Avrupa İdrar Drenaj Torbaları Uygulamalar, Bölgesel Talep ve 2028’e Kadar En İyi Sektör Oyuncularına Göre Pazar Gelir Artışı Tahmini

Avrupa idrar drenaj torbaları pazarı, geniş ürün teklifleri ve idrar drenaj torbalarıyla ilişkili kullanım kolaylığı nedeniyle önemli ölçüde büyüyecektir. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan “İdrar Drenaj Torbaları Pazar Büyüklüğü, Pay & Sektör Analizi, Ürüne Göre (Bacaklı Torbalar ve Büyük Kapasiteli Torbalar), Kapasiteye Göre (0-500 ml, 500-1000 ml, 1000-2000) başlıklı rapora göre ml ve 2000 ml’den fazla), Oda Sayısına Göre (Tek Oda, 2 Oda, 3 Oda), Son Kullanıcı (Hastaneler, Klinikler, Ayakta Cerrahi Merkezleri, Evde Bakım ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026, Pazar 2018’de 469,6 Milyon ABD Doları değerindeydi ve tahmin döneminde %4,5’lik bir CAGR sergileyerek 2026 yılına kadar 666,9 Milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor.

Avrupa İdrar Drenaj Torbaları Pazarının Örnek Rapor Broşürünü şu adresten alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/europe-urinary-drainage-bags-market-101419

Drenaj Torbaları İçin Yakıt Talebine İdrar Kaçırma İnsidansının Artması

Bir kateter ile birlikte kullanılan idrar drenaj torbaları daha çok idrar kaçırma şikayeti olan hastalar tarafından kullanılmaktadır. Hastanelerde ve evlerde yatalak hastalar tarafından idrar drenaj torbalarının artan şekilde benimsenmesi, önümüzdeki yıllarda Avrupa idrar drenaj torbaları pazarının büyümesine yardımcı olacaktır. Üriner kontinans prevalansının yüksek olması, ürünlerin dünya çapında hızla benimsenmesine yol açacaktır. Ulusal Sağlık Hizmetlerine (NHS) göre, Birleşik Krallık’ta tahminen 6 milyon insan idrar kaçırmadan muzdariptir. Ek olarak, Ulusal Sağlık ve Klinik Mükemmellik Enstitüsü, 2017 yılında Birleşik Krallık’ta kadınların yaklaşık %34’ü üriner inkontinanstan muzdaripti. Üriner inkontinansın ciddiyeti, Avrupa genelinde ürünlere olan talebin artmasına ve ardından idrar drenajına yardımcı olacaktır. çanta pazar büyümesi.

Bacak Torbası Segmenti En Yüksek Büyümeye Tanıklık Edecek

Rapor, çeşitli endüstrilerde büyük bir talebe tanık olan önde gelen ürün türlerinden birkaçını vurgulamaktadır. Tüm ürün türleri arasında, segmentlere ayrılmış bacak çantaları 2018’de hakim pazar payına sahip oldu. Bu ürünün kullanım kolaylığı ve ürün çeşitleri, dünya genelinde son kullanıcılardan gelen ürünlere olan talebin artmasına katkıda bulundu. Bölünmüş bacak çantalarının, tahmin süresi boyunca önemli bir CAGR’ye tanık olacağı tahmin edilmektedir.

Avrupa idrar drenaj torbaları pazarında faaliyet gösteren lider firmalardan bazıları şunlardır:

  • Coloplast A/S
  • ConvaTec Group PLC
  • Cardinal Health
  • BD
  • Braun Melsungen AG
  • Clinisupplies Ltd.
  • Hollister Incorporated
  • Flexicare Medical Limited
  • Teleflex Incorporated
  • MANFRED SAUER GMBH

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanımıza Sorun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/europe-urinary-drainage-bags-market-101419

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]