Ateşleme Kilitleme Cihazları Pazarı 2021 Büyüklük, Pay, Sektör Trendleri, Büyüme Analizi ve 2028 Tahmini

Küresel ateşleme kilitleme cihazları pazar büyüklüğünün, tahmin döneminde artan içki ve sürücü suçları nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi, Fortune Business Insights™ tarafından “Ignition Interlock Devices Market, 2021-2028” başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlandı. Sinyal, önceden programlanmış numune gereksinimlerini karşılayan geçerli bir nefes numunesi sağlanana kadar Ateşleme kilitleme cihazı sistemi tarafından kesilir. Alkollü araç kullanmamak için kullanılan bir cihazdır. Cihaz, sürücünün kanındaki alkol seviyesi araçta programlanan miktarı aşarsa motorun çalışmasını engeller.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/ignition-interlock-devices-market-103601

Ateşleme Kilitleme Cihazları için Yakıt Pilleri Küresel Pazarında Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

Alkol Karşı Tedbir Sistemleri
Alkol Uyarı Kilidi
Dragerwerk AG & Co.
Cankurtaran A.Ş.
Intoxalock
Monitech LLC
Guardian Interlock System Corp.
Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Artan Teknolojik İlerleme

Küresel ateşleme kilitleme cihazları pazarındaki büyümenin, öngörülen dönemde yeni teknolojilerin tanıtılması nedeniyle büyümesi bekleniyor. Sektördeki birçok oyuncu, IID’yi daha erişilebilir ve kullanımı daha kolay hale getirecek ve daha yüksek kabul ve kayıt ile sonuçlanacak uygulamalar geliştirmeye odaklanıyor. Ayrıca, Ateşleme kilitleme cihazlarının yetersiz benimsenmesinin başlıca nedenleri, kullanımlarıyla birlikte gelen sosyal beceriksizliktir. Örneğin, Sober Steering Company yeni bir alkol algılama sistemini tanıttı. Bu, bir sürücünün sadece direksiyon simidine dokunarak alkol tüketip tüketmediğini belirleyebilen direksiyon simidindeki sensörleri içerir. Sensör, önceden ayarlanmış eşikleri aşan alkol seviyeleri veya içerik tespit ederse, araç çalışmayacaktır.

Bu Raporun Özelleştirilmesini Talep [email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/ignition-interlock-devices-market-103601

Sanayi Geliştirme-

Nisan 2021: Amerika Birleşik Devletleri’nde ve yurt dışında binlerce lokasyona sahip dünyanın en büyük ateşleme kilitleme cihazları sağlayıcısı olan Smart Start, bozulmuş sürüş suçları için bir IID kullanılmasını gerektiren seçilmiş ortak ülkelerde FLEX’i piyasaya sürecek. FLEX ve FLEX-Cal teknolojisi zaman içinde daha fazla eyalet ve pazara sunulacaktır.
Ateşleme Kilitleme Cihazları Pazar Segmentasyonu:

Türe Göre

Geleneksel
Akıllı
Uygulama Türüne Göre

Özel
Reklam
Coğrafyaya Göre

Kuzey Amerika (ABD, Kanada ve Meksika)
Avrupa (Almanya, Fransa, Birleşik Krallık ve Avrupa’nın Geri Kalanı)
Asya Pasifik (Japonya, Çin, Hindistan, Güney Kore ve Asya Pasifik’in Geri Kalanı)
Dünyanın geri kalanı
Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/ignition-interlock-devices-market-103601

Rekabetçi Peyzaj-

Pazar Büyümesi için Fırsatlar Yaratmak İçin Artan Birleşme Sayısı

Pazarda rekabet avantajı sağlamak için tedarikçiler, ürünlerini farklılaştırmak için IID’lerine katma değerli özellikler ekler. Anlaşmalar, ortaklıklar, satın alma genişlemesi ve ürün lansmanı, son pazar değişikliklerinin temel taktikleri arasındadır. Ürün yenilikleri açısından pazardaki büyümenin küresel rakipler için önemli yatırım potansiyeli açması muhtemeldir.

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]