Yeşil ve Biyo-Bazlı Solventler Pazar Talebi, Pay, Büyüklük, Bölgesel Tahmine Göre 2028 Araştırma Raporu, Fortune Business Insights

Küresel yeşil ve biyo-bazlı solvent pazarının, biyo-alkoller ve biyo-glikoller gibi kimyasal ürünlerin üretiminde artan kullanımlarından ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından Yeşil ve Biyo-Bazlı Solventler Pazar Büyüklüğü, Pay ve Endüstri Analizi, Türe Göre (Alkoller, Glikoller, Dioller, Laktat Esterleri, D-Limonen, Metil Soyat, Diğerleri), Uygulamaya Göre (Endüstriyel ve Ev Temizleyiciler, Boyalar ve Kaplamalar, Yapıştırıcılar, Matbaa Mürekkepleri, İlaç, Kozmetik, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026Rapor ayrıca yeşil ve biyo-bazlı solventlerin rafine gliserin, mısır, şeker kamışı, atım, biyo-süksinik asit, laktik asit ve bitkisel yağlardan yapıldığını belirtiyor.

Piyasada faaliyet gösteren ünlü yeşil ve biyolojik bazlı solvent üreticilerinin listesi:

 • BASF SE
 • BioAmber Inc.
 • Myriant Şirketi
 • Dow Kimyasalları
 • Cargill Incorporated
 • Gevo Inc.
 • Vertec Bio Solventler A.Ş.
 • Florida Kimyasalları
 • Lyondellbasell
 • DuPont
 • Solvay SA
 • avcı şirketi
 • Diğer önde gelen şirketler

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/green-bio-based-solvents-market-102931

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Ham Petrol Bazlı Çözücülerin İkamesi Olarak Artan Kullanım Büyümeyi Destekleyecek

Yeşil ve biyolojik bazlı çözücüler, biyolojik olarak parçalanabilir, aşındırıcı olmayan, kanserojen olmayan, geri dönüştürülebilir ve çevre dostu doğa gibi çeşitli faydalı özelliklere sahiptir. Ayrıca yüksek kaynama noktasına sahip oldukları gibi düşük toksisite ve karışabilirlik sergilerler. Bu nedenle, esas olarak ham petrol bazlı çözücüler için bir ikame malzeme olarak kullanılırlar. Aynı zamanda, yeşil ve biyolojik bazlı solventler, kozmetik, ilaç, boya ve kaplamalar, yapıştırıcılar, endüstriyel ve ev temizleyicileri ve baskı mürekkepleri gibi çok çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır. Ayrıca, bu solventler, hızla çevre dostu ürünlere yöneldikleri için üreticilerden yüksek talep görmektedir. Bununla birlikte, yüksek üretim maliyeti, yakın gelecekte yeşil ve biyo-bazlı solventler pazarının büyümesini azaltacak şekilde ayarlanmıştır.

Bölgesel Analiz-

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Artırmak için İlaç Endüstrisinin Genişlemesi

Coğrafi olarak, Kuzey Amerika’nın yakın gelecekte en büyük yeşil ve biyolojik bazlı solvent pazar payını oluşturması bekleniyor. Bu büyüme, Kanada ve ABD’de ilaç endüstrisinin genişlemesine bağlanabilir. yeşil çözücülerin kullanımı.

Asya Pasifik, baskı mürekkepleri, zirai kimyasallar, inşaat, kozmetik, ilaç ve boya ve kaplama uygulamalarında yeşil ve biyo-bazlı solventlerin artan kullanımı nedeniyle önümüzdeki yıllarda üçüncü en büyük konumunu korumaya hazırlanıyor. İnşaat sektörünün artan gelişimi sayesinde, Orta Doğu ve Afrika sürdürülebilir bir büyüme sergilemeye hazırlanıyor.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/green-bio-based-solvents-market-102931

Rekabetçi Peyzaj-

Kilit Oyuncular Yeni Yeşil ve Biyo-bazlı Solventler Geliştirmeye Odaklanıyor

Yeşil ve biyo-bazlı solventler pazarı, birkaç üreticinin varlığıyla parçalanmıştır. Çoğu, tüketicilerden gelen talebi karşılamak için yenilikçi ürünler geliştirerek rekabet avantajı elde etmeye çalışıyor. Aşağıda iki yeni sektörel gelişme yer almaktadır:

 • Nisan 2019 : Braskem, HE-70S adlı kısmen yenilenebilir bir solventi tanıttı. Şeker kamışı etanolünden üretilir. Şirketin kimyasal ürün portföyünü genişletmesine yardımcı olacaktır.
 • Nisan 2019 : Merck, Cyrene adlı benzersiz bir sürdürülebilir dipolar aprotik solventi piyasaya sürdü. Dimetilformamid ve N-Metil-2-pirolidon çözücülere toksik olmayan bir alternatif olan biyo-türetilmiş bir üründür.

İlgili gönderileri okuyun:

www.wtnzfox43.com/story/45263492/Wood-Coating-Market-Trends-Size-Share-Growth-Insights-Global-Research-and-Business-Forecast-by-2027 www.americanrodeo .com/story/45263492/Wood-Coating-Market-Trends-Size-Share-Growth-Insights-Global-Research-and-Business-Forecast-by-2027 lifestyle.3wzfm.com/story/45263492/ Wood-Coating-Market-Trends-Size-Share-Büyüme-Insights-Global-Research-and-Business-Forecast-by-2027 www.newschannelnebraska.com/story/45263492/Wood-Coating-Market-Trends -Size-Share-Growth-Insights-Global-Research-and-Business-Forecast-by-2027 www.thecowboychannel.com/story/45263492/Wood-Coating-Market-Trends-Size-Share-Growth- Insights-Küresel-Araştırma-ve-İş-Tahmin-by-2027 www.yournewsnet.com/story/45263492/Wood-Coating-Market-Trends-Size-Share-Growth-Insights-Global-Research-and-Business-Forecast-by-2027 www.newjerseynewsnetwork .com/story/45263492/Wood-Coating-Market-Trends-Size-Share-Growth-Insights-Global-Research-and-Business-Forecast-by-2027

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter