Derin Beyin Stimülasyon Sistemleri Pazarı Rapor, Büyüme Öngörüsü, Derinlemesine Araştırma ve 2029’a Kadar Segment Analizi

Derin Beyin Stimülasyon Sistemleri Pazarı Boyut | Covid-19 Tarafından Küresel Endüstri Analizi 2022, 2029’a Kadar Etki, Boyut, Eğilimler, Büyüme, Pay, İş, Kilit Oyuncular, Birleşme, İstatistik, Rekabet Ortamı ve Bölgesel Tahminler, Fortune Business Insights tarafından yayınlanan en son çalışmadır.

 

Küresel derin beyin stimülasyon cihazları pazar büyüklüğü 2018’de 696,4 milyon ABD Doları değerindeydi ve %11,6’lık bir CAGR sergileyerek 2026 yılına kadar 1,676,8 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. tahmin döneminde.

 

Son Trendler ile Örnek PDF Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/100559

Rapor, pazarın kapsamlı bir değerlendirmesini sunuyor. Bunu, derinlemesine nitel içgörüler, tarihsel veriler ve pazar büyüklüğü hakkında doğrulanabilir tahminler yoluyla yapar. Raporda yer alan projeksiyonlar, kanıtlanmış araştırma metodolojileri ve varsayımlar kullanılarak elde edilmiştir. Yüksek talep ve farklı sektörlerin başarısı için pazar araştırmasının değeri nedeniyle Derin Beyin Stimülasyon Sistemleri Pazarı raporu birçok çalışma alanını kapsayacak şekilde hazırlanmıştır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Derin beyin uyarıcıları pazarının büyümesinin en önemli itici güçlerinden biri, popülasyonda minimal invaziv ameliyatlara yönelik artan taleptir. DBS, ağırlıklı olarak distoni, Parkinson hastalığı ve esansiyel tremor. Minimal invaziv prosedürler, daha hızlı iyileşme süresi, daha küçük insizyonlar, daha az yara izi ve ağrı gibi geleneksel cerrahi tekniklere kıyasla çeşitli avantajlar sunar.

Derin beyin stimülasyonu, vücut hareketlerinden sorumlu beyin bölgelerine elektrik sinyalleri gönderen bir cihazı implante etmek için yapılan cerrahi bir prosedürdür. Bir DBS sistemi, bir nörostimülatör, bir uzantı ve elektriksel nabızları koordine etmek için kalp pili cihazını beyne bağlayan bir kabloyu içeren insan vücuduna implante edilen üç parçaya sahiptir.

Küresel Derin Beyin Stimülasyon Sistemleri Pazarı araştırma raporunda yer alan önemli oyuncular:

  • Abbott (ST. JUDE MEDICAL)
  • Medtronic
  • Boston Scientific Corporation
  • Beijing PINS Medical Co., Ltd.
  • Others

Global Derin Beyin Stimülasyon Sistemleri Pazarı Raporunun Bazı Önemli Bulguları şunları içerir:

  • Analiz, ülkeye özel bir analizin yanı sıra küresel bir Derin Beyin Stimülasyon Sistemleri Pazarı çalışması, açılımlar ve tahminler içerir.
  • Çalışma ayrıca, tahmin süresi boyunca potansiyel piyasa etkisinin karmaşık ölçümlerini ve küresel pazarda faaliyet gösteren önde gelen şirketlere derinlemesine bir genel bakış sunuyor.
  • Rapor, COVID-19 pandemisinin küresel Derin Beyin Stimülasyon Sistemleri Pazarı üzerindeki etkilerini anlamaya yardımcı oluyor.
  • Sektör oyuncuları tarafından benimsenen rekabetçi kıyaslama ve evrim yaklaşımı hakkında ürün sunan ayrıntılar.

Rapor Satın Almak İçin Buraya Tıklayın:

www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/100559

İçindekilerden Önemli Noktalar:

Tanıtım
o Araştırma Kapsamı
o Pazar Bölümlendirme
o Araştırma Metodolojisi
o Tanımlar ve Varsayımlar
Yönetici Özeti
Pazar Dinamikleri
o Piyasa Yönlendiricileri
o Piyasa Kısıtlamaları
o Pazar Fırsatları
Temel bilgiler
o Önemli Sektör Gelişmeleri – Birleşme, Satın Almalar ve Ortaklıklar
o Porter’ın Beş Kuvvet Analizi
o SWOT Analizi
o Teknolojik Gelişmeler
o Değer Zinciri Analizi
Devam etti…

Hakkımızda:
Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:
Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –
Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,
Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

İlgili Raporlar:

Cancer Cachexia Market Competitive Landscape

Contraceptives Market

Respiratory Syncytial Virus Therapeutics Market Size

Mexico Hemostats Market Share

Vitamin D Testing Market Trends

Spinal Fusion Devices Market Growth

Implantable Cardioverter Defibrillator Market Key Players

Adult Malignant Glioma Therapeutics Market Demand

External Defibrillator Market Competitive Landscape

Aesthetic Implants Market Segments