Boyut, Paylaşım, Değer, Eğilimler, Görünüm, Analiz, En Son Güncellemeler, Veriler, CAGR ve Haberler ile ABD Genetik Test Pazar Araştırması Raporu 2020-2027

Küresel ABD Genetik Test Pazarı | 2021’e Kadar Küresel Sağlık Sektörü Analizi, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan Küresel Sağlık Sigortası Sektörü hakkında en son rapordur. Bu rapora göre, Küresel ABD Genetik Test Pazarı, Tekniğe Göre (PCR, DNA Dizilimi, Mikrodiziler ve Diğerleri), Uygulamaya Göre (Kardiyoloji, Onkoloji, Farmakogenomik, Bilişsel Bozukluk, Patogenomik ve Diğerleri), Sağlıklı Bileşik Yıllık Büyüme Hızında Yükselecek Ödeyen (Kamu Sağlık Sigortası, Özel Sağlık Sigortası ve Cepten), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler ve Bağımsız Laboratuvarlar) & Tahmin, 2020-2027

Bu Pazarda Profili Oluşturulan Firmaların Listesi:

Invitae Corporation (San Francisco, ABD)
Ambry Genetik (Aliso Viejo, ABD)
BioReference Laboratories, Inc. (Elmwood Park, ABD)
Progenity, Inc. (San Diego, ABD)
Quest Diagnostics Incorporated (Secaucus, ABD)
Myriad Genetics, Inc. (Salt Lake City, ABD)
Fulgent Genetik (Temple City, ABD)
Burning Rock Biotech Limited (Guangzhou, Çin)
ABD Genetik Test Pazar Raporunun Örnek PDF Broşürünü şu adresten edinin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/u-s-genetic-testing-market-105034

Gelişime Yardımcı Olmak İçin Artan Kronik Hastalık Vakaları

Kanser, böbrek yetmezliği, KOAH, lupus ve diğerleri gibi artan kronik hastalık vakaları, öngörülebilir gelecekte pazarın fırsatlarını teşvik edecektir. Amerikan Akciğer Birliği’ne göre, 2018 yılında ABD’de 18 yaşından büyük 9 milyondan fazla yetişkin kronik bronşitten muzdaripti ve ABD’de 200.000’den fazla yeni akciğer kanseri vakası kaydedildi. başarısızlıklar, sırayla pazarın büyümesine yardımcı olacak nakil prosedürlerine olan talebi artırdı. American Journal of Lung Transplantation’a göre, ABD’deki akciğer nakli ameliyatlarının sayısı 2017 yılında 200’den fazla rekor seviyeye ulaştı. Bir önceki yıla göre 133 akciğer nakli artışı oldu.

ABD Genetik Test Pazar Analizi 2021:

Küresel Sağlık Sigortaları pazar büyüklüğünün, artan sayıda kronik ve akut hastalık ve bunları teşhis etmek için teknolojik olarak gelişmiş prosedürlerin ortaya çıkması nedeniyle önemli ölçüde artması öngörülmektedir. Sağlık Sigortası, radyografik yetenekleri nedeniyle cerrahi, ortopedik veya acil tanı prosedürlerinde intraoperatif görüntüleme için kullanılan bir görüntüleme tarayıcı yoğunlaştırıcısıdır.

Görüntüleme prosedürleri gerektiren kronik ve akut hastalıkların artan sayısı, Sağlık Sigortaları pazarının büyümesini sağlayan çok önemli bir faktördür. Bunun, minimal invaziv prosedürlere olan talebin artmasıyla birleştiğinde, pazarın genişlemesine de yardımcı olması bekleniyor. Ayrıca, genomik belirteçlerin keşfine yardımcı olmak için radyolojide yapay zekanın ortaya çıkması, önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini artıracaktır.

Aksine, Sağlık Sigortası araçlarının maliyetinin yüksek olması gibi unsurlar önümüzdeki yıllarda piyasaya önemli bir engel teşkil edebilir. Bununla birlikte, üroloji, vasküler, nörovasküler, spinal cerrahi ve diğerleri gibi çok çeşitli uygulamalara sahiptirler. Yukarıda sıralanan uygulamalardan Sağlık Sigortası görüntüleme sistemine yönelik artan talebin, önümüzdeki yıllarda pazar için kazançlı büyüme fırsatları yaratması muhtemeldir.

Dünya ekonomisi, mevcut COVID-19 salgını nedeniyle sert sularla karşı karşıya. İthalat-ihracat işletmelerinin çoğu bu salgın nedeniyle durma noktasına geldi. Ancak devlet desteği ve tedbirleriyle bu aşamayı da kısa sürede atlatmayı umuyoruz. Fortune Business Insights olarak, COVID-19’dan etkilenen çeşitli pazarlar hakkında analitik raporlar sunuyoruz. Bu raporlar, yatırımcıların önümüzdeki yıllarda gelir elde etmek için stratejik planları belirlemelerine yardımcı olacak.

ABD Genetik Test Pazarının %4,6’lık bir CAGR’de artması ve 2019 yılında elde edilen 1.708.1 milyon ABD Doları gelirden 2027 yılı sonunda 2.453,3 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Tahmin dönemi 2020 ile 2027 arasında belirlendi.