Amonyum Karbonat Pazarı | 2029’a Kadar Rusya Ukrayna Savaşı Sonrası Çatışma Etkisi

Tahmin döneminde önemli bir büyümeye tanık olması beklenen küresel amonyum karbonat pazar büyüklüğü, Fortune Business Insights™ ‘ın “ Amonyum Karbonat Pazarı, 2021-2028 ” başlıklı raporunda öne çıkıyor . Fırınlanmış gıdaları daha fazla cips yapmak için kabartma tozunun yerini aldığı için fırıncılık sektöründe gıda sınıfı amonyum karbonata olan talebin pazarını hızlandırması bekleniyor. Gıda ve fırıncılıkta kullanımının yanı sıra, ilaç endüstrisindeki birçok ilaç için bağlayıcı ajan görevi görürler. Ayrıca kokulu tuzlarda ve yangın söndürücüde kullanılır. Bu nedenle, çeşitli endüstrilerdeki çeşitli uygulamalarının pazar büyümesini hızlandırması bekleniyor.

Örnek PDF Broşürünü Alın:-

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/amonyum-karbonat-market-104530

 

segmentasyon

 Türüne göre pazar, gıda ve ilaç sınıfı ve teknik sınıfa ayrılmıştır. Uygulamaya göre pazar, ilaç, yiyecek ve içecek, endüstriyel ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Son olarak, coğrafya açısından pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak kategorize edilmiştir.

Raporun Önemli Noktaları

Amonyum karbonat için küresel pazar raporu, en son pazar eğilimlerinin, en iyi pazar segmentlerinin ve pazarı büyük ölçüde yönlendiren faktörlerin kapsamlı bir analizini sunar. Raporda, farklı pazar segmentleri ve bunların bölgesel analizleri de kapsamlı bir şekilde tartışılmaktadır. Ayrıca rapor, kilit piyasa oyuncuları tarafından benimsenen baskın stratejilerden ve COVID-19’un piyasa üzerindeki etkisinden bahsediyor.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Alttaki yüzeyi temizlerken boya, cila ve kaplamaları çıkarmak için boya sökücülerde hartshorn’a yönelik artan talebin, bu kimyasala olan talebi artırması bekleniyor. Bunun dışında oksijen elementlerini yangından uzaklaştırdığı için stüdyolarda fotoğraf geliştirmede, tuz koklamada ve yangın söndürücülerde kullanılır. Ayrıca Ar-Ge faaliyetlerindeki artışın önümüzdeki yıllarda amonyum karbonat pazarının büyümesini desteklemesi beklenmektedir.

Öte yandan, gıda endüstrisinde bu tuza ek olarak hükümetin sıkı düzenlemeleri de en büyük pazar kısıtlamasıdır.

Özelleştirme isteyin:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/amonyum-karbonat-market-104530

 

Bölgesel Görüşler

Asya Pasifik Önde Kalacak; Amonyum Tuzlarının Büyümeye Yardımcı Gübre Olarak Kapsamlı Uygulaması

Asya Pasifik’in bu tuzların gübre olarak yaygın kullanımı nedeniyle pazara hakim olması bekleniyor. Hindistan ve Çin gibi ülkeler tarım ticareti endüstrisine hakimdir. Örneğin Hindistan, tarım, ormancılık ve balıkçılık yoluyla 2020’DE 276,37 milyar ABD doları üretmektedir. Bu veriler Hindistan Brand Equity Foundation’da yayınlandı.

Kuzey Amerika’nın, bu tuzların farmasötik endüstrisinde ve özel gıda uygulamalarında artan uygulaması nedeniyle önemli amonyum karbonat pazar payı sergilemesi bekleniyor. Örneğin, bu amonyum tuzu öksürük şuruplarında pıhtılaşma önleyici madde olarak kullanılır.

Rekabetçi Peyzaj

Pazar Büyümesini Güçlendirmek İçin Ortaklıklara ve İşbirliklerine Odaklanacak Kilit Oyuncular

Amonyum karbonat için küresel pazar, dünya çapında çeşitli son kullanıcı endüstrileri için sürekli olarak verimli bir çözüm geliştirmeye çalışan birçok önde gelen şirkete sahiptir. Bunu yapmak için yerel veya tanınmış firmalarla el ele veriyorlar, ortaklıklar ve satın almalar yapıyor ve pazardaki portföylerini güçlendirmek için yeni lansmanlar yapıyorlar. 

Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Kilit Oyuncuların Listesi

  • Bayer CropScience
  • Şanghay Mingdou Zirai Kimya Ltd.
  • Taixing Dongyu Kimyasal
  • vaha güzel
  • Monsanto
  • BASF SE
  • PJ Kimyasalları
  • Syngenta AG
  • Çin Hasat Şirketi

İlgili Haberleri Okuyun:

Aseton Piyasa Analizi

Kuzey Amerika Selüloz ve Kağıt Pazar Büyüklüğü

Kuzey Amerika Selüloz ve Kağıt Pazar Payı

Kuzey Amerika Selüloz ve Kağıt Pazarı Büyümesi

Kuzey Amerika Selüloz ve Kağıt Piyasası Tahmini

Kuzey Amerika Selüloz ve Kağıt Pazar Analizi

Kuzey Amerika Selüloz ve Kağıt Pazar Fırsatları

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları