ABD Küçük Kalibre Mühimmat Pazar Raporu [2018-2026] | Büyüklük, Pay, Büyüme, Eğilimler, Rekabet Ortamı, Gelir, Tahmin Analizi

Fortune Business Insights™ tarafından yayınlanan, “ ABD Küçük Kalibre Mühimmat Pazar Büyüklüğü , Paylaşım ve Endüstri Analizi, Calibre (22 LR, 223 Remington, 308 Winchester, 9mm Luger, 357 Magnum, 45 Auto / ACP) başlıklı yeni bir rapora göre , 380 ACP, 40 S&W, 38 Special, 30-06 Springfield, 7.62 * 39, 7.62 * 54r, 5.45 * 39, 50 BMG, 6.5 Grendel, 12 Gauge, 44 Magnum ve Diğerleri), Kasa Tipi (Pirinç, Çelik, Pirinç Kaplamalı Çelik), Mermi Tipi (Kurşun, Bakır, Pirinç ve Diğerleri), Dağıtım Kanalı (Çevrimiçi Mağazalar, Perakende Mağazalar (Büyük Satış Mağazaları, Atış Poligonları ve Yerel / Niş Mağazalar)) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026. ” Raporda ayrıca, pazarın 2018’de 2.350 milyon ABD Doları değerinde olduğu tahmin ediliyor . ABD küçük kalibreli mühimmat pazar payının , 2026 yılına kadar 2.330 milyon ABD Dolarına ulaşarak üstel bir büyüme sergilemesi ve böylece tahmin sırasında% 0.76’lık bir CAGR sergilemesi bekleniyor. dönem.

 

Kişisel Güvenlik için Tabancalara ve Av Tüfeklerine Acil İhtiyaç Piyasayı Artıracak

ABD’de, ülke kitlesel çekimlerin en büyük kurbanlarından biri olduğu için vatandaşlar güvenlik ve güvenlik konusunda giderek daha bilinçli hale geliyor. Bu nedenle, kişisel güvenlikle ilgili artan endişeler, önümüzdeki yıllarda ABD küçük kalibreli mühimmat pazarının büyümesini hızlandıracak. Hükümet ayrıca, ‘Sivil Nişancılık’ programı gibi farklı sözleşmeli programlar aracılığıyla gençleri ve profesyonelleri ateşli silah güvenliği konusunda eğitmek için çeşitli girişimlerde bulunuyor.

İSTEYİN NUMUNE PDF BROŞÜR   

 

Fortune Business Insights, küçük kalibreli mühimmat pazarında faaliyet gösteren önde gelen şirketlerden bazılarının profilini çıkarıyor. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Olin Corporation
 • Denel SOC Ltd
 • RAUG Group
 • Remington Arms Company, LLC.
 • Hornady
 • Aguila Ammunition
 • MAST Technology, Inc.
 • Sellier & Ballot
 • VISTA OUTDOOR OPERATIONS LLC.
 • PPU USA Ammo
 • Nammo AS
 • Barnaul Ammunition
 • FIOCCHI MUNIZIONI SPA
 • Wolf Performance Ammunition
 • MESKO
 • Other key market players

Kişisel güvenlik için en çok av tüfekleri ve tabancalar kullanılmaktadır. Bu da revolver ve tabancalarda gerekli olan kalibrelere olan talebin artmasına neden oluyor. Ayrıca, dünyanın her yerinden artan ithalat faaliyetleri ve artan tabanca üretimi ABD’de pazar büyümesini artıracaktır Son olarak, atış poligonlarından eğitim kursları ve atış sporları yarışmalarının da bu bölgedeki küçük mühimmat talebini artırması bekleniyor. .

 

ABD Küçük Kalibre Mühimmat Piyasası Raporunun Kapsamı:

Rapor, sürücüler, kısıtlamalar, fırsatlar ve tehditler dahil olmak üzere farklı yönlere ilişkin bilgileri vurgulayarak pazarın ayrıntılı bir değerlendirmesini sunar. Bu bilgiler, paydaşların yatırım yapmadan önce uygun kararlar almasına yardımcı olabilir. Değerlendirilen finansal parametreler, Pazar’ın kilit oyuncuları tarafından üretilen satışları, karları ve genel geliri içerir.

Önde gelen piyasa oyuncularının şirket profili, bu rapora Porter’ın beş güç analizi ve Değer Zinciri analizi ile dahil edilmiştir. Ayrıca, şirketlerin birleşmeler, satın almalar ve diğer iş geliştirme önlemleri yoluyla işlerini genişletmek için uyguladıkları stratejiler raporda tartışılmaktadır.

Bu rapor , özellikle Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika’daki ABD Küçük Kalibre Mühimmat Küresel Pazarına odaklanmaktadır . Bu rapor, pazarı üreticilere, bölgelere, türe ve uygulamaya göre sınıflandırır. Bölgesel analiz, raporda sunulan küresel pazarın araştırma ve analiz çalışmasının oldukça kapsamlı bir başka parçasıdır. Bu bölüm, farklı bölgesel ve ülke düzeyindeki pazarların satış büyümesine ışık tutuyor. 2026’ya kadar olan tarihsel ve tahmin dönemi için, küresel pazarın ayrıntılı ve doğru ülke bazında hacim analizi ve bölge bazında pazar büyüklüğü analizi sağlar.

 

BÖLÜMLEME:

9 mm Luger Segmenti Liderlik Edecek: Tabancalara Artan Talep Büyümeyi Destekleyecek

Kalibre olarak pazar 5,45*39, 22 LR, 9mm Luger, 223 Remington, 6.5 Grendel, 308 Winchester, 44 Magnum, 357 Magnum, 40 S&W, 45 Auto/ACP, 30-06 Springfield, 380 ACP olarak ayrılmıştır. , 12 Ayar, 38 Özel, 50 BMG, 7.62 * 54r, 7.62 * 39 ve diğerleri. Bunların dışında, şu anda 9 mm Luger segmenti, ABD’nin en yüksek küçük kalibreli mühimmat pazar payına sahip. Tabancalarda ihtiyaç duyulan en çok kullanılan tabanca kartuşlarından biridir. ABD’de tabancalar kendini savunma, spor çekimleri ve avlanma için kullanılır. Ayrıca, geniş bir uygulama yelpazesi için tabancalara olan artan talep, bu tür kalibreye olan talebi hızlandırıyor.

Ayrıca 9 mm Luger, piyasada açık uçlu eşleşme (OTM), ceketli oyuk nokta (JHP), tam metal ceketler (FMJ) ve diğerleri gibi çeşitli tiplerde bulunan standart bir kalibredir. FMJ türleri atış yapmak için kullanılırken, JHP türleri kendini savunma için kullanılır. Bunun dışında uygun maliyetlidir. 223 Remington segmenti, 2018’de %15,30 ABD küçük kalibreli mühimmat pazar payı oluşturmuştu.

Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/us-small-caliber-ammunition-market-101915

 

NovX Cephanesi 9mm ARX Nişanını Tanıttı: Aşırı Öz Savunma Cephanesi

Eylül 2017 : NovX Cephane, 9 mm Luger + P ve standart basınçlı Engagement: Extreme Self-Defense kartuşlarını başlatmak için bakır polimer ve paslanmaz çeliği harmanladı. Son derece etkili mermi teknolojisinin ölümcül bir kombinasyonu olarak kabul edilir. Mermiler yıkıcı yara kanalları oluşturur, daha az keçeli geri tepme sunar ve kurşundan daha düz uçar. Bir polimer ARX mermisinin, bir alüminyum astar tabanının ve Shell Shock Technologies (SST) paslanmaz çelik kasanın entelektüel özelliklerini karıştırır. Mantarlaşma veya hidrostatik şok prensibine göre değil, Aero ve Akışkanlar Dinamiğine göre çalışır.

 

Küçük Dronlar Raporun Öne Çıkanları:

 1. Pazara Penetrasyon: ABD Küçük Kalibre Mühimmat Pazarındaki en iyi oyuncuların ürün portföyleri hakkında kapsamlı bilgi.
 2. Ürün Geliştirme / İnovasyon: Yaklaşan teknolojiler, RandD faaliyetleri ve pazardaki ürün lansmanları hakkında ayrıntılı bilgiler
 3. Rekabet Değerlendirmesi: Pazardaki lider oyuncuların pazar stratejilerinin, coğrafi ve iş segmentlerinin derinlemesine değerlendirilmesi
 4. Pazar Geliştirme: Gelişmekte olan pazarlar hakkında kapsamlı bilgi. Bu rapor, coğrafyalardaki çeşitli segmentler için pazarı analiz eder
 5. Pazar Çeşitlendirmesi: Yeni ürünler, kullanılmayan coğrafyalar, son gelişmeler ve ABD Küçük Kalibre Mühimmat Pazarındaki yatırımlar hakkında kapsamlı bilgiler.

 

Komple Tablolar ve Şekillerle Etkinleştirilmiş Komple Rapor Ayrıntılarına Gözatın:

www.fortunebusinessinsights.com/industry-reports/us-small-caliber-ammunition-market-101915