Fortune Business Insights, Yazılım Şirketlerinin Hastane Zincirleriyle İşbirliği Yapması Sayesinde Sağlık Hizmetleri Pazarında Yapay Zeka Üstel Büyüme Gösterecek

 

Fortune Business Insights, “Sağlık Hizmetlerinde Yapay Zeka Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Platforma Göre Küresel Trend” başlıklı bir raporda, karmaşık tıbbi durumları çözmek için zaman açısından verimli yapay zeka sistemlerine yönelik artan talebin “sağlık pazarında küresel yapay zekayı” yönlendirdiğini söylüyor. Donanım, Yazılım, Hizmetler), Uygulamaya Göre (Robot Destekli Cerrahi, Sanal Hemşire Asistanı, İdari İş Akışı Yardımı, Dolandırıcılık Tespiti, Klinik Araştırma Katılımcısı Tanımlayıcısı, Ön Teşhis), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler, Klinikler, Endüstriler, Sağlık Hizmeti Sağlayıcı, İlaç & Biyoteknoloji Şirketi) ve 2026’ya Kadar Coğrafya Tahmini”. Kronik hastalıkların artan yaygınlığı, odağı sağlık hizmetlerinde yapay zekaya kaydırıyor.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını İsteyin

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/artificial-intelligence-in-healthcare-market-100534

Yapay Zeka, Sağlık Tedavisi İçin Genişletilmiş Fırsatlar Sunacak

Yapay zeka, genel olarak makine zekası olarak da bilinir. Sağlık hizmetlerinde yapay zeka, mevcut tıbbi verilerin analizi ile birlikte akıllı algoritmalar yardımıyla karmaşık durumların çözümüne yönelik çözümler sunmaya odaklanmaktadır. Sağlık hizmetleri bölümünde, yapay zeka robotik ameliyatlarda yeterlilik, etkili hasta-hekim iletişimi, kayıt depolama ve klinik deney katılımcı tanımlayıcısı ve diğerlerine erişim sunar. Yapay zekada kapsamlı araştırma ve geliştirme, sağlık faaliyetlerinde bol fırsatlar sunuyor. Örneğin, 218’de General Electric, Edison platformu olarak bilinen ve tıbbi görüntüleme tarafından oluşturulan verileri yönetme yeteneğine sahip olan ve hastanelerin kendi özelleştirilmiş algoritmalarını geliştirmelerine yardımcı olacak yeni tasarlanmış bir AI platformunu piyasaya sürdü. Karmaşık koşulları çözmeye odaklanan etkili akıllı zeka sistemlerine yönelik artan talebin, sağlık pazarındaki küresel yapay zekayı yönlendireceği tahmin ediliyor. Buna ek olarak, artan hasta popülasyonu ve hızla artan kronik hastalık prevalansının sağlık hizmetlerinde yapay zekanın benimsenmesini teşvik etmesi ve bunun da önümüzdeki yıl sağlık pazarında yapay zekanın büyümesini hızlandırması beklenmektedir.

Özelleştirme İste

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/artificial-intelligence-in-healthcare-market-100534

COVID-19’un Bu Pazar Üzerindeki Etkisine Genel Bir Bakış:

DSÖ COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler zorlanıyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Cleveland Clinic Klinik Yapay Zeka Merkezini Tanıttı

Cleveland Clinic, sağlık hizmetleri için yapay zekanın (AI) kullanımını doğaçlama yapmak için bir merkez başlattı. Merkez, tedavi ile birlikte teşhis, hastalık tahmini ve önleme gibi alanlarda sağlık hizmetlerini iyileştirmeye odaklanarak yapay zekanın klinik uygulamalarını geliştirmeyi ve makine öğrenimi teknolojisinden yararlanmayı hedefliyor. Artan yapay zeka odaklı merkezlerin kurulmasının pazarı canlandıracağı tahmin ediliyor. Çok sayıda yazılım şirketi, yapay zeka ile entegre tedavileri tanıtmak için sağlık kurumlarıyla işbirliği yapıyor. Örneğin, kalp krizlerini tahmin etmek için bir yapay zeka modeli başlatmak için Apollo Hospitals ve Microsoft Corporation arasındaki ilişki. Yeni geliştirilen uygulama, Microsoft Corporation’ın kalp krizi riskini tahmin edecek ve ilgili hekimlere zengin içgörüler sağlayacak bulut platformu üzerine inşa edilmiştir. Yeni modelin kalp hastaları arasında yüksek talep görmesi ve sağlık hizmetleri pazarında yapay zekanın büyümesini sağlaması muhtemeldir.

Fortune Business Insights™, Sağlık Hizmetleri Pazarında Yapay Zeka alanında faaliyet gösteren en önde gelen kuruluşlardan birkaçının profilini çıkarır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Intel Kurumu
 • IBM Şirketi
 • Microsoft
 • Google, Inc.
 • GENEL ELEKTRİK
 • NVIDIA Şirketi
 • Medtronik
 • Royal Philips NV
 • iCarbonX
 • Sonraki IT Corp.
 • Welltok, Inc.
 • Genel Vizyon, Inc.
 • Özyineleme İlaçları
 • Enlitic, Inc.
 • Stryker Şirketi
 • Derin Genomik, Inc.
 • Oncora Medikal, Inc

Kuzey Amerika Küresel Pazarın Lideri

Coğrafi olarak, sağlık pazarındaki küresel yapay zeka, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür. Kuzey Amerika, Avrupa’nın ardından küresel pazara liderlik ediyor ve tahmin döneminde önemli bir oranda büyümesi bekleniyor. Yapay zeka ve sağlık hizmetlerinin karmaşık tıbbi durumları çözmek için artan kabulü ve artan entegrasyonu gibi faktörlerin, hastaneler arasındaki gelişmiş sistemlere olan talebi artıracağı ve dolayısıyla bölgedeki sağlık pazarında yapay zekanın büyümesini sağlayacağı tahmin edilmektedir.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/artificial-intelligence-in-healthcare-market-100534

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn  | heyecan  | Bloglar