Nebulizatör Pazar Raporu 2021 : Sektör İçgörüleri, Tahmini Verim, Son Gelişmeler ve Hakim Bölgeler ve Ülkeler Verileriyle 2027’ye Kadar Tahmin

Küresel Nebulizatör pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 1,778,8 milyon ABD Dolarına ulaşması ve tahmin döneminde %8,1’lik bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Fortune Business Insights™, “Nebulizatör Pazar Büyüklüğü, Pay & COVID-19 Etki Analizi, Türe Göre (Jet Nebulizatör, Ultrasonik Nebulizatör) başlıklı yeni raporunda, dünya genelinde solunum bozukluklarının yaygınlığının artması bu pazar için ana büyüme pervanesi olacak. , ve Mesh Nebulizer) Modaliteye Göre (Taşınabilir ve Masa Üstü) Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler, Klinikler ve Evde Bakım Ayarları) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027”. Dünya Sağlık Örgütü (WHO), solunum hastalıklarının dünya çapında en önde gelen ölüm ve sakatlık nedeni olduğunu belirtmektedir. Tahminlerine göre, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) her yıl yaklaşık 65 milyon kişiyi etkiliyor ve 3 milyon insanı öldürüyor. Benzer şekilde, pnömoni de her yıl milyonlarca insanı öldürür ve 5 yaş altı çocuklar arasında önde gelen ölüm nedenidir. Ayrıca, WHO verileri, akciğer kanserinin her yıl 1,6 milyon insanı öldüren en ölümcül kanser olduğunu göstermektedir. Nebulizatör, bu kronik ve potansiyel olarak ölümcül akciğer rahatsızlıklarının tedavisinde kilit bir rol oynamaktadır ve bu rahatsızlıkların görülme sıklığı arttıkça Nebulizatöre olan talep artmaya devam edecektir.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/nebulizers-market-100707

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler zorlanıyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Rapor, 2019 yılında piyasa değerinin 909,7 milyon ABD doları olduğunu belirtiyor. Diğer öne çıkanlar ise şöyle:

Anahtar pazar sürücüleri, trendler ve kısıtlamalar hakkında değerli bilgiler;
Yaklaşan pazar fırsatlarının kapsamlı analizi;
COVID-19 salgınının piyasa üzerindeki etkisinin derinlemesine incelenmesi; ve
Pazarı etkileyen bölgesel beklentiler ve rekabet dinamikleri hakkında kapsamlı çalışma.

Pazar Fırsatı

Ani Büyüme Fırsatları Yaratmak için COVID-19 Enfeksiyonunun Hızlı İletimi

SARS-CoV-2 enfeksiyonu solunum yollarına ve akciğerlere saldırır, nefes darlığına, akut solunum sorunlarına ve zatürree ile birlikte kalıcı ateş ve öksürüğe neden olur. Astım gibi önceden var olan akciğer rahatsızlıkları olan kişiler, COVID-19 enfeksiyonuna yakalanma açısından yüksek risk altındadır. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerine (CDC) göre, bu cihazlar akciğerleri verimli bir şekilde açabileceği ve normal şekilde çalışmasına izin verebileceği için astım hastalarının yanlarında inhaler veya taşınabilir Nebulizatör taşımaları şiddetle tavsiye edilir. Bu senaryoda, solunabilir ilaç dağıtım cihazlarının alımının artması ve Nebulizatör pazarının büyümesini desteklemesi muhtemeldir. Amerika Astım ve Alerji Vakfı’nın belirttiği gibi, bu cihazlarla ilgili tek endişe, özellikle sağlık tesislerinde, hastaların yanı sıra sağlık çalışanları arasında enfeksiyonu bulaştırma potansiyelleridir. Bu sorun ele alınırsa, oyuncular mevcut pandemiden faydalanabilir ve pazardaki varlıklarını genişletebilir.