Kilit Oyunculara Göre Otomotiv HMI Pazar Tahmini, Durum, Büyüme, Gelir, SWOT Analizi Tahmin Görünümü 2028

Fortune Business Insights™’ taOtomotiv HMI Pazar Tahmini 2021-2028başlıklı yeni bir pazar araştırması yer aldı.

 

*** Ücretsiz Örnek Raporla En Son Güncellenmiş Pazar Araştırması Raporunu Alın 

Piyasa bakış:

Küresel otomotiv insan makine arayüzü (HMI) pazar büyüklüğünün 2021’de 10.71 Milyar USD’den 2028’de 18.64 Milyar USD’ye çıkması bekleniyor. Fortune Business Insights™ tarafından yayınlanan “ Automotive HMI Market, 2021-2028 , Pazar 2020’de 10.47 Milyar ABD Doları seviyesindeydi. 2021-2028 tahmin döneminde %8.2’lik bir CAGR sergilemesi bekleniyor.

Stellantis ve Hon Hai, Mobil Sürücü Geliştirmek İçin Mutabakat Zaptı İmzaladı

Mayıs 2021’de Hon Hai Precision Industry Co., Ltd., bağlı kuruluşu FIH Mobile Ltd. ve Stellantis, gelişmiş tüketici elektroniği ile benzersiz araç içi kullanıcı deneyimleri sağlamak için yeni bir ortak girişim olan Mobile Drive’ı geliştirmek için bir MoU imzaladı. Yeni kurulan şirket, Hon Hai Precision’ın tüketici elektroniği ve akıllı telefonların donanım ve yazılım alanlarındaki küresel gelişimini Stellantis’in mühendislik ve araç tasarımı uzmanlığıyla harmanlamaya hazırlanıyor. Şirket yetkililerinden birine göre, “Bu gelişme, dünya çapındaki müşterilerin yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca, sektörde gelişmek için bağlantı hizmetlerinin ve özelliklerinin geliştirilmesini hızlandıracaktır.” Bu tür girişimler yakın gelecekte bu sektörü harekete geçirecektir.

Ücretsiz Örnek Rapor Talebi PDF @  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/automotive-hmi-market

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Desteklemek için Alexa ve Google Asistan’ın Yükselen Uygulaması

Günümüzde araçlar, sürücü ile otomotiv HMI sistemi arasındaki sorunsuz bağlantıya yardımcı olmak için çeşitli yazılım çözümleriyle donatılıyor. Amazon Alexa ve Google Asistan gibi sesli kontrol sistemleri, konuşma tanıma teknolojisine erişim sağlayarak sürücülere ve yolculara entegre bir araç içi deneyim sağlıyor. Ayrıca dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırarak daha güvenli sürüşü garanti etmeye yardımcı olur. Ek olarak, HMI sistemleri uyarlanabilir ve esnek oldukları için otomobil üreticilerinin maliyetlerini azaltabilir. Ancak, gizli verilerin kaybına yol açabilecek siber saldırı endişeleri, yakın gelecekte otomotiv HMI pazarının büyümesini engelleyebilir.

Segment-

Binek Araçlar Segmenti, Temiz Enerjiye Geçişi Arttırarak Desteklenerek Hakim Olacak

Araç tipine göre pazar, binek otomobiller ve ticari araçlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunlar arasında, küresel olarak hızlı kentleşme nedeniyle artan ulaşım ihtiyaçları nedeniyle binek otomobil segmentinin ön planda kalması bekleniyor. Ayrıca, temiz enerjiye doğru artan geçiş ve düşük işletme maliyetleri, elektrikli araçlara olan talebi artırması muhtemeldir.

Bölgesel Görüşler-

Avrupa 2020’de 2,38 Milyar ABD Doları Tuttu:  Fortune Business Insights™

 • 2020 yılında Avrupa 38 Milyar USD gelir elde etti. İtalya, Fransa ve Almanya gibi gelişmiş ülkelerde elektrikli araçların (EV’ler) artan popülaritesi bölgesel büyümeyi artıracaktır. Buna ek olarak, çeşitli yüksek net değerli bireylerin varlığı nedeniyle lüks otomobillere yönelik artan talebin de büyümeye yardımcı olması bekleniyor.
 • Asya Pasifik’in, COVID-19’un olumsuz etkisi nedeniyle otomobil endüstrisini canlandırmak için düzenleyici kurumlar tarafından çok sayıda katı norm uygulaması nedeniyle önümüzdeki yıllarda en hızlı büyüyen bölge olması bekleniyor. Örneğin Hindistan’da hükümet, Otomotiv Misyon Planı ve Ulusal Elektrikli Hareketlilik Misyon Planı (NEMMP) gibi girişimler ortaya koydu. Otomotiv Misyon Planı, ihracatı 80000 milyon ABD dolarına çıkarmayı hedefliyor.
 • Kuzey Amerika’da, otomotiv HMI ile donatılmış binek otomobiller ve ticari araçlara yönelik yüksek talebin desteğiyle pazarın önemli ölçüde büyümesi muhtemeldir.

Rekabetçi Peyzaj-

Kilit Şirketler, Karşılıklı Uzmanlık Yoluyla Yeni Çözümler Geliştirmeyi Hedefliyor 

Key players in the global market are engaging in collaborations and new product launches to come up with cutting-edge HMI solutions for next-generation vehicles. Denso Corporation, for instance, is considered to be one of the leading companies in the market. It has maintained this position by using the expertise of other companies. Below is one of the industry developments:

 • December 2017: DENSO Corporation jointly developed the world’s first integrated HMI platform with BlackBerry Limited. It would help to develop a system to optimally coordinate and cooperate with numerous HMI products, such as sound and displays inside the cockpit of the vehicle at low prices. It will be featured in successive car models released after 2019.

Ask for Customization @ www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/automotive-hmi-market

Fortune Business Insights™ lists out the names of renowned manufacturers of automotive HMI present in the global market:

 • Continental AG (Hanover, Germany)
 • Visteon Corporation (Van Buren Charter Township, Michigan, United States)
 • Denso Corporation (Kariya, Aichi, Japan)
 • Harman (Stamford, Connecticut, USA)
 • Alpine Electronics (Shinagawa City, Tokyo, Japan)
 • Panasonic Corporation (Kadoma, Osaka, Japan)
 • Valeo (Paris, France)
 • Bosch, Inc. (Gerlingen, Germany)

Related Article @ marketresearchreportsfbi.wordpress.com/2021/10/21/revenue-cycle-management-market-global-market-growth-potential-price-trends-competitive-market-share-forecast-2020-2028/

NOTE: Our team is studying Covid19 and its impact on various industry verticals and wherever required we will be considering covid19 footprints for a better analysis of markets and industries. Cordially get in touch for more details.

About Us:

Fortune Business Insights™ delivers accurate data and innovative corporate analysis, helping organizations of all sizes make appropriate decisions. We tailor novel solutions for our clients, assisting them to address various challenges distinct to their businesses. We aim to empower them with holistic market intelligence, providing a granular overview of the market they are operating in.

Contact Us:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Supreme Headquarters,

Survey No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Highway,

Pune – 411045, Maharashtra, India.

Phone:

US :+1 424 253 0390

UK : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn:  https://www.linkedin.com/company/fortune-business-insights

Facebook:  https://www.facebook.com/FortuneBusinessInsightsPvtLtd

Twitter:  https://twitter.com/FBInsightPvtLtd