Otomotiv Kör Nokta Tespit Sistemi Pazarı | Küresel Büyüme, Talep, Segmentler, Bölgesel Eğilimler ve Tahmin 2027

Küresel otomotiv kör nokta algılama pazarının büyüklüğü, araçlarda güvenlik özelliklerine yönelik artan tercih nedeniyle sağlıklı bir büyüme sağlayacaktır. Fortune Business Insights, “Otomotiv Kör Nokta Tespiti Pazar Büyüklüğü, Hisse & Sektör Analizi, Sensör Tipine (Radar, Ultrasonik, LiDAR, Görüntü), Araç Tipine Göre (Binek Araç, Ticari Araç) Diğer ve Bölgesel başlıklı son raporunda Tahmin, 2019-2026.”, piyasanın tahmin döneminde artacağını belirtiyor. Kör Nokta Tespiti, çarpışmayı önlemek için aracın etrafındaki engeller hakkında sürücüyü uyaran bir sistemdir. Sensör tabanlı sistem, sürücüyü uyarmak için sesli, titreşimli veya görsel uyarı formları üreterek araçları izlemek ve tespit etmek için kullanılır. Bir araçtaki kör noktalar, yolculardan, pencere direklerinden ve koltuk başlıklarından kaynaklanan engellerden kaynaklanır.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/automotive-blind-spot-detection-system-market-102044

Piyasada Yayılan Şirketlerin Listesi:

Robert Bosch GmbH
Kıta AG
ZF Friedrichshafen AG
DENSO ŞİRKETİ
Delphi Otomotiv LLP
Preco Elektronik
Siemens AG
Autolive Inc.
Valeo
Mobilye
Ficosa Internacional SA
akıllı mikro
Xiamen Autostar Electronics CO. Ltd.
Diğer oyuncular arasında.
Sürücüler ve Kısıtlamalar:

Piyasayı Sürüklemek için Artan Benimseme RADAR Sistemi

Teknolojik gelişmeler, otomotiv sektörünü araçların üretimi sırasında çeşitli güvenlik özelliklerini benimsemeye itmiştir. RADAR sistemi, ucuz, olumsuz koşullarda iyi çalışan ve engelleri tespit etmek için uzun menzilli bir dalga boyuna sahip olan teknolojik şaheserlerin bir yan ürünüdür. RADAR sisteminin araçlarda daha fazla benimsenmesinin önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesi için iyiye işaret etmesi bekleniyor. Örneğin, Mart 2020’de Bill Gates’in sponsor olduğu bir girişim olan Echodyne, yoldaki büyük engelleri tarayan ve ayrıca algıladığı malzemelerin tanımlanmasına yardımcı olmak için küçük alanlara odaklanan yeni bilişsel radar sistemi Echodrive’ı sergiledi.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/automotive-blind-spot-detection-system-market-102044

Bölgesel Analiz:

Avrupa’nın Ön Planda Kalması; Talebi Arttırmak için Artan Güvenlik Normları

Coğrafi olarak pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik ve dünyanın geri kalanı gibi çeşitli bölgelerden oluşmaktadır. Bölgeler arasında Avrupa’nın öngörülen ufukta otomotiv kör nokta algılama pazar payına liderlik etmesi bekleniyor. Bu, Avrupa Komisyonu’nun (EC) karayolu güvenliğine ilişkin güvenlik normlarını artırması gibi faktörlere atfedilebilir. Buna ek olarak, Almanya gibi üçte bir gelirini Ar-Ge faaliyetlerine yatıran ülkelerin, tahmin döneminde Avrupa’daki pazarın büyümesini yönlendirmesi bekleniyor. Öte yandan, Asya-Pasifik pazarının tahmin döneminde ikinci en önde gelen bölge olması bekleniyor.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/automotive-blind-spot-detection-system-market-102044

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD : +1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]