Mantar Önleyici İlaçlar Pazar trendleri, Endüstri Liderleri, Kapsamlı Analiz, Cihaz Türü, Bölgesel Segmentler, 2027’ye Kadar Yenilik ve Tahmin

Dünya çapında artan cilt enfeksiyonları prevalansı nedeniyle, küresel mantar önleyici ilaç pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 13,17 milyar ABD dolarına ulaşması muhtemeldir. Mikoz veya mantar enfeksiyonu, insan cildinde yaşayan ve beslenen bir grup spor üreten organizmanın neden olduğu bir cilt hastalığıdır. Tedavi edilmediğinde döküntü, atlet ayağı, maya enfeksiyonu, saçkıran, tırnak mantarı, şişlikler ve diğerleri gibi cilt sorunlarına yol açarlar. Fortune Business Insights™ tarafından yakın zamanda yayınlanan bir rapora göre, “Anti-Mantar İlaçları Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, İlaç Türüne Göre (Echinocandins, Azoles, Polyenes ve Allylamines), Endikasyona Göre (Dermatofitis, Aspergilloz, Kandidiyazis ve Diğerleri), Yönetim Yoluna Göre (Oral, Topikal ve Parenteral), Dağıtım Kanalına Göre (Hastane Eczaneleri, Perakende Eczaneler ve Mağazalar ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027,” piyasa değeri 2019’da 10,24 milyar ABD dolarıydı ve 2020 ile 2027 arasında %3.3’lük bir CAGR sergileyecek.

Mantar Önleyici İlaçlar Pazarının Örnek Rapor Broşürünü şu adresten edinin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/antifungal-drugs-market-101188

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı endüstriler zorlanıyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

Market sürücüleri

Artan Mantar Enfeksiyonu Vakaları – Büyümenin Başlıca Sebebi

Mantar önleyici ilaç pazarının büyümesinden çeşitli faktörler sorumludur. Bunlar, artan sayıda bakteriyel cilt enfeksiyonlarını ve diğer cilt sorunlarını içerir. Bunun yanı sıra, kanser vakalarının sayısındaki artış ve hematopoietik kök hücre transplantasyonunun büyümesi, hastane enfeksiyonlarının insidansının artmasına yol açmıştır ve bu durum önümüzdeki yıllarda piyasayı daha da ileriye taşıyacaktır.

Coğrafi Bölümleme

Kuzey Amerika, Daha İyi Sağlık Tesislerinin Bulunması Sayesinde Hakim Olmaya Devam Edecek

Kuzey Amerika, 2019’da kazandığı 4,61 milyar ABD doları gelirle baskın çıktı. Bu bölgenin büyümesi, hijyen konusundaki farkındalığın artmasına ve teşhis amaçlı gelişmiş terapötiklerin artan şekilde benimsenmesine bağlanıyor. Bunun, daha iyi sağlık altyapısının ve tıbbi tesislerin varlığıyla birleştiğinde, önümüzdeki yıllarda bölgesel pazarın genişlemesine yardımcı olması muhtemeldir ve böylece mantar önleyici ilaçlara olan talebi artıracaktır.

Mantar Önleyici İlaç Pazarı Üreticilerinin Listesi şunları içerir:

  • Merck & Co., Inc.
  • Leadiant Biosciences, Inc.
  • GlaxoSmithKline plc.
  • Bayer AG
  • Astellas Pharma Inc.
  • Pfizer Inc.
  • McKesson Medical-Surgical Inc.
  • Novartis AG
  • Abbott

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanımıza Sorun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/antifungal-drugs-market-101188

Mantar Önleyici İlaçlar Pazar Raporu İçindekiler:

Tanıtım

1.1. Araştırma Kapsamı

1.2. Pazar Segmentasyonu

1.3. Araştırma Metodolojisi

1.4. Tanımlar ve Varsayımlar

Yönetici Özeti

Pazar Dinamikleri

3.1. Market sürücüleri

3.2. Pazar Kısıtlamaları

3.3. Pazar Fırsatları

Temel bilgiler

Devam etti…

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]