Otomotiv Bilgi-Eğlence Pazarı 2022: Boyut, Pay, Bölgesel Satışlar, Kilit Oyuncular, Büyüme ve Tahmin 2026

Otomotiv bilgi-eğlence pazar büyüklüğünün 2026 yılına kadar 20.05 milyar ABD Dolarına ulaşacağı ve tahmin döneminde %6,8’lik bir CAGR sergileneceği tahmin ediliyor. Gelişmiş araç içi deneyime doğru artan kayma, tahmin süresi boyunca otomotiv bilgi-eğlence pazarı gelirinin sağlıklı büyümesini artıracaktır. Otomotiv üreticilerinin sürüşte kolaylık ve konfor sağlamak için yeni özellikler ve bilgi-eğlence çözümleri ekleme çabaları, önümüzdeki yıllarda otomotiv bilgi-eğlence pazarının büyümesini hızlandıracaktır. Ek olarak, V2X bağlantı çözümlerinin, ADAS sistemlerinin, telematik cihazlarının, sensörlerin ve otomotivdeki diğerlerinin artan entegrasyonu, öngörülebilir gelecekte otomotiv bilgi-eğlence pazar payı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/automotive-infotainment-market-102676

Rapor, Otomotiv Bilgi-Eğlence Pazarındaki Kilit Şirketleri Listeliyor

MMI navigasyon
Harman Uluslararası Endüstriler A.Ş.
Visteon Şirketi
Denso Şirketi
Robert Bosch
Aptiv PLC
Alp Elektroniği
Bölgesel Analiz:

Asya Pasifik’te Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Elektrikli Araçların Yüksek Kabulü

Asya Pasifik’teki pazar 6,36 milyar ABD doları olarak gerçekleşti ve bölgedeki yüksek otomotiv satışları nedeniyle tahmin döneminde yüksek büyüme oranına tanık olması bekleniyor. Bölgedeki büyüme aynı zamanda Çin ve Japonya’da elektrikli araçların artan şekilde benimsenmesine bağlanıyor. Elektrikli araçlar için artan hükümet etkileri ve girişimleri bölgedeki pazara yardımcı olacaktır. Çin, Hindistan gibi gelişmekte olan bölgelerdeki üretim tesislerinde yaşanan hızlı teknolojik gelişmeler, piyasaya olumlu etki yapacaktır. Avrupa’nın büyük otomobil markalarının varlığı nedeniyle pazardaki en büyük ikinci paya sahip olacağı tahmin ediliyor. Konvansiyonel otomobillerden hibrit otomobillere artan geçiş, tahmin döneminde pazarın sağlıklı büyümesini destekleyecektir. Kuzey Amerika’daki pazarın, bölgedeki büyük otomotiv üreticilerinin varlığı nedeniyle tahmin döneminde sağlıklı bir büyüme gözlemlemesi bekleniyor.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/automotive-infotainment-market-102676

Coğrafi Analiz:

Kuzey Amerika (ABD ve Kanada)
Avrupa (İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İskandinavya ve Avrupa’nın Geri Kalanı)
Asya Pasifik (Japonya, Çin, Hindistan, Avustralya, Güneydoğu Asya ve Asya Pasifik’in Geri Kalanı)
Latin Amerika (Brezilya, Meksika ve Latin Amerika’nın Geri Kalanı)
Orta Doğu ve Afrika (Güney Afrika, GCC ve Orta Doğu ve Afrika’nın Geri Kalanı)
Sıkça Sorulan Sorular:

Bu pazarın kapsamı nedir?

Bu pazar araştırması, pazardaki genel büyüme beklentilerinin derinlemesine bir analiziyle küresel ve bölgesel pazarı kapsar. Ayrıca, küresel pazarın kapsamlı rekabet ortamına ışık tutuyor. Rapor ayrıca başarılı pazarlama stratejilerini, pazar katkılarını ve hem tarihi hem de mevcut bağlamlardaki son gelişmeleri kapsayan lider şirketlere ilişkin bir gösterge panosu genel bakışı sunar.

Bu pazardaki kilit segmentler nelerdir?

Ürün türüne göre
Son Kullanıcıya/Uygulamalara Göre
Teknolojiye Göre
Bölgeye göre
Hangi pazar dinamikleri işletmeyi etkiler?

Rapor, sürücüleri, kısıtlamaları, fırsatları ve tehditleri içeren farklı yönlere ilişkin bilgileri vurgulayarak pazarın ayrıntılı bir değerlendirmesini sunar. Bu bilgiler, paydaşların yatırım yapmadan önce uygun kararlar almasına yardımcı olabilir. Piyasa Raporları piyasa Raporları.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Otoyolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD :+1 424 253 0390
İngiltere : +44 2071 939123
APAC : +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]
Fortune Business Insights™
LinkedIn | heyecan | Bloglar