Otomotiv ECall Pazarı | Küresel Büyüme, Büyüklük, Pay, Talep, Segmentler, Bölgesel Eğilimler ve Tahminler 2021 – 2026

Küresel otomotiv eCall pazar büyüklüğünün, otomotiv sektöründe eCall sisteminin artan oranda benimsenmesi nedeniyle genişlemesi muhtemeldir. Fortune Business Insights, “Otomotiv eCall Pazar Büyüklüğü, Hisse & Sektör Analizi, Türe Göre (Otomatik, Manuel), Araç Türüne Göre (Binek Araç, Ticari Araç) Diğer ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026” başlıklı son raporunda. Tahmin süresi boyunca pazar için olumlu bir büyüme öngörür. Trafik kazası ölümleri, dünya çapında artan halk sağlığı endişeleri haline geliyor. Dünya Sağlık Örgütü’ne (WHO) göre, dünya çapında günde ortalama 3,287 ölüm olan trafik kazalarında her yıl yaklaşık 1,25 milyon insan ölüyor. Ecall teknolojisi, trafik kazaları sırasında hızlı tıbbi hizmetler sağlamak için tanıtıldı.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/automotive-ecall-market-102047

Otomotiv eCall Pazarında Faaliyet Gösteren Firmaların Listesi:

bosch
Valeo
Delfi
manyeti
HARMAN
Telit Kablosuz Çözümleri
LG
Infineon Teknolojileri
U-Blok
Visteon
yetenek mikro
Fujitsu On Sınırlı
Kıta
yoğun
Gemalto
fikoza
Diğer oyuncular arasında.
Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/automotive-ecall-market-102047

Rapor Neleri Kapsar?

Otomotiv eCall pazar raporu, tahmin süresi boyunca pazarın geçeceği sürücüler, zorluklar, fırsatlar ve kısıtlamalar gibi büyüme parametreleri hakkında ayrıntılı bilgiler içerir. Ayrıca, piyasada mevcut olan bölgesel demografi hakkında niteliksel ve niceliksel ayrıntılar sağlar. Ayrıca, rekabet ortamı, pazarda hızla çoğalan şirketler hakkında derinlemesine bilgi ve birleşme ve satın almalar, ürün lansmanları ve pazarda varlık kazanmak için benimsedikleri işbirlikleri gibi stratejiler içerir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar:

Talebi Artırmak için eCall Sistemlerinin Artan Kabulü

Mart 2018’de Avrupa Birliği (AB), tüm yeni araçlara eCall sistemleri ile takılmasını zorunlu hale getirdi. Bu güvenlik özelliğinin kurulmasının, kentsel alanlarda yol ölümlerini %40, kırsal alanlarda ise %50 oranında azaltması bekleniyor. Ayrıca, küresel karayolu ölümlerini en az %4 oranında azaltması bekleniyor. Ayrıca, yol güvenliği konusunda artan farkındalığın ve sürücülerin, yolcuların ve yayaların güvenliği konusunda farkındalığı artırmaya yönelik girişimlerde hükümetin artırılmasının, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine katkıda bulunması beklenmektedir. Buna ek olarak, artan binek araç segmentinin önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine yön vermesi bekleniyor.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/automotive-ecall-market-102047

Rekabet Ortamı:

Bosch’un eCall Çözümünü Başlatması Büyümeyi Destekleyecek

Aralık 2019’da önde gelen teknoloji çözümleri lideri Bosch, Hindistan’da otomobil sektörü için eCall çözümünü piyasaya sürdü. 7/24 ve tüm yıl boyunca kullanılabilen acil çağrı sistemi, trafik kazalarında hızlı bir acil müdahaleye olanak tanır. Pazarda faaliyet gösteren şirketler, 2019 ve 2026 yılları arasında otomotiv eCall pazar gelirinin maksimumunu elde etmek için varlıklarını sürdürmek için ürün lansmanları ve geliştirme, birleşme ve satın almalar ve diğerleri gibi çeşitli stratejiler deniyorlar.

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]