Gibberellic Asit Pazarı | 2029’a Kadar Rusya Ukrayna Savaşı Sonrası Çatışma Etkisi

Fortune Business Insights™ , “ Gibberellik Asit Pazarı, 2021-2028 ” başlıklı raporunda, küresel gibberellik asit pazar büyüklüğünün, tarım sektöründe ileri teknolojilerin artan şekilde benimsenmesi nedeniyle önümüzdeki yıllarda hızlı bir büyüme yaşaması öngörülüyor .

Giberellik asit, bitkilerin tüm kısımlarında bulunan büyüme düzenleyici bir kimyasaldır. Bu asit türü hem hücre bölünmesini hem de uzamasını düzeltmeye yardımcı olur ve kimyasal gübrelerin yerine kullanılabilir. Böylece, bu asit, mahsullerin organik bir şekilde büyümesine yardımcı olur ve bu, çeşitli bölgelerde organik meyve ve sebzelere olan talebin artmasına neden olur. Bu, bu pazarın büyümesini sağlayan çok önemli bir faktördür. Ayrıca, dünyadaki çoğu ülkede çiftçilikte en son teknolojilerin artan bir şekilde benimsenmesi olmuştur. Tarımda giberellik asit kullanımı, bitki ve yaprakların gelişmesini kontrol etmeye yardımcı olur ve ayrıca tohumların çimlenmesine yardımcı olur. Bu nedenle, Hindistan, Çin, Japonya ve diğerleri gibi birçok ülkeden giberellik asit için yüksek bir talep vardır.

Bununla birlikte, giberellik asidin nispeten yüksek maliyetinin bu pazarın büyümesini engelleyeceği tahmin edilmektedir.

Örnek PDF Broşürü Alın: –

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/gibberellic-acid-market-104192

 

Pazar Segmentasyonu:

Türüne göre, bu pazar toz, tablet ve diğerlerine ayrılmıştır. Uygulamaya göre, pazar tarım, laboratuvar ve diğerleri olarak sınıflandırılır. Coğrafyaya dayalı olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’da toplanmıştır.

Öne Çıkanlar/Özet:

Rapor, pazarın bölgesel beklentilerine ilişkin eyleme geçirilebilir içgörüler içeriyor ve pazardaki itici güçlerin ve zorlukların kapsamlı bir analizini sunuyor. Ayrıca rapor, kilit pazar oyuncularının ayrıntılı bir şekilde ikiye ayrılmasını ve stratejilerinin dikkatli bir şekilde incelenmesini de içerir ve farklı pazar bölümlerinin ayrıntılı bir değerlendirmesini sunar.

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Piyasayı Canlandırmak için Organik Meyve ve Sebzelere Artan Talep

Son yıllarda sağlık ve zindelik konusundaki farkındalığın artması nedeniyle, tarım tekniklerindeki gelişmelere bağlı olarak dünya nüfusunun büyük bir kısmı doğal meyve ve sebze tüketimine yönelmektedir. Gibberellic asit, organik meyve ve sebzelerin büyümesine yardımcı olur, böylece gövdelerde, yapraklarda ve köklerde gelişmiş büyüme ile sonuçlanan bitki metabolizmasını sağlar. Bu, bu pazarın büyümesine katkıda bulunan önemli bir faktör olarak hareket eder.

Özelleştirme isteyin:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/gibberellic-acid-market-104192

 

Bölgesel Görüşler:

Kuzey Amerika Pazarının Büyümesini Artırmak İçin Tarımda Artan Araştırma ve Geliştirme Faaliyetleri

Tarım tekniklerinde artan araştırma ve geliştirme ve en son tarım tekniklerinin benimsenmesinin artması nedeniyle giberellik asit pazar payına Kuzey Amerika bölgesinin hakim olacağı tahmin edilmektedir.

Büyüme düzenleyicilerinin daha yüksek verim elde etmek için kullanımına ilişkin artan farkındalık nedeniyle Avrupa’nın bu pazarda hızla büyümesi bekleniyor.

Hindistan ve Çin gibi tarım ülkelerinden gelen giberellik asit talebinin artması nedeniyle Asya Pasifik bölgesinin bu pazarda istikrarlı bir şekilde büyümesi bekleniyor.

Rekabet Ortamı:

Yem Rekabetinde Kilit Oyuncular Tarafından Gelişmiş Tarım Metodolojilerinin Kabulü

Giberellik asit pazarındaki önde gelen şirketler, geleneksel tarım yöntemleri yerine gelişmiş tarım tekniklerinin giderek daha fazla benimsenmesine odaklanıyor. Bu, kilit şirketler arasında tekliflerini genişletmelerine ve iş ufuklarını genişletmelerine olanak sağlayacak artan rekabetle sonuçlandı.

Sanayi Geliştirme:

Nisan 2018: Bir biyokimyasal üretim şirketi olan Beijing Multigrass, 100 ton teknik kapasiteye sahip oldukça saf dereceli bir giberellik asidi piyasaya sürdü.

Gibberellic Asit Piyasa Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

  • Keson Laboratuvarları A.Ş.
  • AgroÇin Grubu
  • Adama
  • Tarımsal Bakım Kimyasalı
  • Jiangsu Bailing Agrochem
  • Nufarm
  • Beijing Multigrass Formulasation Co. Ltd.

İlgili Haberleri Okuyun:

Aseton Pazar Büyüklüğü

Aseton Pazar Payı

Aseton Pazar Büyümesi

Aseton Piyasa Tahmini

Aseton Piyasa Analizi

Aseton Pazar Fırsatları

Aseton Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları