Fırın Katkı Maddeleri Pazar Büyümesi, Gelecek Beklentileri ve Rekabet Analizi 2022 – 2029

 

Küresel fırın katkı maddeleri pazar büyüklüğünün, dünya çapında hazır ve işlenmiş gıda ürünlerine yönelik artan talep nedeniyle 2029 yılına kadar umut verici bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Unlu mamül katkı maddeleri arasında indirgeyici maddeler, emülgatörler, oksitleyici maddeler, hamur yükselticiler, indirgeme maddeleri ve fırıncılık ürünlerinin genel lezzetini artırmaya ve daha uzun raf ömrü için korunmasına yardımcı olan diğerleri yer alır. Fortune Business Insights™ tarafından yakında yayınlanacak olan bir rapor, ” Fırın Katkı Maddeleri Pazar Büyüklüğü, Pay ve Endüstri Analizi, Ürün Türüne Göre (İndirgeyici Ajanlar, Emülgatörler, Enzimler, Koruyucular, Diğerleri), Uygulamaya Göre (Ekmek, Kek ve Börekler, Bisküvi, Diğerleri) Diğer ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029.”

Raporun Kapsamı Nedir? 

 • Pazara kapsamlı bir bakış
 • Piyasayı teşvik eden, indirgeyen, engelleyen ve pazar için fırsatlar yaratan faktörler
 • Pazardaki segmentlerin ayrıntılı bir listesi ve önde gelen segmentlerin adları
 • Önemli endüstri gelişmeleri ve pazara ilişkin diğer ilginç bilgiler
 • Piyasada faaliyet gösteren oyuncuların listesi ve temel stratejileri
 • Pazarın rekabet ortamı
 • Mevcut fırın katkı maddeleri pazar trendleri

Market sürücüleri

Şekerleme Gıda Ürünlerine Artan Talep Pazara Hız Katıyor

Unlu mamüllerin ve gıda ürünlerinin raf ömrünün artırılması ihtiyacındaki artış, unlu mamuller için katkı maddesi pazarında önemli bir büyüme faktörüdür. Bunun yanı sıra katkı maddeleri unlu mamullerin lezzetini artırıyor ve bu nedenle popülerlik kazanarak pazarı canlandırıyor. Buna ek olarak, fırın katkı maddelerinde çeşitli fonksiyonel özelliklerin bulunması da piyasaya daha fazla gelir getiriyor.

Örnek Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/bakery-additives-market-102111

Tam tersine, unlu mamullerin aşırı tüketimi, kardiyovasküler hastalıklar veya obezite gibi çeşitli kronik rahatsızlıkların önde gelen nedeni olabilir ve bu, uzun vadede pazarın büyümesi için önemli bir tehdit oluşturabilir. Bununla birlikte, yemeye hazır ve şekerleme gıda ürünlerine yönelik artan talebin, uzun vadede pazar için kazançlı büyüme fırsatları yaratması bekleniyor.

Bölgesel Segmentasyon:

Sağlığa Duyarlı Gıda Ürünlerine Yönelik Artan Eğilimle Avrupa Pazarı Hakimiyetin Tadını Çıkaracak

Coğrafi olarak, küresel unlu mamül katkı maddeleri pazarına, tüketicinin sağlık ve zindelik endişelerine atfedilen düşük kalorili yemeye hazır ürünlere yönelik artan eğilimi nedeniyle Avrupa hakimdir. Unlu mamüllerde bulunan yağ ve karbonhidrat içeriğini azaltmak için kullanılan fırın katkı maddeleri, besleyici ve sağlıklı bir beslenme deneyimi vaat ediyor. Bu, tahmin döneminde Avrupa pazarındaki fırın katkı maddelerine olan talebi daha da artırıyor.

Öte yandan, Asya Pasifik, bölgede, özellikle Hindistan ve Çin’de artan sayıda gıda işleme endüstrisi nedeniyle, tahmin döneminde önemli bir fırın katkı maddeleri pazar payı kazanacaktır. Ek olarak, gıda teknolojisindeki en son yenilik, unlu mamullerde katkı maddelerinin kullanımına yönelik devlet desteğiyle birleştiğinde, bu bölgenin önümüzdeki yıllarda umut verici bir şekilde yükselmesine yardımcı olacaktır.

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/bakery-additives-market-102111

 

Rekabet Ortamı:

Stratejik İşbirlikleri Yüksek Gelirin Çekilmesine Yardımcı Olacak

Fırın katkı maddeleri pazarında faaliyet gösteren şirketler, pazarda rekabet avantajı elde etmek için ortak girişimler, işbirlikleri, birleşme ve satın almalar, anlaşmalar ve sözleşmeler gibi faaliyetlerde bulunmaktadır. Ayrıca fırıncılık ürünlerinde kullanılmak üzere yenilikçi katkı maddesi aromalarının geliştirilmesi ve üretimine de yatırım yapıyorlar. Bu tür girişimler, oyuncuların tahmin süresi içinde yüksek fırın katkılı pazar geliri elde etmelerine yardımcı olacaktır.

Fırın Katkı Maddeleri  Pazarında faaliyet gösteren Oyuncuların listesi  şunları içerir:

 • Okçu Daniels Midland Co.
 • I. du Pont de Nemours ve Şirketi
 • David Michael & Co.
 • CSM Fırın Çözümleri
 • Palsgaard A / S
 • Associated British Foods Plc.
 • Puratos Grup SA
 • Corbion NV
 • DDW Renk Evi
 • Duyarlı Teknolojiler
 • Kerry Grubu
 • Lonza Grubu
 • Diğerleri

 

Unlu Mamüller  Pazarında Sektördeki Önemli Gelişmeler  :

 Haziran 2019 –   Yüksek kaliteli katkı maddelerinin önde gelen üreticilerinden, geliştiricilerinden ve tedarikçilerinden biri olan  TasteStrik, lezzet konseptleri için farklı çözümler sunan çeşitli kaynaklara ulaşmak için Barentz BV ile stratejik bir işbirliğine girdi.

 Hakkımızda

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Afiş – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]