Otonom Otomobil Pazarı 2022 | Sanayi Geliri, Büyüme, Kalkınma Durumu ve Tahmin Raporu 2027

Küresel otonom otomobil pazar büyüklüğü 2020’de 1,45 milyar ABD dolarıydı. Pazarın 2021’de 1,64 milyar ABD dolarından 2021-2028 döneminde %31,3’lük bir CAGR’de 2028’de 11,03 milyar ABD dolarına çıkması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “Otonom Otomobil Pazarı, 2021-2028” başlıklı raporunda sağlanmaktadır. Araştırmacılarımıza göre, sensör işleme teknolojilerindeki hızlı gelişme, uyarlanabilir algoritmalar, yüksek tanımlı haritalama ve altyapıdan araca ve araçtan araca iletişim teknolojilerinin yerleştirilmesi, çok sayıda şirkete üretim yeteneklerini büyütme ve gezinme konusunda güven veriyor. araç otomasyonu yüksek bir seviyeye. Ayrıca, otomobil üretimiyle ilişkili dev işletmeler, Yapay Zeka (AI) ve Makine Öğrenimi (ML) teknolojilerini hızla benimsemekte ve bunları otomobil üretiminde uygulamaya koymaktadır.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/autonomous-cars-market-100141

Bu Piyasa Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi

Autoliv Inc.
aptiv
Waymo LLC
Robert Bosch GmbH
Daimler AG
Baidu
AutoX, Inc.
ben
Ford Motor Şirketi
HYUNDAI MOTOR GRUBU
Volvo
Bölgesel Görüşler

Asya Pasifik’te Büyümeye Yardımcı Olması İçin Teknolojik Olarak Gelişmiş Arabaların Artan Kabulü

Asya Pasifik’teki pazar büyüklüğü 2020’de 0,72 milyar ABD doları değerindeydi. Bölge, otonom otomobillerin artan uygulaması ve teknolojik açıdan radikal yönlere yönelik artan müşteri eğilimleri nedeniyle küresel pazara hakim durumda. Otomotiv şirketleri, Hindistan ve Çin gibi gelişmekte olan ülkelerde üretim bölümlerini şişirmek ve üretim tesislerinde hızlı teknolojik gelişme elde etmek için programlar yapıyor.

Avrupa, önemli üreticilerin ileri teknolojileri geliştirmek için yaygın olarak kapitalizasyonu nedeniyle, otonom otomobiller için küresel pazarda ikinci en büyük paya sahipti. Örneğin, İngiliz hükümeti kendini 2021’in sonuna kadar sokaklarda kendi kendine giden arabaları bağlamaya adamıştır. Aynı zamanda Birleşik Krallık’ta otonom arabaların genişlemesini desteklemek için yönergelerde önemli değişiklikler yapmayı da düşünüyor.

Coğrafi Analiz:

Kuzey Amerika (ABD ve Kanada)
Avrupa (İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İskandinavya ve Avrupa’nın Geri Kalanı)
Asya Pasifik (Japonya, Çin, Hindistan, Avustralya, Güneydoğu Asya ve Asya Pasifik’in Geri Kalanı)
Latin Amerika (Brezilya, Meksika ve Latin Amerika’nın Geri Kalanı)
Orta Doğu ve Afrika (Güney Afrika, GCC ve Orta Doğu ve Afrika’nın Geri Kalanı)
Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/autonomous-cars-market-100141

Sıkça Sorulan Sorular:

Bu pazarın kapsamı nedir?

Bu pazar araştırması, pazardaki genel büyüme beklentilerinin derinlemesine bir analiziyle küresel ve bölgesel pazarı kapsar. Ayrıca, küresel pazarın kapsamlı rekabet ortamına ışık tutuyor. Rapor ayrıca başarılı pazarlama stratejilerini, pazar katkılarını ve hem tarihi hem de mevcut bağlamlardaki son gelişmeleri kapsayan lider şirketlere ilişkin bir gösterge panosu genel bakışı sunar.

Bu pazardaki kilit segmentler nelerdir?

Ürün türüne göre
Son Kullanıcıya/Uygulamalara Göre
Teknolojiye Göre
Bölgeye göre
Hangi pazar dinamikleri işletmeyi etkiler?

Rapor, sürücüleri, kısıtlamaları, fırsatları ve tehditleri içeren farklı yönlere ilişkin bilgileri vurgulayarak pazarın ayrıntılı bir değerlendirmesini sunar. Bu bilgiler, paydaşların yatırım yapmadan önce uygun kararlar almasına yardımcı olabilir. Piyasa Raporları piyasa Raporları.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/autonomous-cars-market-100141

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD : +1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]