Otomatik Tren Denetim Pazarı – 2021 Küresel Pazar Büyümesi, Boyutu, Görünümü, 2028’e Kadar Talep ve Tahminler

Küresel otomatik tren denetimi pazar büyüklüğünün, artan şehirleşme, yüksek demografik büyüme ve tahmin döneminde artan güvenlik talebi nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “Otomatik Tren Denetim Pazarı, 2021-2028” başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlanmaktadır. Otomatik tren denetimi (ATS) modülü, iletişim tabanlı tren kontrol sisteminin (CTBC) bir parçasıdır. Trafik izleme bilgilerine göre ATS, trafiği ve trenlerin yeniden planlanmasını gerçek zamanlı olarak yönetir.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını İsteyin:www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/automatic-train-supervision-market-103611

Otomatik Tren Denetimi için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

Hitachi
birimtek
Toshiba
Trafik Kontrol Teknolojisi
bombacı
CRSC
Alstom
Kyosan
Glarun Teknoloji
Siemens
bombacı
Thales
Nippon Sinyali
Segmentler:

Tren tipine göre, pazar, yolcu ve yük olarak ayrılan ana hatta ve yüksek hızlı ve metroya ayrılan şehir içi olmak üzere ikiye ayrılır. Hizmet türüne göre pazar, danışmanlık, sistem entegrasyonu ve destek ve bakıma bölünmüştür. İşlev türüne göre, pazar, otomatik rota ayarı, çevrimiçi bilgi için yolcu bilgi görüntüleme sistemine bağlantı, tren tarifelerinin ve tarifelerinin hesaplanması, otomatik tren düzenlemesi, gösterge paneli ve iş istasyonu arayüzü ve zaman konumunun sürekli takibine bölünmüştür. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Asya Pasifik, Kuzey Amerika, Avrupa ve Dünyanın Geri Kalanı olarak ayrılmıştır.

Bu Raporun Özelleştirilmesini Talep [email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/automatic-train-supervision-market-103611

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya Pasifik’te Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Artan Yatırımlar

Coğrafi olarak, otomatik tren denetim pazarı Asya-Pasifik, Kuzey Amerika, Avrupa ve dünyanın geri kalanına bölünmüştür.

Asya Pasifik, küresel pazarda en büyük otomatik tren denetim pazar payına sahiptir ve ileri teknolojilerin teşvik edilmesi, dijitalleşme ve yenilikçi teknolojilere artan hükümet yatırımları nedeniyle tahmin döneminde bu pazara hakim olması öngörülmektedir. Artan harcanabilir gelir, hızlı kentleşme ve demografik büyümenin bölgedeki pazar payını daha da artırması bekleniyor. Kuzey Amerika, demiryolu altyapılarında olağanüstü ilerlemeler ve üst düzey teknolojilerin benimsenmesi ile demiryolu yönetim yapısı liderliğinde oldukça önemli gelişmeler göstermiştir.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/automatic-train-supervision-market-103611

Rekabetçi Peyzaj-

ATC pazarındaki önde gelen şirketler, pazardaki konumlarını iyileştirmek için stratejiler benimsiyor. Büyük oyuncular, sektördeki duruşlarını pekiştirmek için sürekli olarak ortaklıklar, ortak girişimler, araştırma ve geliştirme yatırımları ve yeni pazar girişimleri üzerinde duruyor.

Sektördeki Gelişmeler:

2019: ABD’de bulunan Thameslink, GoA4’e yükseltme planları ile STO’yu ETCS seviye 2 üzerinden çalıştırıyor.
Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]