Fortune Business Insights™ raporlarına göre Hemostat Pazarı, Teknolojik Olarak Gelişmiş Ürünlere Artan Talebin Desteklediği %6,3’lük bir CAGR Sergileyen Hızlandırılmış Bir Hızla Yükselecek

 

Küresel hemostat pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 5,54 milyar ABD dolarına ulaşması ve 2020 ile 2027 arasında %6,3’lük bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Bu, kronik hastalık prevalansının artması ve teknolojik olarak gelişmiş ürünlere yönelik artan talep gibi faktörlere bağlanabilir. Fortune Business Insights, bu bilgiyi “Hemostat Pazar Büyüklüğü, Pay & Covid-19 Etki Analizi, Ürüne Göre (Aktif Hemostatlar, Pasif Hemostatlar, Kombinasyon Hemostatlar ve Diğerleri), Uygulamaya Göre (Travma, Kardiyovasküler Cerrahi, Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi, Ortopedik Cerrahi, Beyin Cerrahisi ve Diğerleri), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler ve ASC’ler, Taktik Muharebe Yaralı Bakım Merkezleri ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.” Raporda, pazarın 2019 yılında 3,72 milyar ABD doları değerinde olduğu belirtiliyor.

Pazar Araştırması Raporunun Örnek Bir Kopyasını İsteyin:www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/hemostatic-agents-market-100084

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı endüstriler mücadele ediyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Tecrübe ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Diğerlerinin yanı sıra kardiyovasküler hastalık, kanser, kazalar ve travma gibi kronik hastalıkların artan prevalansı, dünya genelinde cerrahi prosedürlere olan talebi artırmaktadır. Bununla birlikte, cerrahi prosedürler, nüfus arasında yüksek ölüm oranıyla sonuçlanan yıkıcı kanama gibi sonuçlar doğurma riskini içerir. Hemostat, birkaç cerrahi operasyon sırasında kanamayı kontrol etmede etkili olan bir tür tıbbi alettir. Ayrıca, üründeki ilerleme, cerrahların kısa bir süre içinde sonuçları kontrol eden hemostatları yönetmesine olanak sağlamıştır.

Hızlı Satın Alma Hemostatları Pazar Araştırması Raporu: www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/100084

Talebi Artırmak için Teknolojik Olarak Gelişmiş Ürünlerin Artan Kabulü

Günümüzde teknolojik ilerleme, hemostaz sağlamada etkili olan yenilikçi ürünlerin piyasaya sürülmesini teşvik ediyor. Buna ek olarak, bu ürünler enfeksiyon riskini azaltmada faydalı olurken, sağlık maliyetlerinin büyük ölçüde düşürülmesine yardımcı oluyor. Gelişmiş hemostatların çeşitli faydaları, üreticileri cerrahi prosedürler sırasında kanama etkilerini içeren gelişmiş özelliklere sahip ürünler geliştirmeye zorlamaktadır. Örneğin Baxter, daha hızlı iyileşmeye yardımcı olan ve tıbbi maliyetleri düşürmeye yardımcı olan fibrin örtücü kategorisi için teknolojik olarak gelişmiş bir ürün olan TISSEL’i tanıttı.

Fortune Business Insights’a göre bu küresel pazar, konumlarını güçlendirmeye ve varlıklarını hissettirmeye çalışan birkaç küçük, orta ve büyük şirketten oluşuyor. Şirketler arasında Baxter, Ethicon ve BD (Becton, Dickinson and Company), yenilikçi ürün lansmanları ve ürün tekliflerinin genişletilmesi sayesinde küresel pazara hakimdir. Ürün lansmanları, birleşme ve satın alma, iş birliği ve ortaklık gibi stratejilerin şirketler tarafından benimsenmesinin önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini hızlandırması bekleniyor. Ayrıca, klinik deneyler için Hükümet onayını almak için oyuncuların Ar-Ge’ye odaklanmasının artması, pazar büyümesini destekleyecektir.

Örneğin, Nisan 2019’da Baxter, en son ürünü olan FLOSEAL’in ABD Gıda ve İlaç Dairesi (ABD FDA) onayını aldığını ve ürünü Perioperatif Kayıtlı Hemşireler Birliği’nde (AORN) görücüye çıkardığını duyurdu. Şirket, cerrahi prosedürler sırasında cerrahlar tarafından benimsenebilecek ve yıkıcı kan komplikasyonlarını sınırlandırabilecek bir dizi ürün sunmak için Ar-Ge’ye odaklanıyor.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun:www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/hemostatic-agents-market-100084