Özel Maya Pazarı Trendleri, Büyüme, Boyut, Segmentasyon, Gelecek Talepleri, 2027’ye Bölgesel Tahmine Göre Satış Geliri

Küresel özel maya pazar  büyüklüğünün, atıştırmaya yönelik artan talep ve dünya çapında yükselen şarap endüstrisi tarafından desteklenen önemli bir büyüme sergilemesi bekleniyor. Bu bilgiler Fortune Business Insights tarafından  “Özel Maya Pazarı, 2021-2028” başlıklı gelecek raporunda yayınlanmıştır.

Yeni koronavirüs dünya çapında birçok ekonomiyi olumsuz etkiledi. Salgının yayılmasını engellemek için, çok sayıda ülkenin hükümetleri endüstriyel ve insani faaliyetlerin tamamen kilitlenmesi talimatı verdi. Bu, işgücünün azalması ve kaynakların sınırlı kullanılabilirliği nedeniyle birkaç endüstriyel projenin ertelenmesine yol açmıştır. Bunun pazardaki büyümeyi engellemesi bekleniyor.

Pazar Segmentasyonu:

Türüne göre, pazar maya özleri, otolitik maya ve diğerleri olarak ikiye ayrılır. Uygulama temelinde, pazar fırın, alkollü içecekler, peynir, tuzlu tatlar ve atıştırmalıklar ve diğerleri olarak ayrılmıştır. Son olarak, bölge bazında, pazar Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Afrika, Asya-Pasifik ve Güney Amerika’ya ayrılmıştır.

Rapor Neleri içeriyor?

Özel maya raporu için küresel pazar, büyümeyi etkileyecek temel sürücüler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin nitel ve nicel analizini içerir. Buna ek olarak, rapor farklı bölgeleri kapsayan bölgesel analizler hakkında öngörüler sağlayarak pazarın büyümesine katkıda bulunmaktadır. Önde gelen şirketleri içeren rekabet ortamını ve 2021 ve 2028 yılları arasında pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunacak ortaklıkları duyurmak, yeni ürünler tanıtmak ve işbirliği yapmak için stratejilerin benimsenmesini içerir. Ayrıca, araştırma analisti, tahmin döneminde pazar büyümesini yönlendirecek mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi almak için çeşitli araştırma metodolojileri benimsemiştir.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Hazır İçecek Tüketiminin Artırılması

Maya, şarapların demlenmesindeki ana bileşenlerden biridir. Yenilikçi hazır içecek (RTD) ürünlerine artan talebin, ürünün dünya çapındaki talebi için iyi olması bekleniyor. ABD Şarap Pazarı: 2020 Edition’a göre, şarap tüketimi 2019’da% 32,5’in üzerinde arttı. X gen tarafından artan tüketimin talebi yönlendirecek şekilde yansıtıldığı tahmin ediliyor. Ayrıca, yoğun yaşam tarzı ve kolaylık nedeniyle maya bazlı hazır ürünlerin yüksek tüketiminin önümüzdeki yıllarda küresel özel maya pazarına katkıda olması beklanmaktadır.

Örnek Kopya Özel Maya Pazarı Raporu İste

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/specialty-yeast-market-102478

BÖLGESEL İÇGÖRÜLER

Asya-Pasifik Bölgenin önümüzdeki yıllarda en büyük küresel özel maya pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu, hazır gıda ürünlerine artan talep ve bölgedeki çalışan nüfusun yüksek harcanabilir geliri gibi faktörlere tabidir.

Kuzey Amerika Bölgedeki pazarın, 2021 ve 2028 yılları arasında yenilikçi özel maya ürünlerini tanıtmaya odaklanan Lallemand, Koninklijke DSM N.V. ve diğerleri gibi köklü oyuncuların varlığıyla desteklenen önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor.

REKABETÇİ MANZARA

Piyasa Oyuncuları Büyüme Umutlarını Aydınlatmak için Ortaklıklara Odaklanıyor

Özel maya için küresel pazar, ürün portföylerini genişletmek ve satış gelirlerini daha da artırmak için diğer şirketlerle ortaklık yapmaya odaklanan önemli oyuncular arasında sağlıklı bir rekabet yaşıyor. Buna ek olarak, diğer büyük şirketler, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesi için iyi olacak birleşme ve satın alma, tesis genişletme ve işbirliği gibi stratejileri benimseyerek varlıklarını sürdürmeye çalışıyorlar.

Endüstri Gelişimi:

 • Ocak 2019 Lallemand, Ohly ile maya bazlı bileşenlerin uzun vadeli tedarikini içeren stratejik ortaklığını açıkladı. Kaynaklara göre, OHLY Hutchinson Torula maya tesisini önde gelen maya üreticisi Lallemand’a elden çıkarmak istiyor.

Özel Maya için Küresel Pazarda Profillenen Şirketlerin Listesi:

 • Lesaffre
 • LallemandInc.
 • Angelyeast Ltd. Şti.
 • İlişkili British Foods Plc.
 • Koninklijke DSM N.V.
 • Archer Daniels Midland Şirketi
 • Hansen Holding A/S
 • Biyorigin
 • Leiber GmbH
 • Kerry Grubu
 • Diğer

Herhangi bir sorunuz var mı? Uzmanımıza Sorun

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/specialty-yeast-market-102478