ABD İşitme Cihazları Pazarı Rapor, Büyüme Öngörüsü, Derinlemesine Araştırma ve 2029’a Kadar Segment Analizi

ABD İşitme Cihazları Pazarı Boyut | Covid-19 Tarafından Küresel Endüstri Analizi 2022, 2029’a Kadar Etki, Boyut, Eğilimler, Büyüme, Pay, İş, Kilit Oyuncular, Birleşme, İstatistik, Rekabet Ortamı ve Bölgesel Tahminler, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan en son çalışmadır.

 

ABD işitme cihazları pazar büyüklüğü 2020’de 2,53 milyar ABD dolarıydı. Pazarın 2021’de 2,65 milyar ABD dolarından 2021-2028 döneminde %7,8’lik bir CAGR ile 2028’de 4,48 milyar ABD dolarına çıkması bekleniyor. CAGR’deki ani düşüş, talep ve büyümedeki düşüşe ve pandemi bittikten sonra pandemi öncesi seviyelere dönmesine bağlanabilir.

 

Son Trendler ile Örnek PDF Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/105653

Rapor, pazarın kapsamlı bir değerlendirmesini sunuyor. Bunu, derinlemesine nitel içgörüler, tarihsel veriler ve pazar büyüklüğü hakkında doğrulanabilir tahminler yoluyla yapar. Raporda yer alan projeksiyonlar, kanıtlanmış araştırma metodolojileri ve varsayımlar kullanılarak elde edilmiştir. Yüksek talep ve farklı sektörlerin başarısı için pazar araştırmasının değeri nedeniyle ABD İşitme Cihazları Pazarı raporu birçok çalışma alanını kapsayacak şekilde hazırlanmıştır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

İşitme cihazı cihazları, işitme kaybı olan hastaların işitme kapasitesini artırmak için kulak arkasına veya kulağına takılacak şekilde tasarlanmıştır. Bu pazar buna şahitlik ediyor. İşitme kaybı yaşayan hasta sayısındaki artış nedeniyle önemli bir büyüme oranı.

 • Ulusal Sağırlık ve Diğer Bulaşıcı Bozukluklar Enstitüsü’ne (NIDCD) göre, Amerika’daki toplam yetişkin nüfusun yaklaşık %15’i, eşit tahminen 37,5 milyon insan işitme güçlüğü çekiyor. Ayrıca, ABD’de 12 yaşın üzerindeki kişilerin yaklaşık %13’ü her iki kulakta da bir dereceye kadar işitme kaybı yaşıyor.

İşitme kapasitesinin geri kazanılmasına yönelik artan odaklanma, işitme kaybı endüstrisindeki teknolojik gelişmeler ve uygun düzenleyici politikalar, büyümeyi artıran temel faktörlerdir. pazarın. Ayrıca, artan sigorta kapsamı ve kilit oyuncuların yeni ürün lansmanları, tahmin döneminde pazar büyümesini destekleyecektir.

Tahmin döneminde pazar için en önemli etkenlerden biri, işitme kaybını yönetmek için uygun maliyetli cihazlara yönelik artan taleptir. ABD’de artan işitme kaybı vakalarının işitme cihazları.

 • Dünya Sağlık Örgütü’ne (WHO) göre, işitme kaybı, özellikle sanayileşmiş ülkelerde, nüfus arasında yaygın bir rahatsızlıktır. ABD’de toplam nüfusun yaklaşık %14-15’i veya 48 milyon vatandaş bir dereceye kadar işitme kaybı yaşıyor.

Bu cihazlar, yetişkin ve pediatrik hastalarda işitme kaybının tedavisi için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle, işitme kaybı yaşayan hasta sayısının artmasının tahmin döneminde pazar büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Küresel ABD İşitme Cihazları Pazarı araştırma raporunda yer alan önemli oyuncular:

 • Sonova (Stäfa, Switzerland)
 • Demant A/S (Copenhagen, Denmark)
 • GN Store Nord A/S (Ballerup, Denmark)
 • Cochlear Ltd (Sydney, Australia)
 • WS Audiology (Lynge, Denmark)
 • RION Co., Ltd.(Tokyo, Japan)
 • Starkey (Minnesota, U.S.)
 • MED-EL (Medical Electronics) (Innsbruck, Austria)
 • Other Prominent Players

Global ABD İşitme Cihazları Pazarı Raporunun Bazı Önemli Bulguları şunları içerir:

 • Analiz, ülkeye özel bir analizin yanı sıra küresel bir ABD İşitme Cihazları Pazarı çalışması, açılımlar ve tahminler içerir.
 • Çalışma ayrıca, tahmin süresi boyunca potansiyel piyasa etkisinin karmaşık ölçümlerini ve küresel pazarda faaliyet gösteren önde gelen şirketlere derinlemesine bir genel bakış sunuyor.
 • Rapor, COVID-19 pandemisinin küresel ABD İşitme Cihazları Pazarı üzerindeki etkilerini anlamaya yardımcı oluyor.
 • Sektör oyuncuları tarafından benimsenen rekabetçi kıyaslama ve evrim yaklaşımı hakkında ürün sunan ayrıntılar.

Rapor Satın Almak İçin Buraya Tıklayın:

www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/105653

İçindekilerden Önemli Noktalar:

Tanıtım
o Araştırma Kapsamı
o Pazar Bölümlendirme
o Araştırma Metodolojisi
o Tanımlar ve Varsayımlar
Yönetici Özeti
Pazar Dinamikleri
o Piyasa Yönlendiricileri
o Piyasa Kısıtlamaları
o Pazar Fırsatları
Temel bilgiler
o Önemli Sektör Gelişmeleri – Birleşme, Satın Almalar ve Ortaklıklar
o Porter’ın Beş Kuvvet Analizi
o SWOT Analizi
o Teknolojik Gelişmeler
o Değer Zinciri Analizi
Devam etti…

Hakkımızda:
Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:
Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –
Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,
Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

İlgili Raporlar:

Dentures Market Drivers

Surgical Tables Market Manufacturers

Dermatology Drugs Market Revenue

Digestive Health Market

Dental CAD/CAM Market Size

North America Feeding Tubes Market Share

North America Cutaneous T-Cell Lymphoma (CTCL) Therapeutics Market Business Opportunities

Lung Cancer Screening Market Trends