2027’ye Kadar Göz İçi Lens Pazar Değerlendirmesi, Fırsatı ve Tahmini

Küresel göz içi lens (GİL) pazar büyüklüğünün 2026 yılına kadar 5,318,8 milyon ABD Dolarına ulaşacağı ve dolayısıyla tahmin döneminde %6,8’lik bir CAGR sergileneceği tahmin edilmektedir. Ancak, 2018’de pazar 3,159,3 milyon ABD Doları değerindeydi. Bu bilgi, Fortune Business Insights™ tarafından yakın zamanda yayınlanan “Göz İçi Lens (GİL) Pazar Büyüklüğü, Pay ve Sektör Analizi, Türe Göre [Monofokal Göz İçi Lens ve Premium” başlıklı raporda yayınlandı. Göz İçi Lensi (Multifokal Göz İçi Lensi, Torik Göz İçi Lensi ve Diğerleri)], Malzemeye Göre [Polimetilmetakrilat (PMMA) ve Katlanabilir (Hidrofobik Akrilik, Hidrofilik Akrilik ve Silikon & Kollamer)], Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler ve Gezici Cerrahi Merkezleri, Uzmanlık Klinikler, Akademik ve Araştırma Enstitüleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026.” Rapor ayrıca, pazarın, ücretsiz katarakt ameliyatları ve göz muayeneleri sunan artan sayıdaki STK’lardan ivme kazanacağını belirtiyor.

Göz İçi Lens Pazarı Örnek Rapor Broşürünü şu adresten edinin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/intraocular-lens-market-101220

Kataraktı Ortadan Kaldırmak İçin Artan Hükümet Girişimleri Büyümeyi Artıracak

Katarakt insidansı günümüzde hızla artmaktadır. Buna karşılık, birçok ülkede büyük sağlık ve ekonomik yüke neden oluyor. Bu nedenle bu ülkelerin hükümetleri kataraktı ortadan kaldırmak için çeşitli girişimlerde bulunuyor. Böyle bir küresel girişimin adı “Vizyon 2020”dir. Uluslararası Körlüğü Önleme Ajansı (IAPB) tarafından önlenebilir körlüğün başlıca nedenlerini dünyadan kaldırmak için ortaya atılmıştır. Ek olarak, hükümetler Vizyon 2020 hedeflerine ulaşmak için göz muayenesi kampları yürütmekte ve uygun geri ödeme politikaları başlatmaktadır. Tahmin süresi boyunca göz içi lens pazarının büyümesini artırması beklenmektedir.

Raporun Önemli Noktaları:

Göz içi lens pazarı trendleri, büyüme faktörleri, engeller, fırsatlar ve zorluklar hakkında derinlemesine bilgi.
Pazarın tür, malzeme, son kullanıcı ve coğrafya açısından bölümlere ayrılması.
Yeni ürün lansmanları, sözleşmeler, anlaşmalar, ortak girişimler, birleşmeler ve satın almalar gibi rekabet ortamının kapsamlı analizi.

Fortune Business Insights™, göz içi lens pazarında faaliyet gösteren en ünlü kuruluşlardan bazılarını listeler. Bunlar aşağıdaki gibidir:

  • Alcon
  • Johnson & Johnson Services, Inc.
  • Bausch & Lomb Incorporated
  • HOYA Corporation
  • STAAR SURGICAL
  • Rayner Intraocular Lenses Limited
  • Oculentis
  • Hanita Lenses
  • SIFI S.p.A
  • Biotech

Kuzey Amerika Hakim Olacak: Artan Teknolojik Gelişmeler Büyümeyi Destekleyecek

Pazar coğrafi olarak Asya Pasifik, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika, Kuzey Amerika ve Latin Amerika’ya ayrılmıştır. Bunların dışında, Kuzey Amerika 2018’de 892,9 milyon ABD Doları IOL piyasa değeri üretmiştir. Tahmin dönemi boyunca hakim konumunu koruyacaktır. Artan sayıda yeni ürün lansmanının yanı sıra Genişletilmiş Odak Derinliği (EDoF) ve özel katarakt lensi gibi devam eden teknolojik gelişmeler nedeniyle ortaya çıkması muhtemeldir.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanımıza Sorun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/intraocular-lens-market-101220

Göz İçi Lens Pazar Raporu İçindekiler:

Tanıtım

1.1. Araştırma Kapsamı

1.2. Pazar Segmentasyonu

1.3. Araştırma Metodolojisi

1.4. Tanımlar ve Varsayımlar

Yönetici Özeti

Pazar Dinamikleri

3.1. Market sürücüleri

3.2. Pazar Kısıtlamaları

3.3. Pazar Fırsatları

Temel bilgiler

Devam etti…

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]