Antipsikotik İlaçlar Pazarı raporu, önde gelen rakipleri, türünü, uygulamasını listeler ve 2021 – 2028 döneminde pazarı etkileyen temel faktörlerin içgörülerini, stratejik endüstri analizini sağlar.

 

Şizofreni segmenti, 2018 yılında küresel antipsikotik ilaç pazarında baskın hale geldi. Segment, hastalığın artan prevalansı nedeniyle aynı yıl küresel antipsikotik ilaç pazar payının şaşırtıcı bir şekilde %45,2’sini elde etti. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından “Antipsikotik İlaçlar: Küresel Pazar Analizi, İçgörüler ve Tahmin, 2019-2026” başlıklı bir raporda yayınlanmıştır. Rapora göre, küresel pazar 2018’de 14.963,5 Milyon ABD Doları değerindeydi. Ancak Fortune Business Insights, küresel pazarın 2026 yılına kadar 20,539.5 Milyon ABD Dolarına ulaşacağını ve tahmin döneminde %4,0’lık bir CAGR sergileyeceğini tahmin ediyor.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/antipsychotic-drugs-market-101390

Antipsikotik İlaç Pazarında faaliyet gösteren Lider Oyuncular şunlardır:

Kilit oyuncular, pazar konumlarını güçlendirmek için birleşme ve satın alma süreçlerinde yer alır. Artan rekabet nedeniyle piyasada sık sık yenilikler meydana gelmektedir. Sektörde faaliyet gösteren firmalardan bazıları şunlardır:

Lundbeck A/S
Otsuka Pharmaceutical Co., Ltd.
Janssen İlaç A.Ş.
Eli Lilly ve Şirketi
AstraZeneca
ALERGAN
Vanda İlaç A.Ş.
Sumitomo Dainippon Pharma Co., Ltd.
Alkermes plc
Pfizer Inc.
Bristol-Myers Squibb Şirketi
Diğer Öne Çıkan Oyuncular
Kuzey Amerika’da Büyümeyi Destekleyen Gelişmiş ve Güvenli İlaçlara Doğru Hızlı Geçiş

Coğrafi olarak, küresel antipsikotik ilaç pazarı Latin Amerika, Asya Pasifik, Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Afrika ve Avrupa olarak gruplandırılmıştır. Bu bölgeler arasında Kuzey Amerika, 2018 yılında 9.307.3 Milyon ABD Doları antipsikotik ilaç pazarı geliri elde etti. Büyüme, bölgedeki psikotik bozukluklardan muzdarip hasta havuzunun artmasına bağlanıyor. Ek olarak, bu hastaların şizofreni, bipolar bozukluk ve diğer psikotik hastalıkların tedavisi için güvenli antipsikotik ilaçlara hızla kaymasının bu bölgedeki antipsikotik ilaç pazarını yönlendirmesi beklenmektedir. Kuzey Amerika’daki bazı sağlık kuruluşları da tedavi için bu tür ilaçları tanıtmaya başladı.

Hızlı satın al

www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/101390

Bu Raporu Satın Alma Nedenleri:

Antipsikotik İlaçlar Pazarının büyüme faktörlerinin, engellerin, fırsatların ve diğer ilgili zorlukların kapsamlı analizi.
Yeni ürün lansmanları, anlaşmalar, birleşme ve satın almalar, coğrafi genişlemeler ve ortak girişimler gibi gelişmeleri takip eder.
Piyasa kısıtlamalarını ve güçlendiricileri tanımlar.
Stratejik iş planlamasında kuruluşlara yardımcı olmak için piyasada bulunan tüm olası segmentleri tanımlar.
Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun:www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/antipsychotic-drugs-market-101390

CEVAPLANAN ÖNEMLİ SORULAR:

Piyasayı şekillendiren kilit teknolojik ve Antipsikotik İlaç Piyasası trendleri nelerdir?
Pazardaki kilit fırsatlar nelerdir?
Piyasada faaliyet gösteren kilit şirketler nelerdir?
Hangi şirket en yüksek pazar payına sahip oldu?
Neden Fortune Business Insights’ı Seçmelisiniz?
Çeşitli segmentlere göre küresel ve bölgesel pazarın pazar büyüklüğü ve büyüme hızı nedir?
Seçici ülkeler için pazar büyüklüğü ve pazarın büyüme hızı nedir?
Tahmin döneminde piyasayı hangi bölge veya alt segmentin yönlendirmesi bekleniyor?
Antipsikotik İlaçlar Pazarının büyümesini hangi Faktörlerin yönlendirdiği ve kısıtladığı tahmin edilmektedir?