Orak Hücre Hastalığı Tedavi Pazarı Sanayi Büyüme Hızı ve 2027’ye Kadar Pazar Tahminleri| Anahtar oyuncular

Küresel orak hücre hastalığı tedavisi pazar büyüklüğünün 2027’de 7.71 milyar ABD Dolarına ulaşması ve tahmin döneminde% 18,5’lik bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Fortune Business Insights, “Orak Hücre Hastalığı Tedavi Pazar Büyüklüğü, Pay” başlıklı bir raporda, hastaların karşılanmayan ihtiyaçları ve yeni tedavilerin eksikliği, hükümetlerin araştırma hibeleriyle sonuçlandı ve bu da pazarın büyümesini teşvik edecek. & Endüstri Analizi, Tedavi Yöntemine Göre (Kemik İliği Nakli, Kan Transfüzyonu, Farmakoterapi (Hidroksiüre ve Markalı İlaçlar (Endari, Adakveo, Oxbryta, Zynteglo, CTX001, Mitapivat ve FT-4202)), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler, Özel Klinikler) , ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.” Pazar büyüklüğü 2019 yılında 1,35 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

Orak Hücre Hastalığı Tedavi Pazarının Örnek Rapor Broşürünü şu adresten edinin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/sickle-cell-disease-treatment-market-101009

Rekabetçi Peyzaj

Novartis AG Pazara Hakim Olacak

Novartis AG, küresel pazarda maksimum paya sahip oldu. Şirket, 2019 yılında Adakveo onayı ile pazara girmiştir. İlaç, klinik çalışmalarda orak hücre ağrısı krizlerini %45 oranında azaltabilir ve dolayısıyla öyledir. Bu nedenle hastalar arasında Adakveo’ya olan talebin artmasının şirketin konumunu güçlendirmesi bekleniyor.

Bölgesel Analiz:

ABD’de Büyümeyi Desteklemek için Güçlü Devlet Desteği

ABD pazar büyüklüğü 2019’da 0,71 milyar ABD doları olarak gerçekleşti ve tahmin döneminde baskın kalması bekleniyor. Bölgedeki büyüme, SCD tedavisine erişimin iyileştirilmesine ve potansiyel boru hattı adaylarına bağlanıyor. ABD’deki güçlü hükümet desteği, piyasanın sağlıklı gelişimini daha da destekleyecektir. Uluslararası Kan ve İlik Nakli Araştırma Merkezi’ne göre, 2017’de ABD’de SCD için 157 hematopoietik hücre nakli gerçekleştirildi. 2013-2017 döneminde BMT sayısı %35,3 arttı. Bu faktörlerin birlikte bölgede büyümeyi desteklemesi bekleniyor.

Anahtar Geliştirme:

Eylül 2020: Global Blood Therapeutics, Inc., Oxbryta’yı Bahreyn, Kuveyt, Umman, Katar, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde dağıtmak için Biopharma-MEA ile özel bir anlaşma imzaladı.

Rapor, Orak Hücre Hastalığı Tedavi Pazarındaki Kilit Oyuncuları Listeliyor:

  • Novartis AG
  • Global Blood Therapeutics Inc.
  • Emmaus Medical Inc.
  • Addmedica
  • Medunik USA Inc.
  • Bristol-Myers Squibb Company

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanımıza Sorun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/sickle-cell-disease-treatment-market-101009

Orak Hücre Hastalığı Tedavi Pazar Raporu İçindekiler:

Tanıtım

1.1. Araştırma Kapsamı

1.2. Pazar Segmentasyonu

1.3. Araştırma Metodolojisi

1.4. Tanımlar ve Varsayımlar

Yönetici Özeti

Pazar Dinamikleri

3.1. Market sürücüleri

3.2. Pazar Kısıtlamaları

3.3. Pazar Fırsatları

Temel bilgiler

Devam etti…

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, afiş,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]