Plastifiyan Pazarı | 2029’a Kadar Rusya Ukrayna Savaşı Sonrası Çatışma Etkisi

Küresel plastikleştirici pazar büyüklüğünün, tahmin döneminde esnek polimerlere olan artan talep nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından ” Plastikleştirici Pazar, 2021-2029 ” başlıklı bir raporda yayınlanmıştır . Polimerik malzemelerin otomobillerde, tüketici ürünlerinde ve altyapıda artan kullanımı, maddelerin kolay bulunabilirliği ve düşük maliyeti nedeniyle ambalajlarda ftalata olan ihtiyaç arttıkça. Hindistan, Çin ve diğerleri gibi gelişmekte olan ülkelerde inşaat faaliyetindeki büyüme ve hızlı sanayileşme, pazarın genişlemesini sağlıyor. Esas olarak otomobil endüstrisinde koruyucu gövde altı tasarımları ve kaplamaları sağlamak için kullanılırlar.

Örnek PDF Broşürünü Alın:-

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/plasticizers-market-104572

 

segmentler-

Türüne göre pazar, ftalatlar ve ftalat olmayanlar olarak bölümlere ayrılmıştır. Uygulama bazında pazar, döşeme ve duvar kaplaması, tel ve kablo, tüketim malları, film ve levha, kaplamalı kumaşlar ve diğerlerine ayrılmıştır. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rapor Neler Sunar?

Rapor, sektör analistleri tarafından yapılan ilk elden bilgiler, niteliksel ve niceliksel analizler ve sektör profesyonellerinden ve değer zinciri oyuncularından gelen girdilerden oluşan bir koleksiyondur. Çalışma, ana pazar eğilimlerini, makroekonomik verileri ve kontrol değişkenlerini ve ayrıca segmentlere göre pazar çekiciliğini incelemektedir. Niteliksel etki de raporda gösterilmektedir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin İnşaat Sektörünün Yükselen Büyümesi

Küresel plastikleştirici pazar büyümesinin, öngörülen dönemde artan inşaat nedeniyle büyümesi bekleniyor. İnşaat sektörü, özellikle gelişmekte olan ülkelerde artan altyapı girişimlerinin bir sonucu olarak hızla genişlemektedir. Bunun da, plastikleştirici pazarının genişlemesini artırması bekleniyor. Ek olarak, plastikleştiriciler su ihtiyacının azaltılmasına yardımcı olurken aynı zamanda betonu sağlam ve kullanılabilir hale getirir. Bunlar genellikle organiktir veya fizibilite için nem içeriğinin azaltılmasına yardımcı olan biyo-moleküllerin bir karışımıdır. Amerika Birleşik Devletleri’nde 2019 yılında yürürlüğe giren yeni bina projelerinin toplam değeri yaklaşık 1,365 milyar ABD doları iken, döşeme talebindeki artış nedeniyle yaklaşık yüzde 4,5’lik bir büyüme oranıyla 2020’de yaklaşık 1.429 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor. ve duvar kaplaması,

Özelleştirme isteyin:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/plasticizers-market-104572

 

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya Pasifik’te Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Ambalajdan Artan Talep

Asya Pasifik’in tahmin süresi boyunca en büyük küresel plastikleştirici pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, halı ve duvar kaplamalarında, kablo yalıtımında, işlenmiş tekstillerde, tüketim mallarında ve filmlerde kullanılan esnek PVC üretiminde kullanılan genişleyen altyapı ve otomobil endüstrileridir. Bu uygulamalar muhtemelen pazarın birincil itici güçleri olacaktır.

Kuzey Amerika’nın pazarda önemli bir paya sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, elektronik ve tekstil sektöründen bölgedeki piyasayı yönlendirmek için artan polimer talebidir.

Rekabetçi Peyzaj-

Üreticiler Konumlarını Güçlendirmek İçin Ar-Ge Yatırımlarına Odaklanıyor

Önemli sayıda köklü firmanın mevcudiyeti nedeniyle, bu sektöre yeni girenler yoğun bir rekabet ortamıyla karşı karşıya kalmaktadır. Piyasadaki birçok plastikleştirici sağlayıcı, etkin bir şekilde rekabet edebilmek için çeşitli taktikler uygulamaktadır. Araştırma ve geliştirmeye yatırımlarını artırıyorlar. Bu yaklaşım, daha yüksek kalite sağlamalarına yardımcı oluyor.

Sanayi Geliştirme-

  • Haziran 2019: Perstorp Holding AB, yeni bir yenilenebilir poliol ester plastikleştirici (ftalat olmayan) olan Pevalen Pro’yu piyasaya sürdü. Bu esnek PVC plastikleştirici ucuzdur, plastikleştirme açısından verimlidir, UV’ye dayanıklıdır ve yumuşaktır.

Küresel Plastifiyan Pazarında Profili Oluşturulan Kilit Oyuncuların Listesi:

  • UPC Teknoloji Şirketi
  • BASF SE
  • Exxon Mobil Şirketi
  • Nan Ya Plastik Şirketi
  • Eastman Kimya Şirketi
  • Perstorp Holding AB
  • Evonik Endüstriler

İlgili Mesajlar:

Kuzey Amerika Selüloz ve Kağıt Pazar Trendleri

Yakıt Katkıları Pazar Büyüklüğü

Akaryakıt Katkıları Pazar Payı

Yakıt Katkıları Pazar Büyümesi

Akaryakıt Katkıları Pazar Tahmini

Akaryakıt Katkıları Pazar Analizi

Kuzey Amerika Hot Melt Yapıştırıcılar Pazar Fırsatları

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları