı tanınmış markalar hakim oldu. B.K. Holding, TRUS için küresel pazarda önemli bir paya sahip olan bunlardan biriydi. Şu anda küresel pazarda faaliyet gösteren diğer şirketlerden bazıları TELEMED, Esaote SpA, GE Healthcare, The Prometheus Group ve Exact Imaging’dir.

To get to know more about the short-term and long-term impacts of COVID-19 on this market, please visit:

www.fortunebusinessinsights.com/industry-reports/transrectal-ultrasound-trus-market-100137

Major Transrectal Ultrasound Manufacturers covered in the market report include:

  • GE Healthcare
  • BK Medical Holding Company, Inc.
  • KOELIS
  • Exact Imaging
  • The Prometheus Group
  • TELEMED
  • Shenzhen Mindray Bio-Medical Electronics Co., Ltd.

Request a Sample Copy of the Research Report

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta:[email protected]