Kuzey Amerika Besleme Tüpleri Pazarı 2021 Büyüklük,Büyüme, Üreticilere Göre Küresel Sürüş Faktörleri, Büyüme Fırsatları, Bölgeler, Tür ve Uygulama, Gelir Piyasası Tahmini 2028

Küresel Kuzey Amerika Besleme Tüpleri Pazarı | 2021’e Kadar Küresel Sağlık Sektörü Analizi, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan Küresel Sağlık Sigortası Sektörü hakkında en son rapordur. Bu rapora göre Küresel Kuzey Amerika Tüp Bebek Pazarı, Türe Göre (Nazogastrik Tüp, Nazojejunal Besleme Tüpü, Gastrik Tüp (G tüpü), Jejunostomi Tüpü (J tüpü) ve Orogastrik Tüp) Yaşa Göre Sağlıklı Bileşik Yıllık Büyüme Oranında Yükselecek (Yetişkin ve Pediatrik), Uygulamaya Göre (Onkoloji, Gastroenteroloji, Diyabet ve Diğerleri), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler, Özel Klinikler, Evde Bakım ve Diğerleri), 2021-2028
Piyasa raporunda kapsanan Başlıca Sağlık Sigortası Üreticileri şunları içerir:
• CVS Health Corporation (Aetna sağlık) (Woonsocket, ABD)
• Humana Inc (Louisville, ABD)
• Centene Corporation (St. Louis, ABD)
• Cigna Corporation (Bloomfield, ABD)
• United HealthCare Services, Inc (Edina, ABD)
• Allianz (Münih, Almanya)
• Ulusal Sigorta Şirketi Limited. (Kolkata, Hindistan)
• Marşı Sağlık Sigortası (Indianapolis, Indiana)
• WellCare Health Plans, Inc. (Tampa, ABD)
• Bupa Global (Londra, Birleşik Krallık)
• Diğer oyuncular

Kuzey Amerika Besleme Tüpleri Pazar Raporunun Örnek PDF Broşürünü şu adresten edinin:
www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/north-america-feeding-tubes-market-105112

Omron, Daha Yüksek Pay Kazanmak İçin Operasyonlarını Bölgeler Arasında Genişletecek

Küresel dijital tansiyon monitörü pazarı genişliyor ve yeni oyuncuların girişine tanık oluyor. Şu anda Omron Health, küresel pazarda lider konumdadır ve tahmin döneminde de lider olması beklenmektedir. Tanık olunan büyüme, kuruluşun güçlü marka varlığına ve çeşitli ürün portföyüne atfedilebilir. Bunun pazardaki büyüme oranını artırması bekleniyor. Global dijital tansiyon monitörü pazarında faaliyet gösteren kuruluşlardan bazıları American Diagnostic Corporation, Welch Allyn, Koninklijke Philips N.V., Nihon Kohden Corporation, GE Healthcare, Smiths Group ve Masimo Corporation’dır.

Kuzey Amerika Besleme Tüpleri Pazar Analizi 2021:
Küresel Sağlık Sigortaları pazar büyüklüğünün, artan sayıda kronik ve akut hastalık ve bunları teşhis etmek için teknolojik olarak gelişmiş prosedürlerin ortaya çıkması nedeniyle önemli ölçüde artması öngörülmektedir. Sağlık Sigortası, radyografik yetenekleri nedeniyle cerrahi, ortopedik veya acil tanı prosedürlerinde intraoperatif görüntüleme için kullanılan bir görüntüleme tarayıcı yoğunlaştırıcısıdır.
Görüntüleme prosedürleri gerektiren kronik ve akut hastalıkların artan sayısı, Sağlık Sigortaları pazarının büyümesini sağlayan çok önemli bir faktördür. Bunun, minimal invaziv prosedürlere olan talebin artmasıyla birleştiğinde, pazarın genişlemesine de yardımcı olması bekleniyor. Ayrıca, genomik belirteçlerin keşfine yardımcı olmak için radyolojide yapay zekanın ortaya çıkması, önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini artıracaktır.
Aksine, Sağlık Sigortası araçlarının maliyetinin yüksek olması gibi unsurlar önümüzdeki yıllarda piyasaya önemli bir engel teşkil edebilir. Bununla birlikte, üroloji, vasküler, nörovasküler, spinal cerrahi ve diğerleri gibi çok çeşitli uygulamalara sahiptirler. Yukarıda sıralanan uygulamalardan Sağlık Sigortası görüntüleme sistemine yönelik artan talebin, önümüzdeki yıllarda pazar için kazançlı büyüme fırsatları yaratması muhtemeldir.
Dünya ekonomisi, mevcut COVID-19 salgını nedeniyle sert sularla karşı karşıya. İthalat-ihracat işletmelerinin çoğu bu salgın nedeniyle durma noktasına geldi. Ancak devlet desteği ve tedbirleriyle bu aşamayı da kısa sürede atlatmayı umuyoruz. Fortune Business Insights olarak, COVID-19’dan etkilenen çeşitli pazarlar hakkında analitik raporlar sunuyoruz. Bu raporlar, yatırımcıların önümüzdeki yıllarda gelir elde etmek için stratejik planları belirlemelerine yardımcı olacak.
Kuzey Amerika Besleme Tüpleri Pazarının %4,6’lık bir CAGR’de artması ve 2019 yılında elde edilen 1.708.1 milyon ABD Doları gelirden 2027’nin sonunda 2.453,3 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Tahmin dönemi 2020 ile 2027 arasında belirlendi.