Havaalanı Yönetim Sistemleri Pazar Geliri, Gelecekteki Büyüme, Eğilimler, En Önemli Oyuncular, İş Fırsatları, Sektör Payı, Tahmine Göre Büyüklük Analizi 2026

Küresel havalimanı yönetim sistemleri pazarı, dünya çapında birçok büyük ölçekli şirketin varlığından büyüme sağlayacaktır. Havalimanlarındaki altyapıların iyileştirilmesine yönelik çabalar, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Fortune Business Insights tarafından hazırlanan “Havaalanı Yönetim Sistemleri Pazar Büyüklüğü, Pay & Sektör Analizi, Bileşene Göre (Yazılım, Hizmetler), Havalimanı Boyutuna Göre (A Sınıfı, B Sınıfı, C Sınıfı, D Sınıfı), Uygulamaya Göre ( Güvenlik, İçerik Yönetimi, Lojistik, Entegrasyon, İşbirliği, Kapı Yönetimi, Performans Yönetimi, İş Uygulamaları, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026”, ürün Ar-Ge’sine yapılan yatırımların artmasıyla pazar önemli ölçüde yükselecek.

Koronavirüsün hızla yayılması dünya çapında bir aciliyet duygusu yarattı. Hastalığın yayılmasını engellemek için alınan sıkı önlemlerle birlikte birçok büyük işletme durma noktasına geldi. Sonuç olarak, hastalığın hızla yayılması hükümetleri katı önlemler almaya zorladı. Rapor, Covid-19 pandemisinin küresel pazardaki etkisini içeriyor ve büyük şirketlerin bununla nasıl başa çıktığını tartışıyor. COVID-19 salgını sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız. Seyahat yasakları nedeniyle havalimanı yönetim sistemleri sektöründeki şirketlerin önümüzdeki yıllarda büyük bir darbe alması muhtemeldir.

Havaalanı yönetim sistemleri, bir havaalanındaki operasyonları kolaylaştırmak için kullanılan araçlardır. Bu sistemlerin maliyet etkinliğini sağlama ve havalimanı ekipmanlarının genel işlevlerini geliştirme yeteneği, önümüzdeki yıllarda genel pazarın büyümesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Artan hava yolculuğu sayısı, dünya çapında daha geniş bir ürün benimsemesine yol açacaktır. Havaalanı yönetim sistemlerine yapılan büyük yatırımlar ve devlet kurumlarının modern kavramları entegre etmeye yönelik artan bütçe tahsisleri, çeşitli büyüme fırsatları yaratacaktır. Ayrıca, genel havalimanı altyapılarının iyileştirilmesi ve müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesi için gösterilen çabalar da pazar büyümesi lehine ortaya çıkacaktır.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:- www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/airport-management-systems-market-102869

Şirket İşbirliklerinin Artması Pazar Büyümesine İvme Sağlayacak

Rapor, son yıllarda genel pazarın büyümesine katkıda bulunan çeşitli faktörleri kapsamaktadır. Tüm faktörler arasında, artan şirket işbirlikleri ve birleşmeleri, son yıllarda genel pazarın büyümesi üzerinde en yüksek etkiye sahip olmuştur. Ekim 2019’da SITA, Gana, Accra’daki Kotoka Uluslararası Havalimanı’ndan bir sözleşme imzaladığını duyurdu. Bu sözleşme ile şirket, havalimanındaki tüm yolcu işlemlerini ve bagaj yönetim sistemlerini geliştirecek, yönetecek ve destekleyecektir. Şirket ayrıca gelişmiş kavramların entegrasyonu yoluyla havalimanı işletim sistemlerini düzene sokacak ve karmaşık süreçleri basitleştirecek. Bu tür şirket işbirliklerinin sayısının artması, önümüzdeki yıllarda genel pazarın büyümesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır.

Asya Pasifik Büyük Bir Pazar Payı Elde Edecek; Mevcut Havalimanı Operasyonlarının İyileştirilmesi ve İyileştirilmesine Yönelik Çalışmalar Büyümeye Yardımcı Olacak

Rapor, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Orta Doğu ve Afrika dahil olmak üzere beş ana bölgede devam eden pazar eğilimlerini analiz ediyor. Tüm bölgeler arasında, Asya Pasifik pazarının önümüzdeki yıllarda baskın hale geleceği tahmin edilmektedir. İyileştirilmiş havalimanı altyapılarına yönelik artan talep, piyasada faaliyet gösteren şirketler için çeşitli büyüme fırsatları yaratacaktır. Bu bölgede çok sayıda büyük ölçekli şirketin bulunması da bölge pazarının büyümesine katkı sağlayacaktır. Artan hava seyahatleri, Hindistan ve Çin gibi ülkelerde artan nüfusla birleştiğinde pazar büyümesine katkıda bulunacaktır.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:- www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/airport-management-systems-market-102869

Raporda yer alan şirketlerin listesi:

  • Amadeus IT Group SA (Spain)
  • Collins Aerospace. a Raytheon Technologies company (The U.S.)
  • Damarel Systems International Ltd. (The U.K.)
  • IBM Corporation (The U.S.)
  • Ikusi (Spain)
  • Indra Sistemas S.A.( Spain)
  • Inform Software Corporation (The U.S.)
  • Resa (France)
  • Siemens AG (Germany)
  • Ultra Electronics Holdings PLC (The U.K.)

Sektörel Gelişmeler:

Mart 2018: SITA ve Hindistan Havalimanları Otoritesi (AAI), Hindistan Bölgesi’ndeki çeşitli yerel havaalanları için yüksek teknolojili bagaj yönetimi çözümünün geliştirilmesi için işbirliği yaptı.

İlgili Raporları Görüntüle:-

bipolarjungle.mn.co/posts/18675224?utm_source=manual

loop.joshwho.net/posts/18675226?utm_source=manual

www.launchora.com/story/phosphatic-fertilizers-market-trends-industry-sha

kgn.tribe.so/post/phosphatic-fertilizers-market-share-demand-top-players-industry-size-future–619f39f96998a34c3263eac6

aftrword.tribe.so/post/fosfat-gübreler-market-size-share-forecasts-analysis-company-profile–619f39fb0826c6b4119f5a8d

apsaraofindia.tribe.so/post/fosfatik-gübreler-market-gelir-gelecek-growth-trends-top-key-players—619f39fe1424784681872bd0

community-specialists.tribe.so/post/phosphatic-fertilizers-market-size-analysis-share-research-business-growth—619f3a01142478ca42872bd2

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler üreterek, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir. 

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.  

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245