Fosfonat Piyasa Analizi, Büyüklük, Pay, Eğilimler, Talep, Büyüme, Fırsatlar ve Tahmin 2028

Küresel fosfonat pazar büyüklüğünün önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor. Bu, yükselen medikal sektöre ve dünya genelinde gelişmiş fosfonat talebini yönlendirmesi muhtemel su arıtma çözümlerinin artan şekilde benimsenmesine bağlanabilir. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından, “Fosfonat Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Türe Göre (ATMP, HEDP, DTPMP, Diğerleri), Uygulamaya Göre (Su Temizleyici, I & I Temizleyici, İlaç) başlıklı bir sonraki raporunda yayınlanmaktadır. Sentez, Şelatlayıcı Ajanlar, Beton Katkı Maddeleri, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.”

Fosfonat, deterjan ürünleri ve diğer malzemeleri üretmek için fonksiyonel ajan olarak kullanılan bir kimyasal türüdür. Yaygın alkollerde ve suda çözünen ve malzemelerin katalitik ayrışmasını önleyen uçucu olmayan katılardır. Birkaç tür fosfonat genellikle doğal olarak oluşur ve farklı mikroorganizma türlerinde bulunur.

Fosfonat için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Şirketlerin Listesi:

  • Italmatch Kimyasalları
  • Changzhou Kewei İnce Kimyasallar
  • Shandong Taihe Su Arıtma Teknolojileri
  • Aquapharm Kimyasalları
  • Jianghai Çevre Koruma
  • Zeel Ürün
  • Changzhou Yuanquan Hongguang Kimyasal
  • WW Grubu
  • Yichang Kaixiang Kimyasal
  • Diğerleri

 

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/fosfonat-market-103008

 

Rapor Neleri Kapsar?

Pazar raporu, öngörülen ufuk boyunca pazarın karşılaşacağı çeşitli büyüme itici güçlerinin ve kısıtlamaların, fırsatların ve zorlukların ayrıntılı bir değerlendirmesini içerir. Ek olarak, rapor, tahmin döneminde büyümesini etkileyen pazarın bölgesel gelişmeleri hakkında kapsamlı bir araştırma sunar. Çeşitli metodolojileri kullanan araştırma analistlerimiz tarafından sektördeki uzman profesyonellerin tavsiyelerinden elde edilen bilgileri içerir. Rekabet ortamı, ürün lansmanları, ortaklıklar, birleşme ve satın alma gibi stratejiler ve şirketler tarafından 2020 ile 2027 arasında pazar gücünü korumak için benimsenen işbirlikleri gibi stratejiler hakkında daha ayrıntılı bilgiler sunar. 

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Talebi Artırmak için Kronik Hastalıkların Artan İnsidansı

UNAIDS’e göre, 2019’da yaklaşık 38 milyon HIV/AIDS hastası var ve sayıların yakın gelecekte daha da artması bekleniyor. HIV, hepatit B ve diğerleri gibi kronik hastalıkların artan insidansının, dünya genelinde fosfonat talebini artırması muhtemeldir. Fosfat için stabil bir biyoizoter olarak kullanılır ve etkili bir anti-HIV tedavisi olan Tenofovir’in üretimi için benimsenmiştir. Medikal sektörden gelen artan talebin, önümüzdeki yıllarda küresel fosfonat pazarının büyümesini artırması bekleniyor.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya-Pasifik’te Büyümeye Yardımcı Olan Yerleşik Üreticilerin Varlığı

Önümüzdeki yıllarda tüm bölgeler arasında Asya-Pasifik’in küresel fosfonat pazarında en üst sıralarda yer alması bekleniyor. Bu, bölgede gelişmiş fosfonat ürünleri geliştirmeye odaklanan yerleşik üreticilerin büyük varlığına atfedilebilir.

Avrupa pazarının, 2020 ve 2027 yılları arasında bölgedeki medikal ve kimya endüstrisinden artan fosfat talebiyle desteklenen önemli bir büyüme sergilemesi bekleniyor.

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/fosfonat-market-103008

 

REKABETÇİ PEYZAJ

Kilit Oyuncular Pazar Konumlarını Güçlendirmek İçin Satın Almaya Odaklanıyor

Küresel fosfonat pazarı, fosfonat ürün portföylerini genişletmek ve konumlarını daha da güçlendirmek için diğer küçük şirketleri satın almaya odaklanan büyük şirketlerin varlığı ile parçalanmıştır. Yeni ürünlerin tanıtımı, ortaklık ve kilit oyuncular tarafından işbirliği gibi stratejilerin benimsenmesinin, tahmin döneminde pazar büyümesi için iyiye işaret etmesi bekleniyor.

Sanayi Geliştirme:

Ocak 2020 – Italmatch Chemicals Group, İsrail Chemicals’tan (ICL) RecoPhos Project Technology’yi satın aldığını duyurdu. Satın alma, Elemental Fosfor (P4) üretimi için gelişmiş süreçlerin geliştirilmesini teşvik etmeyi amaçlıyor.

İlgili gönderileri okuyun:

fromfostercaretoceo.mn.co/posts/18679233

acatpg.mn.co/posts/18679239

cipmo-system.mn.co/posts/18679242

globalsocials.mn.co/posts/18679246

faceblox.mn.co/posts/18679248

drujrake.mn.co/posts/18679249

network-759413.mn.co/posts/18679252

kgn.tribe.so/post/polyurethane-market-share-analysis-trends-statistics-opportunities-and-fore–619f7c7789f9936588e3ab47

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter