Mango Püre Pazarı En önemli 10 Oyuncu, Talep, Gelir, Türlere Göre Büyüme Faktörleri, Trendler, Analiz ve Tahmin 2027

İçecek endüstrisinden artan tropikal meyve püresi talebinin pazarın hızla genişlemesini sağlaması bekleniyor, devletler Fortune Business Insights,”Mango Püre Pazar  Büyüklüğü, Payı ve Endüstri Analizi, Doğaya Göre (Organik, Konvansiyonel), Ambalajla (Kutular, Keseler, P.E.T. Kavanozları, Şişeler), Uygulamaya Göre (İçecekler, Bebek Yiyecekleri, Fırın ve Atıştırmalıklar, Süt ve Dondurulmuş Tatlılar, Soslar ve Soslar, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2021-2028″ başlıklı bir raporda. Tahmin döneminde pazar büyüklüğünün katlanarak artması bekleniyor.

COVID-19’un ortaya çıkışı dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin sektörler genelindeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki getirdiğini anlıyoruz. Ancak, bu da geçecektir. Hükümetlerin ve birkaç şirketin artan desteği, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Mücadele eden ve bazıları gelişen bazı endüstriler var. Genel olarak, hemen hemen her sektörün salgından etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin sürdürülebilir ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba sarf ediyoruz. Deneyim ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için size endüstriler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Tam Rapora Gözat:

www.fortunebusinessinsights.com/mango-puree-market-102466

Mango püresi pazar raporu şunları içerir:

 • Pazarın her şey dahil değerlendirilmesi
 • Segmentlere ilişkin saygın içgörüler
 • En son trendler ve önemli sürücüler
 • En önemli bölgeler
 • Anahtar Geliştirme

Sürüş Faktörü:

Gelişimi Teşvik Etmek için İçeceklerin Artan Popülaritesi

Tropikal meyveler kullanılarak içeceklerin artan popülaritesinin pazarın sağlıklı büyümesini artırması bekmektedir. Çocuklar arasında mango aromalı içeceklere yönelik artan eğilimin pazarın büyümesini zorlaması bekleniyor. Coca-Cola, PepsiCo ve Mother Dairy gibi şirketler, çok sayıda içeceğin üretimi için mango hamuru kullanıyor ve bu da pazarın gelişmesini teşvik edebilir. Şirketlerin mango işleme tesislerinin genişlemesine yönelik artan odağının pazarın büyümesini desteklemesi bekleniyor. Örneğin, 3000 mango ve sebze çiftçisi grubu, Tamil Nadu’da meyve suyu üretimine uygun hamur tedarik edecek bir mango hamuru üretim birimi kurmak için bir araya geldi. Ayrıca, gelişen meyve suyu ve işlenmiş gıda endüstrisinin önümüzdeki yıllarda pazarın beklentilerini artırması bekleniyor. Ayrıca, artan tüketicinin meyve bazlı ürünlere olan tercihi pazarın gelişmesini teşvik etme olasılığı yüksek. Meyve aromalı yoğurt tüketiminin yüksek olmasının pazar büyümesine daha da yardımcı olması bekleniyor.

Örnek Kopya Mango PüreSi Pazar Raporu İste

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/mango-puree-market-102466

Rekabetçi Manzara:

İş Konsolide Etmek İçin Yenilikçi Ürünlere Artan Odaklanma

Önemli bir bileşen olarak mango püresi içeren yeni ürünlerin üretimine odaklanın. Örneğin, McDonald’s ve Starbucks gibi birçok önde gelen gıda franchise’ı smoothie ve sallamaların hazırlanması için mango püresi kullanmaya başladı. Mango püresi ticari olarak pudinglerde, fırın dolgularında ve yiyecek ve içecek endüstrisinde bir lezzet olarak kullanılır. Nisan 2019’da Danone India, yeni bir mango aromalı protein-X varyantının piyasaya sürüldüklerini duyurdu. Benzer şekilde, dünyanın en büyük bira üreticilerinden biri olan AB InBev, mango varyantında tomurcuk ışığı seltzerini tanıttı.

Pazar Segmentleri:

Aslan Payını Elinde Tutacak Organik Mango PüreSi Segmenti

Organik mango püre segmentinin, tüketicilerin organik ürünlere olan eğilimi nedeniyle en büyük payı elinde tutması beklanmaktadır. Konvansiyonel mango püresinin fizibilitesi ve maliyet verimliliği nedeniyle önemli bir paya sahip olması beklanmaktadır. Ayrıca, kese segmentinin yüksek esnekliği ve rahatlığı nedeniyle önümüzdeki yıllarda önemli bir oranda yükselmesi beklanmaktadır.

Bölgesel Analiz:

Asya Pasifik’te Pazarın Propel’ine Yüksek Mago Tüketimi

Asya Pasifik pazarının Hindistan, Çin, Tayland ve Meksika gibi ülkelerde mango üretiminin yüksek olması nedeniyle meyve konsantresi püre pazarında önemli bir paya sahip olması beklanmaktadır. Mango bazlı ürünlere yönelik artan tüketici tercihinin bölgedeki pazarın büyümesine yardımcı olması muhtemeldir. Mango saflığının ticari gıda hazırlamada artan kullanımının pazarın büyümesini zorlaması bekleniyor. Avrupa’nın, meyve bazlı yoğurt ve içeceklere artan talep nedeniyle tahmin döneminde katlanarak artması bekleniyor. CBI’a göre, Dışişleri Bakanlığı, Avrupa, Aralık 2018’de, mango püresinin Avrupa Birliği’ne tahmini ithalatı toplam dünya ithalatının yaklaşık% 20’sini temsil ediyor ve ithalat yüksek talep nedeniyle artıyor.

Anahtar Geliştirme:

Ocak 2016: Hindistan merkezli ünlü çok uluslu bir holding olan Jain Sulama Sistemi, Alphonso ve Kesar’ın iki farklı çeşidinde ‘AamRus’ adlı ilk markalı perakende ürününü piyasaya sürdü. Aamrus, ilave renk, tat veya koruyucu içermeyen ve% 100 doğal bir ürün haline getiren tatlandırılmış donmuş bir mango hamurudur.

RaporGlobal Mango Püre Pazarındaki Önemli ŞirketleriListeler:

 • Dohler
 • ITC Ltd.
 • Kerr Konsantreleri
 • Kiril Mischeff Ltd.
 • KUO Yuan Ye Foods A.Ş.
 • Oğlak, Inborja
 • Hindistan Ana Çiftlikleri
 • Jain Sulama
 • Danone S.A.

Herhangi bir sorunuz var mı? Uzmanımıza Sorun

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/mango-puree-market-102466