Meme İmplantları Pazarı 2021 Boyut & Paylaş | 2027 yılına kadar %6,7 YBBO ile 4,3 milyar ABD doları değerinde pazar

Kadınlar arasında çekici ve fit görünmeye yönelik artan istek, meme implantı prosedürlerine olan talebi artırmaktadır. Rapora göre, küresel “Meme İmplantları Pazarı” 2018’de 2,6 Milyar ABD Doları değerindeydi ve 2026 yılına kadar 4,3 Milyar ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Pazarın 2018 ile 2026 arasında %6,7’lik bir CAGR genişletmesi bekleniyor. Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği tarafından yapılan bir araştırmaya göre implantasyon yardımıyla meme büyütme ameliyatı 2016-2027 yılları arasında dünya genelinde %13’e yükseldi. yağ transferi veya meme implantı kullanarak. Göğüs implantı ameliyatı geçiren kadınlar için uygun sağlık geri ödeme politikaları, pazarın büyümesini genişletiyor.

Teknolojik gelişmeler meme implantları pazarında devrim yarattı. Sakızlı meme implantlarındaki gelişmeler ve minimal invaziv bir kas altı meme büyümesinin ortaya çıkması, meme implantlarına olan talebi artırması muhtemeldir.

Fortune Business Insights, “Meme İmplantları Pazar Büyüklüğü, Pay & Sektör Analizi, Ürüne Göre (Meme İmplantları, Doku Genişleticiler), Malzemeye Göre (Silikon, Tuzlu), Prosedüre Göre (Meme Büyütme, Meme Rekonstrüksiyonu), Sonuna Göre başlıklı yeni bir raporda Kullanıcı (Hastaneler, Özel Klinikler) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026”, küresel pazar hakkında kapsamlı bir araştırma çalışması sağlar. Rapor, tahmin dönemi boyunca büyüme eğilimleri ve pazar büyüklüğü hakkında değerli bilgiler sunar. Piyasa sürücüleri, kısıtlamalar ve fırsatlar gibi temel hususlar bu raporda değerlendirilmiştir. Okurlarımızın pazarın net bir resmini elde etmelerine yardımcı olmak için büyüme stratejileri ile birlikte kilit oyuncuların rekabet ortamı tartışılmaktadır. Rapor, mevcut ve gelecek tahminleriyle bağlantılı olarak farklı segmentlere ilişkin ayrıntıları sıralar.

Başlıca Göğüs İmplantları Pazarı Raporda yer alan kilit oyuncular şunları içerir:

alerjen
POLYTECH Sağlık ve Estetik GmbH
Mentor Worldwide LLC
Sientra, Inc.
CEREPLAS
GC Estetik
Kuruluş Laboratuvarları S.A.
LABORATUVARLAR ARION

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/breast-implants-market-101404

Araştırma metodolojimiz sağlamdır ve aşağıdan yukarıya ve yukarıdan aşağıya yaklaşımlara dayalı veri üçgenleme içerir. Birincil araştırma yardımıyla yaklaşık pazar numarasını doğruladık. Birleşme ve satın almalar, işbirlikleri, ortak girişimler ve anlaşmalar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için ikincil araştırma yapılmıştır. Aynı zamanda, büyüme itici güçleri, trendler ve engellerle ilişkili pazar dinamikleri hakkında önemli bilgiler elde ettik.

Son gelişmeler ve tarihi veriler temelinde gelecek yıllar için mecazi tahminler sunar. Tüm segmentler için bilgi toplamak ve geliri tahmin etmek için araştırmacılar yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya yaklaşımları kullandılar. Birincil ve ikincil araştırmalardan ve güvenilir veri kaynaklarından toplanan verilere dayanan rapor, hem mevcut hem de yeni pazar adaylarının pazarın ihtiyaçlarını, pazar büyüklüğünü ve rekabeti anlamalarına ve incelemelerine yardımcı olacaktır.

Meme İmplantları Pazar Analizi 2021:

2018’de 1,0 Milyar ABD Doları ile Kuzey Amerika’daki Kadınlar Meme İmplant Ürünlerini Daha Çok Tercih Ediyor

Kuzey Amerika’nın tahmin edilen yıllar boyunca küresel meme implantları pazarında hakimiyet kurması bekleniyor. Fortune Business içgörülerinden bir lider analist, “2018’de piyasa 1,0 Milyar ABD Doları değerindeydi ve bölgedeki birkaç önde gelen oyuncunun varlığı nedeniyle baskın olmaya devam etmesi muhtemel” dedi. Uygun sağlık geri ödeme politikaları, Kuzey Amerika’da meme implantları pazarının büyümesinin genişlemesine yardımcı olur. Amerikan Estetik Plastik Cerrahi Derneği’ne göre, ABD 2017’de yaklaşık 333.392 meme büyütme prosedürü kaydetti. Bu, meme implantı ürünlerine olan talebin ABD’de artacağını ve dolayısıyla Kuzey Amerika’daki meme implantları pazar boyutunu artıracağını gösteriyor. Kadınlar meme implantasyonunun özgüvenlerini artırabileceğine ve vücut şekillerini iyileştirebileceğine inanıyor.

Avrupa, Asya Pasifik ve Latin Amerika gibi diğer bölgelerin tahmin zaman çizelgesi boyunca önemli bir büyüme kaydetmesi bekleniyor.