Trendlere Göre Kuzey Amerika Bitkisel Yağlar Pazar Analizi, Büyüklük, Pay, Şirkete Genel Bakış, 2026’ya Kadar Büyüme ve Tahmin

Kuzey Amerika bitkisel yağlar pazarının, doğal içeriklerle aşılanmış sağlıklı yemeklik yağlara olan talebin artmasıyla ivme kazanması muhtemeldir. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan Kuzey Amerika Bitkisel Yağlar Pazar Analizi , Insights and Forecast, 2019-2026 başlıklı rapora göre  , Kuzey Amerika’da 2018 yılında bitkisel yağ tüketimi 22,89 Milyon Ton olarak gerçekleşti. Ancak bunun 32,89’a ulaşması bekleniyor. 2026’nın sonuna kadar Milyon Ton, %4,7’lik bir CAGR sergiliyor.

Pazar Büyümesini Artırmak için İşlenmiş Gıda ve Gıda Hizmeti Endüstrilerinin Büyümesi

Rapor, Kuzey Amerika’nın son yıllarda işlenmiş gıda endüstrisinde bir büyümeye tanık olduğunu gösteriyor. Ek olarak, bölgede gıda hizmeti endüstrisinde bir büyüme olmuştur. Bu iki faktör, Kuzey Amerika bitkisel yağlar pazarının büyümesini artırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca, hayvanlardan elde edilen rafine edilmemiş ve doymuş yağların tüketilmesinin zararlı etkilerine ilişkin farkındalık kampanyalarında artış olmuştur. Bu, tahmin süresi boyunca Kuzey Amerika bitkisel yağ pazarı satışlarını daha da artıracaktır.

 

Kapsanan Anahtar Şirketler:

  • Okçu Daniels Midland Şirketi
  • Bunge Kuzey Amerika A.Ş.
  • Cargill Incorporated
  • ConAgra Gıda A.Ş.
  • Ag İşleme A.Ş.
  • pirinç yemekleri
  • Incobrasa Endüstrileri
  • ACH Gıda Şirketleri A.Ş.
  • Viterra A.Ş.
  • Associated British Foods Plc (ABF)

 

Örnek PDF 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/north-america-vegetable-oils-market-101012

Şirketler Kuzey Amerika’da Pazarı İlerlemek İçin Esnek Pazarlama Stratejilerini Benimsiyor

Kuzey Amerika bitkisel yağlar pazarında faaliyet gösteren önde gelen pazar oyuncuları, bölgede sağlıklı bitkisel yağ satışlarını teşvik etmek için sürekli olarak esnek pazarlama stratejileri uygulamaktadır. Kanada ve Meksika da petrol işleme endüstrisinde büyüme gösteriyor. Bu faktörlerin Kuzey Amerika bitkisel yağlar pazar gelirini artırması muhtemeldir. Ayrıca, önemli pazar oyuncuları şu anda yenilikçi paketleme stratejileri, yeni ürün lansmanları, ürün portföyünün genişletilmesi ve temiz etiketleme prosedürlerine odaklanıyor. Stratejik çabaları, Kuzey Amerika’daki bitkisel yağ pazarı üzerinde olumlu bir etki yaratmaya başladı bile. Şirketler ayrıca, emtia yağlarından daha sağlıklı olan yemeklik yağların üretimine büyük meblağlar yatırıyorlar.

Calyxt, Inc., Richardson International Limited ve Diğer Kilit Oyuncular, Yenilikçi Ürün Lansmanı ve Stratejik Satın Almalarla Konumlarını Güçlendiriyor

Merkezi Kanada’da bulunan bir tarım ve gıda endüstrisi şirketi olan Richardson International Limited, Şubat 2019’da ABD merkezli lider bir bitkisel yağ ve kanola perakende markası olan Wesson’u satın aldığını duyurdu. şirketin gıda ve malzeme işinin desteklenmesine ve büyütülmesine yardımcı olacaktır. Bu, yalnızca Kuzey Amerika’daki pazarı artırmakla kalmayacak, aynı zamanda şirketin dünya genelindeki kitlelerin karşılanmamış ihtiyaçlarını karşılama kapasitesini de artıracaktır.

Merkezi Minnesota olan tüketici merkezli gıda ve tarım odaklı bir şirket olan Calyxt, Inc., ‘Calyno Yüksek Oleik Soya Yağı’nın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şirketin ABD pazarında satılan ilk ürünü. Öncelikle, Calyno yağı, salata sosu, kızartma ve sos uygulaması için gıda hizmeti endüstrisine ticari olarak satıldı. Yağ, emtia soya fasulyesi yağının aksine, porsiyon başına yaklaşık %20 daha az doymuş yağ asidi, %80’e kadar oleik asit ve sıfır gram trans yağ içerir. Bu yağın en önemli faydalarından biri, ticari yağlara göre üç kat daha uzun raf ömrüne ve kızartma ömrüne sahip olmasıdır. Bu, Calyno yağını daha sürdürülebilir hale getirir.

Analist ile konuşun: 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/north-america-vegetable-oils-market-101012