Esrar Bazlı Alkollü İçecekler Pazarının Büyümesi, Büyüklüğü, Gelecek Talepleri, 2029’a Kadar İş Geliri, Segmentasyon ve Bölgesel Tahmin

Küresel esrar bazlı alkollü içecek pazarının tahmin döneminde önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu, dünya çapında yenilikçi kenevir bazlı alkollü içeceklere olan talebi artıran dinlenme salonlarının sayısının ve genç içicilerin sayısının artmasından kaynaklanmaktadır. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından, “Esrar Bazlı Alkollü İçecekler Pazar Büyüklüğü, Pay ve Sektör Analizi, Türe Göre (Esrar Bazlı Şarap, Kenevir Bazlı Bira, Esrar Bazlı Alkollü İçkiler) , başlıklı gelecek raporunda yayınlanmaktadır . Dağıtım Kanalı (Ticaret, Ticaret Dışı) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.”

Küresel pandeminin yaygın etkisi, COVID-19, benzeri görülmemiş kayıplarla karşı karşıya olan birkaç ekonomide hissedildi. Devlet kurumları tarafından yeni koronavirüsün yayılmasını engellemek için ilan edilen kilitlenme nedeniyle, bazı endüstriler sıfır operasyonel faaliyetle durmada. Bununla birlikte, hükümetin ve endüstrilerin ortak çabasının ekonomiyi tekrar rayına oturtması ve endüstriyel faaliyetlerin yeniden başlamasına yardımcı olması bekleniyor.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/cannabis-based- Alcohol-beverages-market-103166

Kenevir bazlı alkollü içecekler, kenevir tohumu, kenevir çiçeği, tetrahidrokanabinol (THC) ve kenevir, cin, viski, votka ve bira gibi alkollü içeceklerde birlikte demlenerek üretilir. Yenilikçi içecekleri tüketme eğiliminin artması nedeniyle, bu içecekler dünya çapında popülerlik kazanıyor. Birkaç üretici, pazarda mevcut olan kazançlı fırsatlardan yararlanmak için kendi versiyonlarını tanıtıyor.

Rapor Neleri İçeriyor?

Esrar bazlı alkollü içecekler için küresel pazar raporu, büyümeyi etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin nicel ve nitel analizini içerir. Ek olarak, rapor, pazarın büyümesine katkıda bulunan farklı bölgeleri kapsayan bölgesel analizlere ilişkin görüşler sağlar. Önde gelen şirketlerin dahil olduğu rekabet ortamını ve onların yeni ürünler tanıtma, ortaklıkları duyurma ve 2020 ile 2027 yılları arasında pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunacak işbirliği stratejileri benimsemelerini içerir. Ayrıca, araştırma analisti birkaç PESTEL ve SWOT analizi gibi araştırma metodolojileri, önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini yönlendirecek mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi çıkarmak için.

DRIVING FACTORS

Increasing Rate of Young Drinkers to Favor Growth

According to the Australian Institute of Health and Welfare, 41% of young adults aged 18-24 consumed an average 4 standard drinks on a single occasion in 2019. The high disposable income and improved standard of living is propelling the demand for alcoholic beverages amongst the younger population globally. Additionally, availability of innovative beverages is expected to drive the demand for cannabis-based alcoholic beverages owing to legalization of cannabis in several parts of the world. These factors are expected to bode well for the growth of the global cannabis-based alcoholic beverages market in the forthcoming years.

Inquiry before Buying:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/cannabis-based-alcoholic-beverages-market-103166

REGIONAL INSIGHTS:

Favorable Cannabis Consumption Role in North America to Augment Growth

Among all the regions, North America is expected to showcase a considerable growth during the forecast period. This is attributable to the favorable rules and regulations regarding the consumption of cannabis that favor the demand for innovative cannabis-based alcoholic beverages in the region.

The market in Asia-Pacific is anticipated to experience a substantial growth backed by the increasing consumption of alcohol trends in countries such as Australia, India, and Japan between 2020 and 2027.

COMPETITIVE LANDSCAPE

Eminent Companies Focus on Partnership to Amplify Their Market Positions

The global cannabis-based alcoholic beverages market is consolidated by the presence of key players that are striving to maintain their stronghold by focusing on partnering with other progressive companies. They are further trying to develop advanced cannabis-based alcoholic beverages to cater to the increasing demand for alcoholic drinks across developed and developing regions.

Industry Development:

 • October 2020 – Pabst Labs introduced Pabst Blue Ribbon Cannabis Infused Seltzer for its customers in California. According to the company, the cannabis-based alcoholic beverage will be available online and across several dispensaries in the region.
 • September 2020 – Coca-Cola, a global leading beverage brand, announced its partnership with Molson Coors Beverage, a major brewing company. The partnership is aimed at launching an innovative range of hard seltzers in the United States.

List of the Companies Profiled in the Global Market for Cannabis-based Alcoholic Beverages:

 • Heineken
 • Aurora Cannabis
 • Canna Wine
 • Molson Coors Brewing Company
 • Mary Jane’s Magical Hemp Wines
 • Dutch Windmill Spirits
 • Lagunitas
 • Diageo
 • SK Rodnik
 • Hexo Corp
 • Others

Ask for Customization:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/cannabis-based-alcoholic-beverages-market-103166

About Us:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları