Araba Dijital Video Kaydedici Pazarı 2021 Küresel Pazar Büyüklüğü, Büyüme, Eğilimler, Gelişim ve Tahmin 2027

Küresel araba DVR pazar büyüklüğünün 2027’nin sonunda 3255,85 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Teknolojik entegrasyona yönelik artan yatırımlar pazarın büyümesinde büyük rol oynadı. Küresel sahnede faaliyet gösteren birkaç büyük ölçekli şirketin varlığı, pazar büyümesine ivme kazandıracaktır. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan “Araba Dijital Video Kaydedici (DVR) Pazar Büyüklüğü, Pay ve Sektör Analizi, Türe Göre (Tek Kanal, Çift Kanal), Uygulamaya Göre (Binek Araç, Ticari Araç) ve Bölgesel Tahmin başlıklı bir rapora göre , 2020-2027,” pazar 2019’da 2616,00 milyon ABD Doları değerindeydi ve 2020-2027 tahmin döneminde% 5,1’lik bir CAGR sergileyecek.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/car-dvr-digital-video-recorder-market-103364

Raporda yer alan şirketlerin listesi:

Garmin Ltd.
ABEO Teknolojisi
Pittasoft Co. Ltd.
Panasonic Şirketi
Falcon Zero LLC
Kobra Elektronik Şirketi
Savunma Bakanlığı Teknolojisi

Artan Ürün Lansmanı Sayısı Pazar Büyümesi İçin İyiye İşaret Olacak

Rapor, son yıllarda genel pazarın büyümesine katkıda bulunan çeşitli faktörleri kapsamaktadır. Küresel pazarda çok sayıda şirketin bulunduğu ve bunun sonucunda rekabet ortamının oluştuğu gözlemlenmektedir. Bu, şirketlerin öne çıkan bir pozisyon oluşturmasını giderek zorlaştırdı. Sonuç olarak, şirketler piyasada bir kale oluşturmak amacıyla daha yeni stratejiler benimsiyor. Ürün inovasyonlarının dünya genelinde büyük şirketler arasında artan bir trend olduğu görülmektedir. Şubat 2019’da Panasonic Corporation, yeni bir kompakt araç içi kameranın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Bu Raporun Özelleştirilmesini Talep [email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/car-dvr-digital-video-recorder-market-103364

Kuzey Amerika Dominant Ortaya Çıkacak; Birkaç Büyük Ölçekli Şirketin Varlığı Pazar Büyümesi İçin İyiye Alamet Olacak

Rapor, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Orta Doğu ve Afrika dahil olmak üzere beş ana bölgedeki en son pazar trendlerini analiz ediyor. Tüm bölgeler arasında Kuzey Amerika pazarının önümüzdeki yıllarda baskın hale geleceği tahmin ediliyor. Dünyanın birçok ülkesinde çok sayıda büyük ölçekli şirketin varlığı, son yıllarda pazarın performansında büyük söz sahibi oldu. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde, kaza sigortasıyla ilgili katı politikalar dikkate alındığında, bu bölgede DVR’lerin benimsenmesi yüksektir. Ayrıca, ürün inovasyonlarına yapılan büyük yatırımlar, bölgesel pazarın büyümesine katkıda bulunacaktır.

Sektördeki Gelişmeler:

Ocak 2020 – Garmin International Inc. yeni bir araç içi kameranın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şirket, sürücülere çevrelerini eksiksiz bir video kaydı sağlayan şirketin ilk çift lensli araç içi kamerası olan ‘Garmin Dash Cam Tandem’i tanıttı.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/car-dvr-digital-video-recorder-market-103364

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler üreterek, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]