Araçların İnterneti Pazarı 2021 – Küresel Endüstri Analizi, Pazar Talebi, Büyüme, Fırsatlar ve Tahmin 2028

Rapora göre, Araçların İnterneti pazar büyüklüğünün 2028’de %21,3’lük bir CAGR ile 369,60 milyar ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Araçların İnterneti Pazarı 2020’de 85,12 milyar ABD Doları olarak gerçekleşti. Küresel araç interneti pazarı, şirketlerin bulut tabanlı elektrikli/elektronik (E/E) araç mimarisine hızlı bir şekilde yönelmesinden dolayı ivme kazanmaya hazırlanıyor. 5G ağı alanındaki gelişmeler devam ediyor. Örneğin Qualcomm, 2020’de yeni Car-to-cloud hizmetini başlattı. İsteğe bağlı hizmetleri ve özellikleri ve kablosuz araç güncellemelerini destekleyebilir.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/internet-of-vehicles-market-105345

Küresel pazarda bulunan tanınmış üreticilerin bir listesi:

NXP Yarı İletkenler
Intel Kurumu
IBM Şirketi
Apple Inc.
Google LLC
Cisco Systems, Inc.
Volkswagen
Ford Motor Şirketi
Arabanı Bulutla
veniam

Büyümeyi Desteklemek İçin Dünya Çapında Artan Araba Kazası Vakaları

Dünya genelinde artan sayıda araba kazasının, yakın gelecekte araçların interneti pazarının büyümesini sağlaması bekleniyor. Intel’in Otomotiv ve Taşımacılık Politikası İlkeleri ve Nesnelerin İnterneti (IoT) hakkındaki 2019 çalışmasına göre, ABD’de araba kazalarının %90’ından fazlası insan hataları nedeniyle meydana geliyor. Aynı zamanda, dünya genelinde araçların en az %90’ının otonom olması durumunda yaklaşık 21.700 trafik ölümü önlenebilir ve bakım maliyeti açısından yaklaşık 447 milyar ABD doları tasarruf sağlanabilir. Bununla birlikte, araçlar için internet, büyümeyi engelleyebilecek dağıtılmış hizmet reddi (DDoS) saldırılarına eğilimlidir.

Hızlı Satın Alma – Araçların İnterneti Pazar Araştırması Raporu: www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/105345

ABD’de Artan Trafik ve Yakıt Maliyeti, Kuzey Amerika’nın Lider Konumda Kalmasına Yardımcı Oluyor

Coğrafi olarak, Kuzey Amerika, 2020’de gelir açısından 31,66 milyar ABD doları tedarik etti. Yakın gelecekte ön planda olmaya devam edecek. Örneğin ABD’de ortalama bir banliyö, her yıl trafikte yaklaşık 38 saat harcıyor. Toplu olarak, 2,9 milyar galon yakıt alımına ve 5,5 milyar saat ekstra seyahate yol açar. Araçların interneti, üretkenliği ve verimliliği artırarak bu boşa harcanan maliyeti ve zamanı azaltabilir. Asya Pasifik’te ise, Çin’de 5G ağlarının hızlı uygulanmasıyla desteklenen yüksek bir CAGR ile pazar katlanarak büyüyecek.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/internet-of-vehicles-market-105345

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Otoyolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD :+1 424 253 0390
İngiltere : +44 2071 939123
APAC : +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]
Fortune Business Insights™
LinkedIn | heyecan | Bloglar