Kemik ve Eklem Sağlığı Bileşenleri Pazar Büyüklüğü, Hisse Analizi, Büyüme, Son Trendler, 2029’a Kadar İş Fırsatları

 

Küresel kemik ve eklem sağlığı bileşenleri pazarı, geriatrik popülasyondaki artış nedeniyle hızlı bir şekilde büyüyecek. Bu bilgi  Fortune Business Insights tarafından ” Kemik ve Eklem Sağlığı Bileşenleri Pazar Büyüklüğü, Pay ve Endüstri Analizi, İçerik Türüne Göre (Vitaminler ve Mineraller, Amino Asitler, Botanik Takviyeler, Diğerleri), Uygulamaya Göre (Diyet) başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlanmıştır. Takviyeler, Fonksiyonel Yiyecekler ve İçecekler, Diğerleri), Dağıtım Kanalına Göre (Sağlık ve Güzellik Mağazaları, Eczacılık Ürünleri, Özel Mağazalar) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029Rapor ayrıca, eklemlerin ve kemiklerin zayıflamasının tahmin döneminde küresel pazar büyümesini daha da artırdığından bahseder.

Rapor, küresel kemik ve eklem sağlığı bileşenleri pazarının rekabetçi ortam, büyüme faktörleri, zorluklar ve kilit pazar oyuncuları gibi çeşitli yönleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler sağlar. Pazarın çok sayıda segmentini belirlemeye yardımcı olur ve en baskın olanları analiz eder.

Artan Kullanımla Desteklenen Önemli Büyüme Sergileyen Amino Asitler Alt Segmenti

İçerik türü açısından, küresel kemik ve eklem sağlığı bileşenleri pazarı, botanik takviyeler, amino asitler, vitaminler ve mineraller ve diğerleri olarak kategorize edilir. Bunların arasında, amino asitler alt segmentinin, kombinasyon halinde yüksek kullanımları nedeniyle önümüzdeki yıllarda kayda değer bir büyüme göstermesi bekleniyor. Ayrıca genel eklem sağlığı için etkili ve işlevseldirler.

Yüksek Popülarite Nedeniyle Pazara Hakim Olacak Diyet Takviyesi Segmenti  

Uygulama temelinde, küresel pazar fonksiyonel yiyecek ve içecekler, diyet takviyeleri ve diğerlerine bölünmüştür. Bunların dışında, diyet takviyesi segmentinin, tahmin süresi boyunca küresel kemik ve eklem sağlığı bileşenleri pazarına hakim olması bekleniyor. Bunun nedeni, birçok sağlık yararı sundukları için tüketiciler arasında bu takviyelerin popülaritesindeki artıştır.

Örnek PDF’yi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/bone-and-joint-health-ingredients-market-101479

Asya Pasifik’te Pazarın Büyümesini Artırmak için Artan Sağlık Bilincine Sahip Nüfus

Küresel kemik ve eklem sağlığı bileşenleri pazarı coğrafi olarak Asya Pasifik, Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika ve Kuzey Amerika olarak gruplandırılmıştır. Bu bölgelerden Asya Pasifik’in önümüzdeki yıllarda küresel kemik ve eklem sağlığı bileşenleri pazarına liderlik etmesi bekleniyor. Dünya çapında sağlık bilincine sahip nüfusun artması nedeniyle meydana gelmesi muhtemeldir. Ek olarak, Tayland, Hindistan ve diğerleri gibi gelişmekte olan ülkelerde, kemik ve eklem sorunlarının artan prevalansı nedeniyle insanlar hızla fonksiyonel yiyecek ve içeceklere yöneliyor. Ayrıca, kemik ve eklem sağlığı bileşenleriyle ilgili artan farkındalık kampanyaları ve giderek artan yaşlanan nüfus, bu bölgedeki artan pazar satışlarına katkıda bulunacaktır.

Analist ile konuşun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/bone-and-joint-health-ingredients-market-101479

 

BASF SE, Enflamasyonu Modüle Etmek İçin PeptAIde Sporcu Besin Maddesini Tanıttı

Almanya merkezli bir kimya şirketi olan BASF SE, Mayıs 2019’da Çin’de PeptAIde adlı yeni spor beslenme bileşenini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Bu bileşen, antrenman sonrası iyileşme için inflamasyonu modüle etmeye yardımcı olmayı amaçlıyor. Yapay zeka kullanılarak tanımlanabilen bir dizi benzersiz bitki bazlı peptitten oluşur. BASF’ye göre iltihaplanma, aktif tüketicilerin karşılaştığı en büyük endişelerden biri. Fiziksel aktiviteleri engelleyebilir. PeptAIde, egzersiz sonrası fizyolojik avantajları destekler. Şirket ayrıca FIC 2019’da ilk kez bir PeptAIde spor barı kurmayı planlıyor. Y kuşağı arasında hareket halindeyken spor beslenmesinin artan eğilimi nedeniyle gerçekleşecek.

Fortune Business Insights, küresel kemik ve eklem sağlığı bileşenleri pazarında faaliyet gösteren önde gelen kilit oyunculardan birkaçının profilini çıkarıyor. Bunlar:

  • Synutra, Inc.
  • Rousselot
  • Waitaki Biosciences Uluslararası Ltd.
  • Kraliyet DSM NV
  • Archer-Daniels-Midland Şirketi
  • BASF SE
  • Diğer önemli pazar oyuncuları

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter