Kısalma Yağları Pazar Büyüklüğü, Sektör Payı ve Küresel Talep | Fortune Business Insights™ tarafından 2029 Tahmini

 

Küresel kısaltılmış yağlar pazarının, şirketlerin formülasyonları iyileştirmeye yönelik artan girişimlerinden ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi,  Fortune Business Insights™ tarafından ” Yağ Pazar Büyüklüğünü Kısaltmak, Pay & Endüstri Analizi, Türüne Göre (Tereyağı, Margarin (Hem Katı hem Sıvı), Bitkisel Yağlar, Domuz yağı, Diğer İşlenmiş Katı Yağlar) başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlanmıştır. , Forma Göre (Katı, Sıvı, Çok amaçlı katı yağ, Kek/şekerleme katı), Uygulamaya Göre (Şekerleme, Unlu Mamüller, Süt Ürünleri, Atıştırmalıklar, Diğer İşlenmiş Gıdalar) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029Rapor ayrıca, kısaltılmış yağların fonksiyonel üstünlüğe sahip olduğunu ve çeşitli uygulamalarda kullanıldığını belirtiyor. Ayrıca aroma ve doku özelliklerinden oluşan duyusal özellikleri de etkilerler. Ek olarak, gıda matrislerinde yağlayıcı bir etki sunarlar.

Raporun Önemli Noktaları

 • Kısalan yağlar pazar eğilimleri, büyüme sürücüleri, engeller, fırsatlar ve zorluklar hakkında derinlemesine bilgi.
 • Pazarda mevcut tüm olası segmentler hakkında ayrıntılı ayrıntılar.
 • Ünlü şirketlerin listesi ve iş stratejileri.
 • Yeni anlaşmalar, ürün lansmanları, sözleşmeler, birleşmeler ve satın almalar ve işbirlikleri dahil olmak üzere rekabet ortamı.

Örnek Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/shortening-fats-market-101473

 

Büyümeyi Artırmak için Pişmiş Ürünlerin Arttırılması

Kısaltma yağları çoğunlukla kekler, kurabiyeler, hamur işleri ve daha fazlası gibi çok çeşitli unlu mamullerde kullanılır. Ürünlerin ısı transferi, hava girişi, yumuşaklık, artan raf ömrü, yapısal bütünlük, ağız hissi ve dokusuna katkıda bulunarak çok önemli bir rol oynarlar. Günümüzde, piyasada bulunan birçok şirket, pişmiş ürünlerin ‘primiumization’ yanı sıra ‘zanaatkar ve hoşgörülü’ sermayeden yararlanmayı dört gözle bekliyor. Bunun başlıca nedeni, bu gıda ürünlerinin uygun duyusal özellikler üretmek için önemli miktarda yağ gerektirmesidir. Tüm bu faktörler, tahmin süresi boyunca yağ pazarının kısalmasını hızlandıracak şekilde ayarlanmıştır.

Tüketicilerin Sağlıklı Hoşgörüye Doğru Hızlı Kayması Avrupa ve Kuzey Amerika’da Büyümeyi Destekliyor

Bölge açısından, pazar Asya Pasifik, Avrupa, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika ve Kuzey Amerika’ya ayrılmıştır. Bunlar arasında Avrupa ve Kuzey Amerika en köklü fırıncılık sektörünü barındırmaktadır. Her iki bölgedeki tüketiciler de hızlı bir şekilde sağlıklı beslenmeye yöneliyor. Bu, özellikle rulolar, turtalar, kekler ve ekmek gibi taze pişmiş ürünler seçimlerinde oluyor. Ayrıca, her iki bölgede de çok sayıda özel etiketli ve bağımsız fırıncı bulunmaktadır. Ayrıca tüketiciler tarafından son derece kullanışlı, organik ve temiz etiketli ürünlere yönelik artan bir talep var. Bu nedenle üreticiler, katı yağların trans yağ asidi içeriğini yeniden formüle etmeye başlıyorlar. Öte yandan Asya Pasifik

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/shortening-fats-market-101473

 

Kilit Oyuncular, Rekabet Avantajı Kazanmak için Stratejik Ortaklıklara ve Yeni Ürün Lansmanlarına Odaklanıyor

Pazarda yer alan firmalar, önümüzdeki dönemde maksimum katı yağ pazar payı elde etmek için ya yeni ürünler piyasaya sürüyor ya da stratejik işbirliklerine giriyor. Ayrıca satışlarını artırmak için ürünlerini yeniden şekillendiriyorlar. Aşağıda sektördeki en son gelişmelerden ikisi yer almaktadır:

 • Şubat 2019 : Minnesota merkezli özel bir küresel şirket olan Cargill Incorporated, fırıncılık sektörüne yönelik yepyeni hurma yağı kısaltma hattı olan PalmAgility’nin lansmanını duyurdu. Şirket yetkililerine göre hurma yağı, çok çeşitli sıcaklıklara maruz kaldığında kırılganlığı azaltmaya yardımcı olur ve doku veya işlenebilirlik kaybetmeden kolayca saklanabilir. PalmAgility, normal yağ yağlarına kıyasla daha kremsi ve pürüzsüz bir dokuya sahiptir. Şirket yakın zamanda ürünü kremalı dolgular, kurabiyeler, çörekler ve turtalarda test etti.
 • Ağustos 2018 : Selangor merkezli üstün kaliteli bitkisel yağ bazlı içerik sağlayıcısı Sime Darby Plantation, Çin’in devlete ait gıda işleme şirketi COFCO Group Co. Ltd. ile bir anlaşma imzaladı. çok sayıda palm yağı ile ilgili girişimler. Şartlar altında, COFCO ve SDP, hurma çekirdeği yağı, kırmızı hurma oleini ve hurma tokotrienol gibi ürünlerin sağlık yararları hakkında kapsamlı araştırmalar yapacaktır.

Fortune Business Insights™, katı yağ pazarında bulunan en tanınmış şirketlerden bazılarının profilini çıkarıyor. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • IFFCO İÇERİĞİ
 • AAK ABD, Inc.
 • Namchow Holdings Co. Ltd.
 • Sınırlı Bunge
 • Palsgaard A / S
 • COFCO Group Co. Ltd.
 • Cargill Incorporated
 • Fuji Petrol Asya Pte. Ltd.
 • Conagra Foodservice, Inc.
 • Wilmar Uluslararası Ltd.
 • Diğer önemli pazar oyuncuları

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter