Fortune Business Insights, Küresel Yüze Enjekte Edilebilir Ürünler Pazarının Geriatrik Nüfusun Artan Talebi İle Önemli Bir Şekilde Büyüyeceğini Söyledi

Minimal invaziv kozmetik prosedürlere yönelik artan talep, küresel “yüz enjekte edilebilirleri” pazarını yönlendiren kilit faktörlerden biridir. Fortune Business Insights, “Yüze Uygulanan Enjekte Edilebilir Ürünler Pazar Büyüklüğü, Payı ve Ürüne Göre Küresel Trend (Botulinum Toksin Tip A, Hyaluronik Asit, Kollajen, Partikül Polimer Dolgu Maddeleri, Poli-L-Laktik Asit, Kalsiyum Hidroksilapatit)” başlıklı raporunda, Uygulamaya Göre (Kırışıklık Azaltma, Yüz Germe, Dudak İyileştirme), Son Kullanıcı Tarafından (Hastaneler, Özel klinikler, Diğerleri) ve 2026’ya Kadar Coğrafya Tahmini”, estetik güzelliğe olan talebin artması, yüze enjekte edilen ürünlerin uzun ömürlü olması ve uygun fiyatlı olması gibi faktörlerin maliyetlerin, küresel yüz enjekte edilebilir pazarının büyümesini ilerletmesi öngörülmektedir. Bunların yanı sıra işlem sonrası iyileşme süresinin çok daha kısa olması ve geriatrik kitlelerden estetik işlemlere olan talebin artması pazarın büyümesine katkı sağlamaktadır.

Rapor, küresel yüz enjekte edilebilir pazarını son kullanıcıya göre, ürüne göre, coğrafyaya göre ve uygulamaya göre olmak üzere dört gruba ayırıyor. Son kullanıcıya göre pazar ayrıca özel kliniklere, hastanelere ve diğerlerine bölünmüştür. Fortune Business Insights’a göre, son kullanıcı segmenti arasında, özel kliniklerin küresel yüz enjekte edilebilir pazarının kayda değer bir miktarını elinde tutması bekleniyor.

Bunun ana nedeni, giderek daha fazla insanın kırışıklık önleyici ameliyatlara ve yüz germe operasyonlarına girmesine yol açan modernleşmedir. Ürün bazında pazar, kolajen, botulinum toksini tip A, kalsiyum hidroksilapatit, partikül polimer dolgu maddeleri, hyaluronik asit ve poli-L-laktik asit olarak sınıflandırılmaktadır. Uygulamaya göre pazar, dudak büyütme, kırışıklık azaltma, yüz germe ve diğerleri olarak gruplandırılmıştır.

Küresel yüz enjektabl pazarında bulunan bazı büyük şirketler Nestlé Skin Health, Anika Therapeutics, Inc., Allergen, Merz Pharma, Bloomage BioTechnology Corporation Limited, Ipsen Pharma ve diğerleridir.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını İsteyin

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/facial-injectables-market-100603

Asya Pasifik’te Büyümeyi Sürdürmek İçin Uygun Maliyetli Estetik Prosedürlerin Kullanılabilirliği

Coğrafi olarak, küresel yüz enjekte edilebilir pazarı Latin Amerika, Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika, Avrupa ve Kuzey Amerika’ya bölünmüştür. Bunlar arasında, Kuzey Amerika, küresel yüz enjekte edilebilir pazarının en büyük payını elinde tutuyor. Bunun başlıca nedeni yaşlanma karşıtı tedavilere ve minimal invaziv prosedürlere olan talebin artmasıdır. Bunlarla birlikte, sağlık altyapısındaki iyileşme, artan cilt bozuklukları ve düşük maliyetli prosedürlerin mevcudiyeti, Kuzey Amerika’nın pazar büyümesine yol açmıştır. Öte yandan Asya Pasifik, sağlık sisteminde devam eden bir gelişme nedeniyle en hızlı büyüyen yüz enjekte edilebilir pazarıdır. Ayrıca, estetik prosedürlerle ilgili sosyal tabunun azalması, uygun maliyetli prosedürlerin mevcudiyeti ve bu prosedürlere olan talebin artmasının Asya Pasifik’te pazar büyümesine neden olması bekleniyor. Dünya Sağlık Örgütü’ne göre, Asya Pasifik ve Afrika’daki yaklaşık 30 ülkede 2016’da yüz enjektabl sıkıntısı vardı. Her iki ülkenin de tahmin süresi boyunca küresel yüz enjektabl pazarında büyük bir büyüme sergilemesi için büyük bir potansiyel olduğunu belirtti.

Özelleştirme İste

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/facial-injectables-market-100603

Allergen plc, Merz Pharma ve Diğer Kilit Oyuncular Pazardaki Konumlarını Güçlendirmek İçin Yenilikçi Ürünler Piyasaya Sürüyor

Merkezi İrlanda’da bulunan önde gelen bir ilaç şirketi olan Allergan plc, Nisan 2019’da Monako’daki 17. Estetik ve Yaşlanma Karşıtı Tıp Dünya Kongresi’nde bir hyaluronik asit enjekte edilebilir jel olan Juvederm VOLUX’u piyasaya sürdü. Jel, hacim oluşturmak ve eski haline getirmek için formüle edilmiştir ve VYCROSS teknolojisini kullanır. Uygulayıcılar, Juvederm VOLUX yardımıyla bir kişinin yüzünü ve çene bölgesini şekillendirebilir. Yüz tanımı 18 ila 24 aya kadar sürebilir. Almanya merkezli uluslararası bir sağlık şirketi olan Merz Pharma, Nisan 2019’da bir dermal dolgu maddesi olan Belotero Revive adlı yeni ürününün lansmanını duyurdu. Gliserol ve hyaluronik asit kombinasyonunu içerir ve cildin sıkılığını, elastikiyetini ve hidrasyonunu iyileştirmek için tasarlanmıştır. cilt. Ayrıca ince yüz hatlarının görünümünü iyileştirmeyi amaçlar.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/facial-injectables-market-100603