ABD C-silah Pazarı 2021 | 2027 yılına kadar %4,4 YBBO ile 814 milyon ABD doları değerinde pazar

Birleşik Devletler. C-silah Pazarı”nın 2027 yılı sonunda 1146.1 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Teknolojik gelişmeler, önümüzdeki yıllarda genel pazarın büyümesinde büyük rol oynadı. Birkaç büyük ölçekli şirketin varlığı, pazar büyümesi lehine ortaya çıkacaktır. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan “U.S. C Kolları Pazar Büyüklüğü, Pay & COVID-19 Etki Analizi, Türe Göre (Sabit C Kollar, Mobil C Kollar (Tam Boy c Kollar, Mini C Kollar), Uygulamaya Göre (Ortopedi ve Travma, Kardiyoloji, Nöroloji, Gastroenteroloji, Onkoloji ve Diğerleri), Dedektöre Göre (Düz Panel Dedektör ve Görüntü Yoğunlaştırıcı), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler, Ayaktan Cerrahi Merkezleri ve Özel Klinikler), 2020-2027” pazar 814 milyon ABD doları değerindeydi ve 2020-2027 tahmin döneminde %4,4’lük CAGR.

C-kolları, taranan görüntüler için yoğunlaştırıcı olarak kullanılan ekipmanlardır. Ürün, röntgen yoluyla elde edilen genel görüntüyü geliştirmek için kullanılır ve sağlık sektöründeki çeşitli uygulamalara hitap eden radyografik yeteneklere sahiptir. Amerika Birleşik Devletleri’nde sağlık sektörünün yükselişi, bu bölgedeki pazarın büyümesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Amerika Birleşik Devletleri’nde birkaç büyük ölçekli satıcının varlığı, genel pazarın büyümesine ivme kazandıracaktır. Ek olarak, teknolojik gelişmeler ve gelişmiş kavramların entegrasyonu, son yıllarda ABD C-silah pazarının büyümesi için çok önemli olmuştur.

Raporda yer alan başlıca ABD C-silah Pazarı Anahtar oyuncuları şunları içerir:

GE Healthcare (Chicago, ABD)
Koninklijke Philips N.V. (Amsterdam, Hollanda)
Siemens Healthineers AG (Münih, Almanya)
Canon Medical Systems Corporation (Tochigi, Japonya)
ATON GmbH (Ziehm Imaging, Inc. ve OrthoScan, Inc.) (Bayern, Almanya)
Shimadzu Şirketi (Kyoto, Japonya)
Hologic, Inc. (Massachusetts, ABD)
Eurocolumbus s.r.l. (Milano, İtalya)
Diğer oyuncular

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/u-s-c-arms-market-104005

“Sorunuz var mı? Uzmanımıza Sorun:“

İsim: Bay Ashwin Arora

E-posta: satış [@] servetbusinessinsights [.] com

Telefon: ABD +1424 253 0390 / İngiltere +44 2071 939123

ABD C-silah Piyasa Analizi 2021:

Covid-19 Pandemisinin Yayılmasını Sınırlamak İçin Alınan Sıkı Önlemler Pazar Büyümesini Olumsuz Etkileyecek

Son zamanlarda ortaya çıkan koronavirüs salgını, dünya genelinde birçok ekonomi üzerinde büyük bir etki yarattı. Hastalığın hızla yayılması nedeniyle, birçok ülke hastalığın yayılmasını kontrol altına almak amacıyla katı önlemler uygulamaya çalışmaktadır. Hastalıkların yayılmasını engellemek için alınan önlemler tüm sektörlerde işletmeleri etkiledi. Birkaç sağlık işletmesi Covid-19 pandemisinden yararlanmış olsa da, ABD C-silah pazarı, önemli bir büyüme elde etmeyen çok az sayıdaki pazar arasında yer alıyor. Aslında, insanlar arasındaki tereddüt, ortopedik prosedürleri geciktirdi ve bu, önümüzdeki yıllarda ABD C-silah pazarını olumsuz etkileyecek.