2026 yılına kadar Havacılık ve Uzay Kompozitleri Pazar Payı, Rapor, Analiz, Görünüm ve Tahmin

Fortune Business Insights™ tarafından yapılan araştırma çalışmasına göre, küresel havacılık kompozitleri pazar büyüklüğünün 2026 yılına kadar 29,69 milyar ABD Dolarına ulaşması ve 2019 ile 2026 arasında %9,27’lik bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Bunun nedeni, havacılık ve uzay pazarının gelişmekte olan ülkelere doğru hızla gelişmesidir. Dünya. Havacılık ve uzay kompozitleri, karbon fiberlerle desteklenen iki veya daha fazla plastik bileşen parçasından oluşur. Kompozitler, uçağın genel yapısını güçlendirmeye, yakıt verimliliği sağlamaya ve uçağın genel performansını iyileştirmeye yardımcı olur. Fortune Business Insights™ tarafından yakın zamanda yayınlanan bir rapor, pazara ve ana büyüme yörüngelerine kapsamlı bir genel bakış sağlar. 2018 yılında piyasa değeri 14,66 milyar ABD doları olarak gerçekleşmiştir.

Havacılık ve Uzay Kompozitleri Pazarının Satıcılarının Listesi aşağıdaki gibidir:

  • Owens Corning’in
  • Hexcel Şirketi
  • LMI Havacılık, Inc.
  • Toray Gelişmiş Kompozitler
  • Teijin Sınırlı
  • Solvay SA
  • Mitsubishi Kimya Şirketi
  • VX Havacılık Şirketi
  • SGL Karbon
  • Unitech Havacılık

 

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/aerospace-composites-market-102680

 

Uçaklardaki Metal Kısıtlamaları Pazara Fırsat Kapıları Açacak

Asya Pasifik’in gelişmekte olan ülkelerinde havacılık ve uzay endüstrisinin genişlemesi, havacılık kompozitleri pazarının büyümesini destekleyen önemli bir faktördür. Bu ekonomilerde pazarın uygun bir büyüme oranını korumak için, havayollarının yerel müşterilere bölgenin bölgesel ekonomik durumunu göz önünde bulundurarak makul fiyatlarla cazip teklifler sunması gerekir. Uçak kompozitleri, düşük maliyetli oranlarda verimli operasyonlar sağlamaya yardımcı olur. Bunun genel pazarı artırması bekleniyor. Ek olarak, metalin kendi dezavantajları vardır ve kompozitlerin kullanımı bu sorunları çözecek, dayanıklı, sağlam, korozyon önleyici ve kolay bulunabilirlik sağlayarak piyasayı yönlendirecektir. Bunun yanı sıra, askeri uçaklardan yüksek performans talebinin artması, uçaklarda kompozitlere olan talebi daha da artırıyor.

Bölgesel Segmentasyon:

Asya Pasifik, Orta Ölçekli Ticari Uçaklara Artan Talep Sayesinde Hızlı Büyümeye Tanıklık Edecek

Küresel havacılık kompozit pazarındaki oyuncuların çoğu, Kuzey Amerika’da üslerine sahiptir. Bu, bölgenin en büyük havacılık kompozitleri pazar payına sahip olması için önemli bir neden olarak duruyor. 2018’de bu bölge, havacılık endüstrisinde kullanılan karmaşık bileşenlerin üretimi için ihtiyaç duyulan ileri teknolojinin mevcudiyeti nedeniyle 7.817.6 milyon dolar kazandı.

Asya Pasifik’in ise havacılık endüstrisinin hızlı genişlemesi ve Hindistan ve Çin gibi ülkelerden orta ölçekli ticari uçaklara yönelik artan talep nedeniyle önemli bir CAGR’ye tanık olması bekleniyor. Ayrıca Hindistan gibi ülkelerde artan savunma sektörü ve savaş uçakları yatırımlarının önümüzdeki yıllarda pazar için kazançlı büyüme fırsatları yaratması bekleniyor.

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/aerospace-composites-market-102680

 

Rekabet Ortamı:

Birleşme ve Satın Alma Stratejileri Piyasa Rekabetini Daha da Yoğunlaştıracak

Küresel havacılık kompozit pazarında faaliyet gösteren oyuncular, birleşmeler ve satın almalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, ortak girişimler ve diğerleri gibi işbirlikçi stratejiler benimsemeye vurgu yapıyor. Bu tür politikaların benimsenmesi, oyuncuların en üst sıralarda yer almak için yoğun bir şekilde rekabet etmesine ve önümüzdeki yıllarda yüksek havacılık kompozitleri pazarından gelir elde etmesine yardımcı olacaktır.

İlgili Haberleri Okuyun:

sco.lt/7AHH9c 

flipboard.com/@rushabadsule/waterproofing-membrane-market-strategy-value-size-analysis-stock-trends-op-om3g474ny

diigo.com/0mkjyt 

sco.lt/7o17Me

flipboard.com/@rushabadsule/piezoelektrik-materials-market-share-size-analysis-and-forecast-by-2027-qm6j26l1y

diigo.com/0mkjzo

sco.lt/8Sg9kO

flipboard.com/@rushabadsule/high-strength-steel-market-share-analysis-trends-statistics-demand-segmenta-e04jsul9y

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Telefon:

ABD:+1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter