Timokinon Pazarı | 2029’a Kadar Rusya Ukrayna Savaşı Sonrası Çatışma Etkisi

Küresel timokinon pazar büyüklüğünün önümüzdeki yıllarda muazzam bir büyüme sergilemesi bekleniyor. Doğal olarak bulunan fitokimyasal, antioksidan ve antienflamatuar özelliklere sahiptir. Bu nedenle, ilaç endüstrisinden hipertansiyon, egzama, astım, bronşit, diyabet vb. gibi çeşitli hastalıkları tedavi etmek için çeşitli şekillerde kullanılmak üzere güçlü bir talep görmektedir. Fortune Business Insights™ , bu bilgiyi “Timokinon Pazarı” başlıklı bir raporda sunmuştur. , 2021-2028” .

Rapora göre, piyasa dik bir ivme kazanıyor. Timokinonun kemoterapötik ilaçların antikanser aktivitesini iyileştirdiği bulunmuştur. İlaç endüstrisinde anti-kanserojen ilaçlara yönelik artan yatırımların, pazar büyümesini önemli ölçüde artırması beklenmektedir.

Örnek PDF Broşürü Alın: –

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/thymoquinone-market-104260

 

segmentasyon-

Saflık bazında, pazar segmentleri >%99, %98-99, <%98 vb. şeklindedir. Uygulama temelinde, pazar kimyasal, ilaç vb. olarak ayrılır. Coğrafi olarak, pazar Kuzey olarak sınıflandırılır. Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika.

Rapor Kapsamı-

 • Rapor, olası pazarın bütünsel bir değerlendirmesini sunar.
 • Rapor, farklı coğrafyalar hakkında bilgi sunar; Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika.
 • Rapor, ortaklıklar, satın almalar, birleşmeler vb. gibi önemli gelişmeleri vurgulamaktadır.
 • Rapor, COVID-19 pandemisinin etkisini analiz ediyor.
 • Rapor, önemli pazar eğilimlerini ve en son teknolojik gelişmeleri vurgulamaktadır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

İlaç Endüstrisinden Artan Talep, Pazar Büyümesini Destekliyor

Artan geriatrik nüfus ve nörodejeneratif hastalıklar, diyabet, kardiyovasküler hastalıklar, kanser vb. prevalansının artması, bu hastalıkları tedavi etmek için terapötik ilaçlara olan talebi artırmaktadır. Bu terapötik ilaçların üretiminde artan timokinon uygulamasının, küresel timokinon pazarının büyümesini desteklemesi beklenmektedir.

Doğal olarak bulunan fitokimyasal, aynı zamanda, çeşitli antioksidan enzimlerin hareketini engelleyen bir süperoksit süpürücü görevi görür. Bunun pazar büyümesini hızlandırması bekleniyor.

Tıbbi altyapının güçlendirilmesine yönelik artan yatırımların pazar büyümesini desteklemesi bekleniyor. Ek olarak, kanser önleyici ilaçlarda artan araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini hızlandırması muhtemeldir.

Bununla birlikte, bazı ilaçlara verilen tepkinin pazar büyümesini engellemesi bekleniyor.

Özelleştirme isteyin:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/thymoquinone-market-104260

 

Bölgesel Görüşler-

Kuzey Amerika En Büyük Payı Alacak

Kuzey Amerika’nın küresel timokinon pazar payının en büyük bölümünü işgal etmesi bekleniyor. Güçlü sağlık altyapısının varlığı, ilaç endüstrisindeki yüksek araştırma ve geliştirme faaliyetleri ve Monarda Fistulosa’nın timokinondan oluşan uçucu yağları çıkarmak için hacimli üretiminin pazar büyümesini teşvik etmesi muhtemeldir.

Asya Pasifik’in bölgede mevcut hammaddelerin bolluğu nedeniyle önemli bir pazar payı kazanması bekleniyor.

Avrupa’nın önümüzdeki yıllarda önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor. İlaç endüstrisinde artan araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin ve artan geriatrik nüfusun pazar büyümesine katkıda bulunacağı tahmin edilmektedir.

Orta Doğu ve Afrika ve Latin Amerika’nın tahmin döneminde yavaş büyümeye tanık olması bekleniyor.

Rekabetçi Peyzaj-

Büyük Oyuncular, Satın Almalar ve Birleşmeler Yoluyla Pazar Dayanaklarını Güçlendiriyor

Küresel timokinon pazarı, küresel ve bölgesel düzeylerde faaliyet gösteren kilit oyunculardan oluşur. Bu oyuncular, pazardaki varlıklarını genişletmek için satın almalar, ortaklıklar, birleşmeler, işbirlikleri vb. gibi inorganik büyüme stratejileri benimsiyorlar. Örneğin, Toronto Research Chemicals, Ağustos 2019’da LGC tarafından satın alındı. Satın almanın, şirketin pazardaki yerini güçlendirmesine yardımcı olması amaçlanıyor.

Küresel Thymoquinone Market’teki Anahtar Oyuncular:

 • TCI
 • Kayman
 • Sarchem Laboratuvarları
 • Clearsynth
 • Nanjing Zelang
 • Guangzhou Howei Kimya
 • Sigma-Aldrich
 • Toronto Araştırma Kimyasalları
 • LKT Laboratuvarları
 • Ark Eczanesi

İlgili Haberleri Okuyun:

Aseton Pazar Payı

Aseton Pazar Büyümesi

Aseton Piyasa Tahmini

Aseton Pazar Büyüklüğü

Aseton Pazar Payı

Aseton Pazar Büyümesi

Aseton Piyasa Tahmini

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları