Debriyaj Diski Pazarı: Küresel Büyüme, Boyut, Pay, Talep, Segmentler, Bölgesel Eğilimler ve Tahminler 2021 – 2026

Küresel otomotiv debriyaj diski pazarının, dünya çapında artan trafik sıkışıklığından ivme kazanması muhtemeldir. İnsanlar günümüzde konforlu bir sürüş deneyimi sağlayacak yakıt tasarruflu araçlar arıyorlar. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “Otomotiv Boyutu, Hisse & Endüstri Analizi için Debriyaj Diski Pazarı, Şanzıman Tipine Göre (Manuel Şanzıman, Otomatik Şanzıman, Otomatikleştirilmiş Manuel Şanzıman ve Diğerleri), Araç Tipine Göre” başlıklı yakın tarihli bir raporda verilmektedir. (Binek Araçlar ve Ticari Araçlar) ve Bölgesel Tahminler, 2019-2026.” Rapora göre, otomotiv debriyaj diski pazar büyüklüğü 2018’de 3980.6 milyon ABD Doları idi ve tahmin döneminde %3,60’lık bir CAGR sergileyerek 2026 yılına kadar 5285,9 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/clutch-disc-market-102851

En İyi Kay Oyuncular:

ZF Friedrichshafen AG
Schaeffler Technologies AG
Aisin Seiki Co., Ltd.
BorgWarner Inc.
Valeo S.A.
Exedy Şirketi
CC Limited Şirketi.
Eaton Corporation PLC’si
Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Segment-

Otomatik Şanzıman Segmenti Çift Pedal Teknolojisine Sahip Olması İle Hızla Büyüyecek

Şanzıman türü açısından, pazar otomatikleştirilmiş manuel şanzıman, otomatik şanzıman ve manuel şanzıman olarak ayrılmıştır. Bunların dışında otomatik şanzıman segmenti, manuel vites değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırarak aracın hareketi ile birlikte vites değiştirebilme özelliği ile 2018 yılında otomotiv debriyaj diski pazar payının %42.0’ını almıştır. Güç aktarma organlarının en önemli bileşenlerinden biri olarak kabul edilir. Ayrıca çift pedallı veya kendinden vitesli şanzıman teknolojisine sahiptir. Bu segment, artan trafik sıkışıklığının yanı sıra rahatlık ve konforlu sürüşe yönelik yüksek talep nedeniyle katlanarak büyüyecek.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/clutch-disc-market-102851

Bölgesel Analiz-

Yükselen Otomotiv Üreticileri Asya Pasifik’te Büyümeyi Destekliyor

Coğrafi olarak, pazar Asya Pasifik, Avrupa, Kuzey Amerika ve dünyanın geri kalanı olarak kategorize edilmiştir. Avrupa, Hindistan ve Çin gibi gelişmekte olan ülkelerde artan sayıda otomotiv üreticisi nedeniyle 2018’de 792,7 milyon ABD doları otomotiv debriyaj diski pazar payı elde etti. Ayrıca, artan şehirleşme ve sanayileşme ile birlikte kitlelerin artan satın alma kapasitesi, pazarın büyümesine katkıda bulunacaktır. Çeşitli ülkelerin hükümetleri, bu bölgedeki araçların üretimini ve satışını teşvik etmek için sübvansiyon sağlamak için çeşitli girişimlerde bulunuyor.

Rekabetçi Peyzaj-

Kilit Oyuncular Rekabeti Yoğunlaştırmak için Diğer Şirketlerle El Ele Veriyor

Pazar, büyüyen tüketici tabanlarının ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak en son trendlere ayak uydurmaya çalışan çok sayıda işletmeden oluşmaktadır. Bunu yapmak için, kendilerine benzersiz ürünler sunmak için diğer tanınmış şirketlerle yeni sözleşmeler ve anlaşmalar yapıyorlar. Aşağıda, sektördeki önemli gelişmelerden biri yer almaktadır:

Kasım 2019: BorgWarner, ChangAn’a yüksek düzeyde entegre edilmiş kompakt üçlü kavramalı P2 sürücü modülü ve elektro-hidrolik kontrol ünitesi sağlamak için ChangAn ile birlikte çalıştı. Bunlar, ikincisinin son teknoloji hibrit şanzıman teknolojisinde kullanılacak.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/clutch-disc-market-102851

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]