Elektrikli Araç (EV) Test Ekipmanları Önemli Oyunculara Göre Pazar Tahmini, Durum, Büyüme, Gelir, SWOT Analizi Tahmini 2028

 

 

Fortune Business Insights™’ta Elektrikli Araç (EV) Test Ekipmanları Pazar Tahmini 2021-2028başlıklı yeni bir pazar araştırması yer aldı.

 

*** Ücretsiz Örnek Raporla En Son Güncellenmiş Pazar Araştırması Raporunu Alın 

Piyasa bakış:

Küresel Elektrikli Araç (EV) Test Ekipmanı pazar büyüklüğünün, 2021 ile 2028 arasında %21,46’lık şaşırtıcı bir CAGR sergilerken 2028 yılına kadar 150,13 milyon ABD dolarına ulaşarak ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından başlıklı raporunda yayınlanıyor.  Elektrikli Araç (EV) Test Cihazları Pazarı, 2021-2028.” Rapor ayrıca, pazarın 2020’de 33,78 milyon ABD Doları seviyesinde olduğunu belirtiyor. Elektrikli araçlara artan tüketici harcaması ve teknolojik olarak gelişmiş ürünlere yönelik artan talep, dünya çapında ürüne olan talebi artıracak gibi görünüyor. Örneğin, Haziran 2021’de önde gelen bir AI vizyon şirketi olan Ambarella, Inc., tüm yeni elektrikli araçlar için çevresel algı modülü için Ambarella CV2FS CVflow AI görüntü işlemcisinin küresel bir elektrikli araç üreticisi olan Arrival tarafından benimsendiğini duyurdu. Şirkete göre modül, otonom sürüş (AD) ve ADAS özelliklerinin etkinleştirilmesine yardımcı olacak.

Ücretsiz Örnek Rapor Talebi PDF @  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/electric-vehicle-ev-test-equipment-market-

Rapor Neleri İçeriyor?

Pazar raporu, büyümeyi etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin niteliksel ve niceliksel analizini içerir. Ayrıca rapor, farklı bölgeleri kapsayan ve pazarın büyümesine katkıda bulunan bölgesel analizlere ilişkin içgörüler sağlar. Önde gelen şirketleri ve 2021 ile 2028 yılları arasında pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunacak ortaklıkları duyurmak, yeni ürünler sunmak ve işbirliği yapmak için stratejilerin benimsenmesini içeren rekabet ortamını içerir. Ayrıca, araştırma analisti çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir. Tahmin süresi boyunca küresel ticari drone pazarının büyümesini sağlayacak mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi çıkarmak.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

REKABETÇİ PEYZAJ

Büyük Şirketler Pazardaki Konumlarını Güçlendirmek İçin Ar-Ge Faaliyetlerine Yatırım Yapıyor 

Pazar, varlıklarını korumaya odaklanan büyük şirketler tarafından parçalanmıştır. Bunu, çeşitli endüstriyel sektörlerden gelen artan talebi karşılamak için gelişmiş ticari dronlar geliştirmek için Ar-Ge faaliyetlerine proaktif olarak yatırım yaparak yapıyorlar. Ek olarak, diğer kilit oyuncular, tahmin döneminde pazarın büyümesine katkıda bulunacak bir kaleyi korumak için organik ve inorganik stratejiler benimsiyor.

Özelleştirme isteyin @  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/electric-vehicle-ev-test-equipment-market-105556

Sanayi Geliştirme:

  • Mayıs 2021 –  Tanınmış bir Tayvanlı elektrikli araçlar (EV) için güç kaynağı üreticisi Chroma 8620 test ortamlarını benimsedi. Hareket, ISO standart sürecini iyileştirmek ve DC-DC dönüştürücüler üzerinde güç seviyesi HIL testi yapmaktır.

Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Şirketlerin Listesi:

  • Horiba (Kyoto, Japonya)
  • Chroma ATE (Taoyuan Şehri, Tayvan)
  • TÜV Rheinland (Köln, Almanya)
  • ABB (Zürih, İsviçre)
  • Schneider Electric (Rueil-Malmaison, Fransa)
  • Teamtechnik (Freiberg, Almanya)
  • AVL (Graz, Avusturya)
  • ZF (Friedrichshafen, Almanya)
  • Arbin Instruments (Teksas, ABD)

İlgili Makale @  marketresearchreportsfbi.wordpress.com/2021/10/21/medical-imaging-market-size-by-resin-by-product-by-application-industry-analysis-report-regional-outlook-forecast -2028/

NOT: Ekibimiz Covid19’u ve bunun çeşitli sektör dikeyleri üzerindeki etkisini inceliyor ve gerektiğinde daha iyi pazar ve sektör analizi için covid19 ayak izlerini dikkate alacağız. Daha fazla ayrıntı için içtenlikle iletişime geçin.

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn:  https://www.linkedin.com/company/fortune-business-insights

Facebook:  https://www.facebook.com/FortuneBusinessInsightsPvtLtd

Twitter:  https://twitter.com/FBInsightPvtLtd